Autor Wątek: Pes 2018.  (Przeczytany 136201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NGK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 25, 2017, 17:30:22 »
Ostatnio mi ktoś mówił, że pojawiają się takie plotki. Według mnie osobiście, to zupełnie zbędna rzecz.

Mi również do szczęścia to nie jest potrzebne, jednak takiego Borka i Kołtonia to bym sobie posłuchał xD

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 25, 2017, 18:02:35 »
Czy ktos sprawdzał czy można w tą betę grać ze znajomymi tworząc imprezę? Tak jak to się robiło w demie pesa 17?

Bo poziom graczy w tej becie jest naprawdę słaby.
Tak to by się pogralo z kimś ogarnietym. I grać można by było nawet gdy beta by się skończyła.

Offline Raul

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
  • PLAY 4FUN
    • Status GG
    • Liga Pesland
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 25, 2017, 18:14:58 »
Skąd te informacje o polskiej wersji językowej?

Chociażby z opisów gry w preorderze.

Release Date: 14th September 2017
Platform: Steam
Region: Worldwide
Language: Chinese Traditional, Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish
pesland.pl

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 25, 2017, 18:34:58 »
Na forum od kilku lat i jeszcze nie zauważyłeś działu z OF na konsolę? Tam pogrubiony i przypięty temat, a w nim w pierwszym poście wszystko wyjaśnione i pokazane tak, że dziecko zrozumie. Gratuluję spostrzegawczości. Jak Ci kilka lat zajmuje dojście do takich rzeczy, to już wiadomo czemu kupujesz FIFĘ ;) I strach pytać, ile Ci zajmuje dojście pod bramkę przeciwnika, żeby w ogóle nie zapytać o strzelanie bramek :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Ostatnio mi ktoś mówił, że pojawiają się takie plotki. Według mnie osobiście, to zupełnie zbędna rzecz.
Nigdy nie zaglądałem do tego działu od kiedy przeniosłem sie na konsole. W pesa grałem tylko na PC. Jak widać dla takiego fanboya pesa jak ty to ogromny problem.  Jeszcze napisz jaki to byles zajebisty w pesa 6 to i ja tobie pogratuluje. Widać ze jak ktoś powie złe słowo na ,,twojego" pesa to bardzo cie to boli mimo ze ja tego nie zrobiłem :)

Offline NGK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 25, 2017, 19:28:38 »
Chociażby z opisów gry w preorderze.

Release Date: 14th September 2017
Platform: Steam
Region: Worldwide
Language: Chinese Traditional, Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish

Chyba to wziąłeś z jakiegoś G2A albo czegoś podobnego. Tu języki wymienione są w kolejności alfabetycznej - jest nawet czeski. Na razie wymienionych jest 17 języków dostępnych i polskiego wśród nich nie ma.

Offline simonldz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Polska Centralna
  • Wiadomości: 98
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.08.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 25, 2017, 20:26:47 »
Gdzie można w Polsce edycje legendarna zamówić? Niby język polski jest zbędny Ale takie olewanie naszego kraju wpływa a na wybór fify zamiast pes w pl.

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 917
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 25, 2017, 22:48:58 »
Wiecie moze juz jakie licencje beda ???

Offline NGK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 25, 2017, 23:07:22 »
Wiecie moze juz jakie licencje beda ???
Ligi raczej te same co w 2017 + te same braki klubów w tych że ligach. A others prezentuje się tak: Germany: Dortmund, Leipzig, Schalke
Turkey: Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray
Russia: CSKA Moscow, Spartak Moscow, Zenit
Greece: Olympiacos
Belgium: Anderlecht, Brugge, Gent
Ukraine: Dynamo Kiev, Shakhtar Donetsk
Switzerland: Basel, Young Boys
Sweden: Malmö
Romania: Steaua Bucuresti
Czech Republic: Slavia Praha
Colombia: Atlético Nacional, Millonarios
Peru: Sporting Cristal, Alianza Lima

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 25, 2017, 23:26:56 »
Nigdy nie zaglądałem do tego działu od kiedy przeniosłem sie na konsole.

Najpierw wyjeżdżasz z tekstem, jaki to Ty tu na forum masz staż i chcesz dowartościować samego siebie, a przy okazji nie wiem komu ubliżyć, a potem... piszesz, że nawet nie zajrzałeś do działu odnośnie OF i twierdzisz że nie da się wgrać licencji na konsolę, zamiast najpierw to sprawdzić (przez te lata, rzecz jasna). Oj dziecko... Normalny człowiek przez kilka lat sprawdziłby najpierw informacje na temat w którym nie ma wiedzy, zamiast przez lata wygadywać głupoty. Naprawdę jesteś głupi, czy tylko udajesz? A może faktycznie FIFA już opłaca trolli i w wątku odnośnie nowego PES'a wypisujesz dyrdymały jakoby to nie dało się wgrać licencji na konsolę, aby zniechęcić potencjalnych czytelników?


Chociażby z opisów gry w preorderze.

Release Date: 14th September 2017
Platform: Steam
Region: Worldwide
Language: Chinese Traditional, Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish

Na Steam język polski póki co widnieje jako "nieobsługiwany".



Wydaje mi się, że niedawno gdzieś z Techlandu uleciała plotka, że oni mają zrobić spolszczenie i będą się o to starać. W sumie moim zdaniem dużo będzie zależeć od tego, czy finalnie reprezentacja Polski się pojawi, czy też nie. Lewandowski u nas to medialnie i marketingowo duża postać, więc gdyby go miało ponownie zabraknąć, to na pewno nikt o spolszczeniu myśleć nie będzie.

Offline NGK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 25, 2017, 23:32:09 »
Tylko sytuacja wygląda tak, że Techland za dużo nie ma do gadania. Jeżeli KONAMI nie będzie zainteresowane to Techland nic nie zdziała.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 26, 2017, 02:01:29 »
Jeśli można pograć w betę poprzez impreze i jeśli ktoś marudzi na niski poziom graczy to zapraszajcie.
Nick Gunner_Gesik lub Gesik_Gunner,nie pamiętam w jakiej kolejności lol.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2017, 02:02:10 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 26, 2017, 06:33:32 »

Legandary już dostępna, ja już zamówiłem w rtv euro agd :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2017, 06:34:11 wysłana przez Maticz88 »

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:35:41 »
Najpierw wyjeżdżasz z tekstem, jaki to Ty tu na forum masz staż i chcesz dowartościować samego siebie, a przy okazji nie wiem komu ubliżyć, a potem... piszesz, że nawet nie zajrzałeś do działu odnośnie OF i twierdzisz że nie da się wgrać licencji na konsolę, zamiast najpierw to sprawdzić (przez te lata, rzecz jasna). Oj dziecko... Normalny człowiek przez kilka lat sprawdziłby najpierw informacje na temat w którym nie ma wiedzy, zamiast przez lata wygadywać głupoty. Naprawdę jesteś głupi, czy tylko udajesz? A może faktycznie FIFA już opłaca trolli i w wątku odnośnie nowego PES'a wypisujesz dyrdymały jakoby to nie dało się wgrać licencji na konsolę, aby zniechęcić potencjalnych czytelników?


Na Steam język polski póki co widnieje jako "nieobsługiwany".



Wydaje mi się, że niedawno gdzieś z Techlandu uleciała plotka, że oni mają zrobić spolszczenie i będą się o to starać. W sumie moim zdaniem dużo będzie zależeć od tego, czy finalnie reprezentacja Polski się pojawi, czy też nie. Lewandowski u nas to medialnie i marketingowo duża postać, więc gdyby go miało ponownie zabraknąć, to na pewno nikt o spolszczeniu myśleć nie będzie.
Zaznaczyłem ze jestem na forum od dawna po to byś wiedział ze PES nie jest mi obcy bo robisz ze mnie jakiegoś fana fify a a sam jestes zwykłym fanboyem pesa. Nie znięchcecam potencjalnych uzytkowników bo sam kupie pesa. Pozwole sobie w twoim załosnym stylu zapytać. Jesteś niedorozwojem czy tylko jesteś głupi i bedziesz obrazał kazdego kto powie złe słowo na twoją gre? Pisałem ze brak licencji odpycha mnie od zakupu a jesli jest patch to duzo to zmienia. Normalny człowiek nie przejmowałby sie jakimiś trollami z fify a takim mnie nazywasz ale to trzeba być ,,normalnym" Cała twoja wypowiedź jest napisana a w agresywnym,prowokującym stylu. Odpierdol się smyku :-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2017, 11:37:44 wysłana przez johnsing »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 26, 2017, 12:03:19 »
... Odpierdol się smyku :-)


Przy czym ja chociaż wiem czym jest kultura osobista. Ciebie potrafili zrobić, ale wychować już nie :) Wracaj już do tej swojej FIFY, bo PES nie jest Ci obcy, a przez kilka lat nawet nie potrafisz się doinformować, że można wgrać OF na konsolę :D

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 26, 2017, 12:26:46 »
Dajcie już sobie spokój. Dosłownie jeden glupszy od drugiego.

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 26, 2017, 13:27:15 »
Przy czym ja chociaż wiem czym jest kultura osobista. Ciebie potrafili zrobić, ale wychować już nie :) Wracaj już do tej swojej FIFY, bo PES nie jest Ci obcy, a przez kilka lat nawet nie potrafisz się doinformować, że można wgrać OF na konsolę :D
Wydaje ci sie. Dosadnie ci napisałem ze masz skończyć temat bo to raczej ty jesteś dziecinny prowokując jakaś wojnę i myślisz ze potrafisz ,,kulturalnie" obrazić. Wyzwij mnie jeszcze raz od trolla z fify. To takie słodkie 😘

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 26, 2017, 14:27:04 »
Wydaje ci sie. Dosadnie ci napisałem ze masz skończyć temat bo to raczej ty jesteś dziecinny prowokując jakaś wojnę i myślisz ze potrafisz ,,kulturalnie" obrazić. Wyzwij mnie jeszcze raz od trolla z fify. To takie słodkie 😘

Bez odbioru. Z Twoim błyskiem inteligencji i opóźnieniem zdobywania informacji, to co piszę dotrze do Ciebie i tak po kilku latach (jak wszystko dobrze pójdzie), dokładnie tak jak informacje odnośnie OF na konsolę :) Raz jeszcze serdecznie gratuluję błyskotliwości, bo to naprawdę wymaga podziwu i wielkich starań z Twojej strony, aby osiągnąć tak żenująco niski poziom :)


Dajcie już sobie spokój.

Odpuszczam. Chciałem wytłumaczyć, ale się nie da. Jak do niego przez 6 lat dotrzeć nie może, że można sobie bez problemu wgrać OF na kosnolę, to już nic do takiego nie dotrze, choćbyś młotkiem próbował wbić. Tym bardziej że jak byk jest o tym dział na forum, a w tym dziale pierwszy temat od samej góry i w dodatku pierwszy post w nim wszystko wyjaśnia. Nawet krok po kroku pokazane jest tam, jak wszystko zrobić. Dziecko w wieku przedszkolnym w tych czasach ogarnęłoby to w 15 minut, a do tego osobnika przez 6 lat nie dotarło i jeszcze sam podkreśla, że przez te 6 lat do niego to nie dotarło. Kompromitacja :) Ba! Jak już nawet do działu z OF ktoś nie wchodzi, to i tak sama obecność działu OF na konsolę daje przecież zdrowemu na umyśle człowiekowi informację, że OF można wgrać, bo inaczej po co by istniał taki dział? Jak widać chodzą po tym świecie stworzenia, którym nie przetłumaczysz, a najbardziej oczywiste dla nich rzeczy są zbyt trudne i potrzeba kilku lat na ich przyswojenie...


Na koniec ciekawostka dla PC. Znalazłem w necie:





Ciekawe ile w tych parametrach jest prawdy. Jeśli faktycznie okaże się, że rekomendowane wymagania na PC będą opierać się na karcie graficznej kosztującej tyle co konsola, to można spodziewać się dużego przesiedlenia graczy z PC na konsolę. Z jednej strony idzie wilka fala radości ze względu że PES na PC będzie next gen, jednak z drugiej strony liczba graczy na PC może mocno zeszczupleć.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 26, 2017, 14:47:20 »
Przecież nie idzie nawet pograć bo ludzie na potęgę wychodzą z meczu przy 1:0/2:0 ....

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 26, 2017, 15:20:37 »
Fakt ;/ Niestety nigdzie nie słyszałem o jakiejkolwiek informacji, aby cokolwiek z oszukiwaniem i uciekaniem w nowym PESie miało ulec zmianie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał i ktokolwiek coś w tym temacie wie lub wiedzieć będzie, niech podzieli się informacjami.

Offline NGK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 26, 2017, 15:45:38 »
Wymagania wzięte z kapelusza. Nie wydaje mi się aby tak to miało wyglądać, prędzej bym stawiał, że to te minimalne okażą się rekomendowanymi ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2018.
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 26, 2017, 15:45:38 »