Autor Wątek: chudy vs krzysiek  (Przeczytany 1774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
chudy vs krzysiek
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 18:48:06 »
Witam,
Proszę o WO ponieważ umówić się z nim na mecz graniczy z cudem. Jak już ustaliliśmy sztywny termin na dzisiaj na godzinę po 15-tej to znowu nastała cisza. Postanowiłem więc przypomnieć koledze o naszym terminie...ale on wyskoczył mi z godziną 22 ponieważ ma remont i musi sprzątać. Dzień wcześniej jak potwierdzał datę rozegrania meczu o tym nie wiedział??


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

mogę wkleić dalszą część rozmowy ,ale to raczej nie ma sensu....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 18:54:34 wysłana przez 19chudy23 »

Offline SportowaWarszawa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.04.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2016
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2017, 23:55:56 »
Przepraszam kolegę, ale miałem tyle na głowie że zupełnie zapomniałem o tym że się z nim umówiłem. Jednak zamierzam udowodnić jak jest na prawdę a jest tak, że to ja powinienem dostać walkower, że on jest kłamcą i mnie obrażał.

Tutaj napisałem że mam remont i pracuje wiec skoro jesteśmy obaj na gg zagrajmy teraz. On piszę że wieczorem albo do 13. Jest w pracy ale to kłamstwo które udowodnię później. 19 to już jest wieczór.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 Piszę do niego przed 19 czy nawet po 22, jest na gg ale nie odpisuję

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

gracz już chce mieć walkower wiec piszę

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

wreszcie się z nim spotykam też nie jest skory do gry a jest wieczór dalej kombinuje nowy termin

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Offline SportowaWarszawa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.04.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2016
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2017, 23:58:16 »
Pomyłka oto 1 załącznik

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline SportowaWarszawa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.04.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2016
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2017, 00:16:25 »
No i jeszcze jeden dowód z ostatniego terminu meczu

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Czyli podsumowując: Nie możemy się spotkać powiadamiam że będę miał remont i mało czasu ale admina to nie obchodzi to ja mam być na jego zawołanie bo on jest ważny, on się nie dostosuje do tego że ktoś akurat ma gorsze warunki. W jednym z linków widać jak mi zależy na rozegraniu gdy piszę mamy ważne mecze a postawa jego już wskazuje że liczy się przejście ten człowiek nie ma honoru nie chce podjąć rywalizacji. Nie chce zagrać gdy sie spotykamy ciągle pracuję rano wstaje do pracy ale do 13 może zagrać lub wieczorem kiedy nie odpisuję na moje prośby. Jego przekręcanie faktów jest bezczelne. Bazuje na tym że nie przyszedłem na umówioną godzinę a sam nie chciał grać ani razu jak się spotykaliśmy z 5 razy wyrażał się chamsko do mnie oraz obrażał.

On jest sędzią w swojej sprawie więc oczywistym jest że sobie walkowery wpisze o czym mi już napisał.
Napisałem to wszystko po to żebyście sami zobaczyli z jakim graczem macie do czynienia i ocenili kto ma tutaj rację.
 

Offline Tonny50

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 63
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2012r.
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2017, 13:56:31 »
Nie rób siary chudak  znowu chcesz na wo dojechać do finału :D

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2017, 19:11:53 »
No i jeszcze jeden dowód z ostatniego terminu meczu

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Czyli podsumowując: Nie możemy się spotkać powiadamiam że będę miał remont i mało czasu ale admina to nie obchodzi to ja mam być na jego zawołanie bo on jest ważny, on się nie dostosuje do tego że ktoś akurat ma gorsze warunki. W jednym z linków widać jak mi zależy na rozegraniu gdy piszę mamy ważne mecze a postawa jego już wskazuje że liczy się przejście ten człowiek nie ma honoru nie chce podjąć rywalizacji. Nie chce zagrać gdy sie spotykamy ciągle pracuję rano wstaje do pracy ale do 13 może zagrać lub wieczorem kiedy nie odpisuję na moje prośby. Jego przekręcanie faktów jest bezczelne. Bazuje na tym że nie przyszedłem na umówioną godzinę a sam nie chciał grać ani razu jak się spotykaliśmy z 5 razy wyrażał się chamsko do mnie oraz obrażał.

On jest sędzią w swojej sprawie więc oczywistym jest że sobie walkowery wpisze o czym mi już napisał.
Napisałem to wszystko po to żebyście sami zobaczyli z jakim graczem macie do czynienia i ocenili kto ma tutaj rację.
 

chłopie ty masz jakieś zaburzenia?? każdy Twój screen jest przycięty.... Wysłałeś tylko to co Ci odpowiadało. Oczywiście mógłbym powysyłać całą rozmowę ,ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia,a śmieszne pisanie że jestem sędzia sam dla siebie mnie nie rusza. Zapisałem się do ligi/LM i to że jestem adminem nie zwalnia mnie od przestrzegania zasad ,które są równe dla każdego.
Jeżeli ty masz zaniki pamięci i zapominasz o umówionym terminie,a w momencie kiedy ja do Ciebie piszę z przypomnieniem ZNOWU nie chcesz grać i wyskakujesz mi z nowym terminem ,który pasuje tylko Tobie. Skoro coś ustalasz i się tego nie trzymasz to powinieneś mieć do siebie pretensje.
Ja na pesleague gram od kilku lat ,ty od tej edycji więc jesteś ostatnią osobą która ma prawo mnie oceniać!

p.s jeżeli są osoby które chcą pełne screeny to oczywiście mogę takie udostępnić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 19:15:08 wysłana przez 19chudy23 »

Offline SportowaWarszawa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.04.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2016
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:16:49 »
Pokaż co masz tutaj, pośmiejemy się. W pełnych screenach mnie obrażasz, myślę że wszyscy to chętnie zobaczymy jaki z ciebie męnscyzna :D. Ja już osiągnąłem co chciałem. Trochę mnie zdziwiło że wiedzieli już wcześniej ale czuję się raźniej z tym że nie jestem pierwszy oszukany. To trzeba jaj nie mieć żeby sobie wo wpisać. Takim ludziom ręki się nie podaje. Raczej nie masz luster w domu...

Offline adipes

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location: polaska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.10.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2016 0raz 2015
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:46:45 »
nio nio kolejna sprawa chudy co się z tobą dzieje nie umiesz przegrywać :D.Nie bierzcie tak do siebie to tylko gra

Offline 19chudy23

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1061
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.01.2008r.
Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2017, 03:27:34 »
nio nio kolejna sprawa chudy co się z tobą dzieje nie umiesz przegrywać :D.Nie bierzcie tak do siebie to tylko gra
oczywiście ze przegrywac potrafie,ale czlowiek ktory nie potrafi dotrzymać slowa i robi z kogos idiote nie będzie mial przywileji bo on tak chce.
Jego nick od zawsze kojarzony jest z tym ze nie potrafi w 100% uczciwie dokończyć sezonu.
Malo to skarg na niego otrzymałem? Wybaczcie ,ale chocby gory sraly to ja mu szansy na zagranie tego meczu nie dam.
Za chwile za klamstwa dostanie dodatkowo permanentnego bana i taki bedzie final tej sprawy.


Za chwile konczy sie termin ligowy gdzie koledze również nie kwapi sie zeby zagrac,ale glupoty pisac potrafi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: chudy vs krzysiek
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2017, 03:27:34 »