Autor Wątek: SSC Napoli by Linkin | #38 - Barcelona z wizytą na San Paolo  (Przeczytany 32879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Spoiler for Hiden:
Siemka! Podejmuję jeszcze jedną próbę stworzenia czegoś ciekawego, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie spodziewajcie się fajerwerków, bo na nich mi nie zależy. Chcę się dobrze czuć pisząc posty tutaj i małymi kroczkami pchać ten wózek do przodu. Chęci są, o ile czas pozwoli, to może coś z tego wątku będzie. :D

Gra: Pro Evolution Soccer 2017
Patch: Smoke Patch (ta najnowsza wersja)


SSC Napoli

Pełna nazwa: Società Sportiva Calcio Napoli
Przydomki: Partenopei, Gil Azzurri (Jasnoniebiescy), I Ciucciarelli (Osiołki)
Data założenia: 1. sierpnia 1926 roku
Stadion: Stadio San Paolo (pojemność: 60 240 miejsc)
Prezydent: Aurelio de Laurentiis
Trener: Maurizio Sarri
Największe sukcesy: Mistrzostwo Włoch (2 razy), Puchar Włoch (5 razy), Superpuchar Włoch (2 razy), Puchar UEFA (1 raz)




« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2018, 18:19:58 wysłana przez Linkin »

Offline V4N

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.07.2017r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2017, 10:34:01 »
Początek jak początek czekam na więcej  ;)

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2017, 10:42:12 »
Wiedziałem, że zdecydujesz się na nowy projekt. Ostatnio często Cię widywałem na forum, to było oczywiste  ;)
Fajnie, że wracasz. Zawsze miałeś swój styl, kojarzę twoje projekty z jasnym, czytelnym i przejrzystym przekazem w miłej dla oka formie. Nie inaczej jest i tym razem. Klub także wybrałeś ciekawy, szczególnie teraz kiedy Napoli pnie się w górę po szczeblach europejskiej piłki a w szeregach Azzurrich mamy swoich dwóch reprezentantów.

Czekam na dalszy rozwój kariery i życzę Ci przede wszystkim wytrwałości, bo wszystko inne do stworzenia dobrego projektu już raczej posiadasz.   

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #1
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2017, 11:09:38 »
Jest i ten człowiek, powrócił ze świata umarłych - człowiek widmo :D Witaj z powrotem przyjacielu :) Tak jak mój poprzednik @veeq wspomniał, masz swój zarąbisty i własny styl, który jest miły i przejrzysty dla oka czytelnika. Zawsze lubiłem przeglądać twoje kariery (żałuje, że Copa nie ukończyłeś :D), robiłeś w nich świetne rzeczy. Również w tym przypadku wszystko prezentuje się perfekcyjnie, Do tego Napoli, podejrzewam, że wykonasz coś niesamowitego z naszymi rodakami Milikiem i Zielińskim :) Czekam na więcej i życzę Ci również wytrwałości, abyś pozostał z nami na długo :)

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Odp: SSC Napoli by Linkin | #1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2017, 16:41:04 »
Seria A zawitała na forum :D Ciekawi mnie los polaków w Napoli jak pod twoją opieką będą sobie radzić  8) Wytrwałości w pisaniu :)
Zapraszam Do Lektury

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #1
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2017, 08:20:30 »
Spoiler for Hiden:
A dziękuję za miłe słowa, doceniam. ;)



#2


Offline V4N

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.07.2017r.
Niestety przez ten tłok przestaje wierzyć w Milika ,konkurencja już teraz jest duża a sprowadzenie kolejnego napastnika na tym samym lub podobnym poziomie mija się z celem. Po kolejnym sezonie ''na ławce'' któryś z tej czwórki po prostu odejdzie jednak niech przemówi skuteczność.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2017, 09:48:03 wysłana przez V4N »

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Po pierwszym rzucie oka na kadrę Napoli można mówić o problemie bogactwa. Neapolitańczycy skompletowali naprawdę mocną ekipę z ogromnym potencjałem. Problem jednak tkwi w tym, że nie wszyscy zawodnicy spełniają pokładane w nich nadzieje. Najlepszy przykładem jest tutaj nasz rodak, Arek nadal posiada papiery na klasowego napastnika, jednak ta ostatnia kontuzja znacznie wpłynęła ja jego grę - niestety w negatywny sposób.

Myślę, że powinieneś sobie odpuścić ściąganie kolejnych piłkarzy pokroju Alcacera czy Slimaniego i dać kredyt zaufania swoim obecnym zawodnikom.

Offline Impetuous

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2016r.
  • Gram w: Patch Of Exile League of Legend Pro Evo 2016
Ja bym został przy Arku :) nie tylko dlatego ze rodak, umiejętności jakie posiada Polak każdy zna i dla mnie osobiście nie będzie potrzebował dużo czasu by wrócić do pełnej dyspozycji po kontuzji :)
Zapraszam Do Lektury

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Tak czytam i patrzę, patrzę i czytam twoją karierkę i wciąż oczu nie mogę oderwać. Jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem całego twojego stylu. Jeżeli jednak chodzi o sam temat, któy jest na ustach całego Neapolu, to jestem zdania że Milik powinien pozostać spokojnie w Napoli. Przed zespołem długi i ciężki okres przygotowawczy. Właśnie ten czas będzie kluczem do odpowiedzi pozycji Arka Milika. Jeżeli Polak wykona przez ten okres tytaniczną pracę, to sam może być pewien gwarancji wyjściowej jedenastki. Jednak jeżeli już coś zawiedzie może być mu ciężko.

Oczywiście pffu pffu... Nie chciałbym aby Arek opuścił Neapol, jednak jeżeli Sarri postanowi sprowadzić nominalnego snajpera to z wyżej wymienionych przemawia za mną jedynie Paco Alcacer oraz Sardar Azmoun.

Offline K1NG

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2017r.
Trójka Insigne-Mertens-Callejon jest świetna i według mnie, jeśli Milik chce wrócić do formy, musi odejść z Napoli. Tak byłoby lepiej dla niego oraz reprezentacji, ale nie dla Napoli. Arkadiusz mógłby być u was jokerem, tak jak to było na początku sezonu, ale czy to byłby to dobry ruch dla samego piłkarza?

Natomiast jedynym napastnikiem z wymienionych, który mógłby mnie do siebie przekonać, to Paco Alcacer. Może dlatego, że jestem wielkim kibicem Dumy Katalonii. Remy oraz Slimani nadają się co najwyżej do średniaka europejskiego. Natomiast Sardar Azmoun nie dałby rady od tak wskoczyć do pierwszego składu i grać jako najważniejszy napastnik Napoli, choć chyba nie jest dużo młodszy od Arka.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.

#3
16.06.2017


Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #3 - Z Serie A do Premier League?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2017, 22:26:12 »
Ostatnio wspomniałem o problemie bogactwa z jakim Napoli może się borykać w przyszłym sezonie, nie przewidziałem jednak, że tego lata wielu piłkarzy może opuścić Neapol, a po ostatnich doniesieniach prasy wiele na to wskazuje. Napoli to drużyna z ogromnym potencjałem, ale nadal jest to zespół, któremu pod względem marketingowym wiele brakuje do takich marek jak wspomniane Chelsea czy City. Dla wielu twoich piłkarzy oferty od takich gigantów mogą okazać się na tyle interesujące, że na żaden sposób nie zdołasz ich zatrzymać.

Czekam na dalszy rozwój całej tej sytuacji, liczę jednak, że Napoli nie straci zbyt wiele jakości podczas tego okienka transferowego.

ps. elegancko prezentują się te zdjęcia w panoramie  8)

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #3 - Z Serie A do Premier League?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 25, 2017, 08:39:11 »

#4
18.06.2017





19.06.2017

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #4 - Pierwsze oferty transferowe
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:46:09 »
Bartomeu to już chyba hobbistycznie kupuje tych pomocników ;D 
Z całą sympatią do Zielińskiego, ale to jeszcze nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Piotrek ma to "katalońskie DNA", jednak uważam, że jest jeszcze za wcześnie. Obecnie jest to jedyny polski piłkarz pasujący stylem gry do Barcy, ale musi pokazać coś więcej, coś za co nazywa się piłkarzy gwiazdami.

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: SSC Napoli by Linkin | #4 - Pierwsze oferty transferowe
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:54:46 »
Pięknie to u Ciebie Linkin wygląda, aż chce się taką karierkę obserwować. Tym bardziej klimaty ligi włoskiej są bardzo bliskie memu sercu, więc jako pasjonat Serie A będę tu częstym gościem.
Rugani to naprawdę solidny zawodnik ale tak jak piszesz, tercet BBC nie pozwala mu na regularne występy. Widziałbym go w Napoli do pary z Koulibaly'm.
Z waszego punktu widzenia strata Piotrka byłaby sporym osłabieniem. Sam chciałbym jednak zobaczyć Polaka w Barcelonie. Sądzę, że Napoli szybko uzupełniłoby lukę po Zielińskim jakimś talentem ze słabszego klubu Serie A.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #4 - Pierwsze oferty transferowe
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2017, 13:47:14 »
Spoiler for Hiden:
Ten news o wypożyczeniach jest trochę bez sensu i mocno na siłę, bo wiadomo, że nie jestem w stanie mieć w grze 50 zawodników w kadrze. W późniejszym czasie przy wypożyczeniach będę zajmował się już tylko tymi graczami, których tam mam, ale tutaj wolałem już dla świętego spokoju wypisać wszystkich.


#5
19.06.2017





20.06.2017
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2017, 14:10:35 wysłana przez Linkin »

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #5 - Sarri zabrał głos w sprawie transferów
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2017, 18:39:00 »
Tak jak już wspomniałem w swojej wcześniejszej wypowiedzi. Napoli ma szeroką kadrę z wieloma znaczącymi nazwiskami, problemem Neapolitańczyków nie będą wielkie transfery, a utrzymanie zespołu w takiej postaci jakiej obecnie się prezentuje. To oczywiste, że odejście kluczowych piłkarzy odbije się na drużynie drastycznym spadkiem jakości. Podejście Sarriego wydaję się być bardzo rozsądne, szkoleniowiec będzie skupiał się na utrzymaniu obecnej kadry, a nie na kompletowaniu nowej. Podobno politykę transferową przyjął w tym okienku Real Madryt, który za wielkie pieniądze pozbył się zbędnych bądź niezadowolonych zawodników, a w ich miejsce za niewielką cenę sprowadził młodych, perspektywicznych piłkarzy, którzy są wręcz idealnym dopełnieniem kadry.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #5 - Sarri zabrał głos w sprawie transferów
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2017, 11:15:32 »
Zacznę może od twojego czwartego postu :D Rzeczywiście ostatnio polityka transferowa Barcelony coś nieco świruje. Tak jak veeq pisał z całą sympatią i szacunkiem do Piotrka, ale Polak nie jest jeszcze zawodnikiem na miarę FC Barcelony. Koulibaly również jako zawodnik nie do końca przemawia do mnie z przenosinami do Barcy. Napoli z każdą próbą zakontraktowana będzie napotykała problemy przy Rugianim. Juve ma wielkie plany co do tego zawodnika i pewnie z łatwością go nie oddadzą.

W kolejnym poście mamy dotyczenia z Sarrim i wzmocnieniami oraz wypożyczonymi graczami. Jeśli chodzi o Sarriego i jego wypowiedź : Nie potrzebujemy wielkich transferów, to tutaj śmiało można przytoczyć słowa LvG, który powiedział: Nie potrzebuję jedenastu najlepszych zawodników, potrzebuję najlepszą jedenastkę. To właśnie ma teraz miejsce w Neapolu. Sarri szuka rozwiązana dla najlepszej wyjściowej jedenastki, a nie szuka gości wartych biliony.

Rzeczywiście lista zawodników wypożyczonych robi spore wrażenie. Wiadomo, że przede wszystkim to zawodnicy młodego pokolenia, w których Napoli widzi szansę na gwiazdy zespołu, ale na dzień dzisiejszy potrzebują ogrania. Dziwi mnie fakt wypożyczenia Zunigi, Jonathana de Guzmana i Zapaty. Ci zawodnicy mają już spore doświadczenie i jeżeli wypożycza się gościa w wieku 29 czy 31 lat bo nie widzi się na tą chwilę dla niego miejsca, to po powrocie tego miejsca wciąż nie będzie dla niego.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #5 - Sarri zabrał głos w sprawie transferów
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2017, 10:25:19 »

#6
21.06.2017





22.06.2017

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: SSC Napoli by Linkin | #5 - Sarri zabrał głos w sprawie transferów
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2017, 10:25:19 »