Autor Wątek: SSC Napoli by Linkin | #38 - Barcelona z wizytą na San Paolo  (Przeczytany 32812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #13 - Pierwszy mecz sparingowy w Indonezji
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 13, 2017, 11:50:57 »
Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, Allan zamienia Włochy na Anglię. Dziwi mnie nadal taka decyzja, piłkarz z pewną pozycją w ambitnym zespole decyduje się na odejście na niepewny i trudny teren jakim jest Premier League, gdzie już wielu zawodników przeliczyło się ze swoimi umiejętnościami. Najwidoczniej ta chęć zmiany otoczenia była na tyle wyraźna, że Brazylijczyk nie miał zamiaru pozostać w Neapolu. Teraz tylko czekać kto załata lukę po odejściu Allana.

Pierwszy mecz podczas okresu przygotowawczego za wami. Mimo zwycięstwa gra chyba nie do końca wyglądała tak jak powinna. Ciężko się dziwić, to dopiero początek pracy po powrocie z wakacji.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #13 - Pierwszy mecz sparingowy w Indonezji
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 14, 2017, 11:34:20 »
Pierwsze sparingi przed sezonem zawsze są ciężkiem. Zmierzyć się z kimś innym niż między sobą na wewnętrznej gierce zawsze sprawia problem, do tego SSC Napoli wybrało się do dość ciepłych stron, gdzie temperatura panuje wysoka. Gil Azzurich nie najlepiej weszli w pierwszy mecz kontrolny, dość długo oswajali się z grą, do której po wakacjach trzeba powrócić. Zwycięstwo jest, ale prognoza nie najlepsza, miejmy nadzieję, że to tylko malutki falstart w okresie przygotowawczym. Czytając relację ze spotkania widać dobre porozumienie w polskim duecie Zieliński - Milik. ;)

Jeszcze na koniec takie pytanie, czy podczas sezonu pojawią się jakieś skróty spotkań lub same bramki ? :D

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #13 - Pierwszy mecz sparingowy w Indonezji
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 15, 2017, 09:28:30 »
Spoiler for Hiden:
@ebistal
Co do bramek, to jeszcze tego nie wiem. Być może, bo każdego gola nagrywam, ale nie wiem czy potem będę chciał z tego robić jakieś skróty. Zobaczymy.  ;)


#14
19.07.2017

« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2017, 09:35:32 wysłana przez Linkin »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #14 - Sarri postawi na młodych Włochów?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 15, 2017, 16:26:45 »
Trójka świetnych młodych zawodników to super pomysł na ściągnięcie któregoś z nich do Neapolu. Szczególnie imponująco prezentuje się obecny zawodnik Fiorentiny Federico Chiesa. Jest najmłodszym graczem z przedstawionej trójki, ale najdroższy, musi to o czymś świadczyć. Miło byłoby ujrzeć nową młodą twarz w Napoli, która śmiało może rywalizować o podstawową jedenastkę ;)

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #14 - Sarri postawi na młodych Włochów?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 16, 2017, 10:41:49 »

#15
20.07.2017


Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #15 - Piorunująca końcówka
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 16, 2017, 11:18:01 »
Odnośnie poprzedniego postu. "Młody piłkarz" to pojęcie względne, moim zdaniem w wieku 22 lat zawodnik powinien mieć już do zaoferowania konkretne umiejętności, czas na kształtowanie jego profilu minął i teraz nadeszła pora na pokaz własnych sił. Kiedyś w prywatnej karierze Barrece i Petagne ściągnąłem do Milanu, nie przesadzając powiem, że to były strzały w dziesiątkę.

Ostatnie spotkanie pokazało, że Napoli ma swoje armaty. Rywal może i nie z najwyższej półki, ale wbicie 4 goli w około 20 minut udowadnia potencjał ofensywny zespołu.

15 odcinek, a tu dopiero 20 lipca. Też Ci się przeciągnie ten okres przygotowawczy, start ligi przewiduję w jakimś 40 poście  ;D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #15 - Piorunująca końcówka
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 16, 2017, 12:45:08 »
Gra Napoli na pewno na wyższym poziomie niż w pierwszym spotkaniu. Z całego przebiegu spotkania widać, że byliście bardzo dominującą stroną i nic w tym dziwnego. Cieszy z pewnością postawa Piotrka Zielińskiego i szkoda, że Arek nie wpisał się na listę strzelców, lecz jego rywal z pozycji. Brak gola Milikia może przeważyć o jego miejscu w podstawowej jedenastce. Mimo wielkiej przewagi to i tak męczyliście się ze zdobyciem bramki do 73 minuty, ale jak już trafiliście blokada została zwolniona.

Jakiej czcionki używasz przy tablicy wyników ? Bardzo ciekawa :)

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #15 - Piorunująca końcówka
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 17, 2017, 08:19:47 »
Spoiler for Hiden:
@veeq
Ja się spodziewałem, że tak będzie. :D Ostatnio się strasznie rozpędziłem i w zasadzie cały okres przygotowawczy już zagrałem i opisałem, ale nie chcę wrzucać kilku postów dziennie, bo to jednak bez sensu. Pierwszy, oficjalny mecz, o ile się nie mylę, jest przewidziany na 25 post. Mogło być gorzej. :D

@ebistal
Czcionka to azureon zdaje się. Ta sama co w tym logo na samej górze każdego posta. ;)


#16
22.07.2017





22.07.2017

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #16 - Piłkarz Arsenalu o krok od Napoli!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 17, 2017, 12:05:16 »
Wilshere to solidny piłkarz w dobrym wieku. Ostatnio stracił trochę gruntu pod nogami, brak zaufania u Wengera, wypożyczenie do Bournemouth, ciężko mówić tutaj o stabilnej pozycji. Być może całkowita zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre. Transfer wydaje się być już przesądzony, testy medyczne, a następnie oficjalne potwierdzenie to już kwestia godzin. Wierzę, że wyjdzie ci ten transfer na dobre.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #16 - Piłkarz Arsenalu o krok od Napoli!
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:49:58 »

#17
23.07.2017


Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #17 - Koniec fazy grupowej turnieju w Indonezji
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 18, 2017, 11:27:23 »
Ehh ta Valencia... nawet w grze nie mają już polotu. Z wielkiej rewolucji klubu wyszła mała tragedia, upadek klubu powoli dokonuje się na naszych oczach.
Wy za to kontynuujecie passę zwycięstw, trzy spotkania bez straty bramki to niezły wynik, oczywiście to świadczy tylko o dobrej dyspozycji defensorów i golkipera. Poza dobrą defensywą po wynikach można także stwierdzić, że nie macie również problemów w ofensywie. Cieszy mnie postawa Piotrka, lubię tego gościa.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #17 - Koniec fazy grupowej turnieju w Indonezji
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 20, 2017, 09:28:22 »

#18
24.07.2017





25.07.2017

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #18 - Pierwsze letnie wzmocnienie
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 20, 2017, 09:49:34 »
No to mamy oficjalne potwierdzenie wcześniejszych doniesień. Nie będę ukrywał, że bardzo podoba mi się ten transfer Wilshere'a, szczególnie biorąc pod uwagę cenę za jaką go sprowadziliście. W dzisiejszych czasach 10 milionów za takiego piłkarza to świetna okazja. Ciekaw jestem jak Jack poradzi sobie we Włoszech.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #18 - Pierwsze letnie wzmocnienie
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 20, 2017, 13:56:58 »
W ostatnim meczu grupowym na tournee czekał na was najcięższy rywal, sama nazwa Nietoperzy mówi o tym, mecz przeciwko Valencii sprowadziło na stadion pewnie komplet widowni. W meczu z hiszpańską ekipą cieszy fakt wpisana na listę strzelców Piotra Zielińskiego. Bez wątpienia Piotrek trafił z formą w presezonie i oby jak najdłużej ją utrzymał. Obrona Gil Azzurich w tym spotkaniu spisała się bez błędnie. Szkoda, że Arek Milik nie potrafi się przełamać. Bramka Polaka z pewnością zadziałał by na jego korzyść i miejmy nadzieję, że niebawem do tego dojdzie ;)

Napoli robi świetny transfer, Jack Wilsher to pomocnik światowej klasy i jak wspomniałeś zabrakło mu trochę szczęście, gdzie przeszkodą były liczne kontuzje. Ja jednak uważam, że Anglik w Nepolu odbuduje się, a wręcz wróci jeszcze silniejszy, a Napoli będzie miało samo korzyści z Wilshera. Kwota, za byłego gracza nie jest jakaś kuriozalna, to 10 mln, wręcz darmo za takiego gracza.


Offline dylanwishop

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2016
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2016r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #18 - Pierwsze letnie wzmocnienie
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 20, 2017, 16:44:14 »
Twój luz w pisaniu, który posiadasz, bardzo mi imponuje. Chyba jesteś najlepszy obecnie tutaj, ale nie czytałem tak dokładnie reszty karier. Wizualnie też to wygląda przyjemnie, nie ma zbędnych ozdobników, które często są przerostem formy nad treścią. Trzymaj się i powodzenia dalej. Dobrze widzieć, że mimo ogromnego spadku zainteresowania jest tu dalej wysoki poziom.
Plumber

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #18 - Pierwsze letnie wzmocnienie
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 21, 2017, 13:09:28 »

#19
26.07.2017


Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #19 - Półfinał za nami
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 21, 2017, 13:48:32 »
Można powiedzieć, że wręcz przeciskacie się do tego finału kosztem Schalke. Przed wami szansa na pierwszy tytuł w nowym sezonie, ja jednak traktuje te letnie turnieje z mocnym przymrużeniem oka, prawdziwym egzaminem będą dopiero spotkania ligowe. Osobiście dziwi mnie obecność Valencii w finale tej imprezy, jak zespół w takiej formie jaką prezentują obecnie Nietoperze może dotrzeć tak daleko, najwyraźniej w grze walenccy piłkarze radzą sobie lepiej niż w rzeczywistości.

Co z Wilsherem? Nie dołączył jeszcze do reszty zespołu, czy po prostu nie dostał swojej szansy w tym spotkaniu?     

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #19 - Półfinał za nami
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 21, 2017, 23:16:46 »
Mecz do ostatniej kropli potu, ale jednak to Napoli było stroną mocno dominującą i tutaj trzeba mówić wprost o pechu zawodników Sarriego i wielkim dniu Fahrmanna. Cieszy mnie fakt, że Milik nareszcie się przebudził. Nie tylko sama bramka jest warta uwagi Polaka, ale również jego obecność pod polem karnym Schalke. W końcu Milik powraca do swojej formy. W tym przypadku nie można mówić o celowej zmianie Milika na Pavlottiego, bo Polak był za słaby. Neapol potrzebował z przodu kogoś ze 100% zapasem sił i trafnym wyborem okazał się zmiennik Milika. Rzutem na taśmę to mało powiedziane :D

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: SSC Napoli by Linkin | #19 - Półfinał za nami
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 29, 2017, 13:51:40 »
Spoiler for Hiden:
@veeq
Wilshere jest już w Indonezji, najwyraźniej to decyzja trenera. ;)


#20
27.07.2017





28.07.2017

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SSC Napoli by Linkin | #20 - Drugie wzmocnienie
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 30, 2017, 11:18:55 »
Jestem dość sceptycznie nastawiony do sprowadzenia Sagny do Neapolu. City nie przedłużając z nim umowy dało jasny znak, że Francuz jest już po prostu mało przydatny. Chiny czy MLS to ewentualne kierunki dla Sagny, na Europę jest już chyba za późno. Zobaczymy co czas pokaże, może będę musiał jeszcze odszczekać to co napisałem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: SSC Napoli by Linkin | #20 - Drugie wzmocnienie
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 30, 2017, 11:18:55 »