Autor Wątek: Nowa kariera by Ebistal ! Pomóż Ebiemu :)  (Przeczytany 4936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Nowa kariera by Ebistal ! Pomóż Ebiemu :)
« dnia: Wrzesień 11, 2016, 14:04:02 »
Witajcie drodzy forumowicze :) Piszę do was z ogromną prośbą dotyczącą kariery w moim wykonaniu. Jak wszyscy wiecie, jestem w trakcie prowadzenia kariery reprezentacją Polski i obecnie rozgrywamy Mistrzostwa Świata 2018. Otóż po samych mistrzostwach i losowaniu grup eliminacyjnych do UEFA Euro 2020 w Holandii chciałbym na jakiś czas zatrzymać się w prowadzeniu kadry. Powody są tak naprawdę tylko dwa. Pierwszy z nich to po tworzeniu 32 kadr na mundial trzeba trochę odpocząć od pracy w edytorze PES 6 i FM'a. Uwierzcie w eliminacjach szło to raz dwa, ale trochę wymęczyło mnie przygotowanie mundialu :) Niemniej jednak nie tracę zapału do prowadzenia karier i w sumie jesteście tego świadkami, że w ostatnim czasie dokończyłem dwie kariery (Młodzieżowe MŚ oraz Mistrzostwa Azji :) ) oraz dziś wybił 50 post kadrą Polski. Drugim powodem jest chęć poprowadzenia klubowych rozgrywek ;) Oderwanie się od ciągłej reprezentacji mogłoby za jakiś czas przynieść fantastyczne skutki i na to liczę :) Wybrałem parę (no w sumie sporo xD) klubów z różnych lig : 2 z Premier League, 2 z Ligue 1, 4 z La Liga, 4 z Bundesliga, 2 z Serie A, 4 z Championship, 3 z La Liga 2, 1 z Serie B i 2 z Ligue 2. Wybrałem takie zespoły, które nie są potęgami lig, ale można fajnie pograć i sporo osiągnąć, zatem przygoda w takim klubie byłaby dla mnie fantastycznym przeżyciem. Jeżeli chodzi o tą prośbę do was, to polega ona na bardzo banalnej rzeczy. Utworzyłem ankietę, w której proszę was o oddanie głosu na jeden z wymienionych tam klubów. Chcę, żebyście to wy wybrali mi klub, bo jestem gotów rozpocząć karierę każdą z tych ekip. Zależy mi na waszym głosowaniu, bo to też da mi do myślenia, że możecie zostać moimi widzami :) Głosowanie rozpoczyna się już teraz, a to dlatego, że chcę przygotować parę graficznych i nie tylko, rzeczy do kariery, aby na spokojnie wystartować. Liczę na was, prawdopodobnie głosowanie zakończy się za parę dni albo wstrzymam się do zakończenia Mistrzostw Świata. Pamiętaj użytkowniku, EBI LICZY NA CIEBIE ! ;D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(kliknij w napis, aby zagłosować :))

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowa kariera by Ebistal ! Pomóż Ebiemu :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:06:51 »
Wątki zakładamy w odpowiednich działach, powodzenia.
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowa kariera by Ebistal ! Pomóż Ebiemu :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:06:51 »