Autor Wątek: EURO 2004 PORTUGAL: Podsumowanie 1 kolejki fazy grupowej.  (Przeczytany 12876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
EURO 2004 PORTUGAL: Podsumowanie 1 kolejki fazy grupowej.
« dnia: Sierpień 22, 2017, 19:14:00 »



   

   



Terminarz 1 kolejki EURO 2004:



<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Tak jak pisałem: bez zbędnej grafiki i opisów, po prostu chcę by ten wątek był aktywny. Kto chce niech wybiera którąś z reprezentacji. Tak czy siak ja będę symulował, nawet gdy nikt nie dołączy do zabawy. Ukraina za Bułgarię ze względu na Schevchenkę. W tamtych latach był jednym z najlepszych na świecie i brakowało go na tym turnieju. Poza tym Bułgarzy byli najsłabszą ekipą na tych mistrzostwach, nie zdobywając żadnego punktu w fazie grupowej.

Składy: wysyłam wam przed meczem formy zawodników i ustalacie skład, dodając 1 do 3 zmian z minutami. Ew wykonawców stałych fragmentów gry, kapitana i nowe ustawienie na grafice typu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Zajęte reprezentacje:

Czechy - ebistal
Włochy - Raffael
   Portugalia - veeq.
    Anglia - Bambaryla
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 14:19:03 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2017, 19:33:07 »
Cytuj
Tak jak pisałem: bez zbędnej grafiki i opisów, po prostu chcę by ten wątek był aktywny.

Najważniejsze żebyś dociągnął turniej do końca, czego Ci oczywiście życzę.

Dobra decyzja z zastąpieniem Bułgarii, Sheva na twoim Euro musi być  8)

Z chęcią mógłbym objąć jakąś reprezentację, jak wygląda sprawa z kadrami? Podajesz czy sugerujemy się powołaniami z tamtego turnieju?

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2017, 19:58:38 »
Z chęcią mógłbym objąć jakąś reprezentację, jak wygląda sprawa z kadrami? Podajesz czy sugerujemy się powołaniami z tamtego turnieju?
Racja, nie zaznaczyłem tego. Nie chciało mi się bawić ze screenami każdej kadry, więc jeżeli ktoś coś wybierze to podeślę mu na priv - ew. mogę podesłać kilka, które go interesują...
" border="0" border="0

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2017, 20:57:36 »
Super pomysł ;) Jak najbardziej przypadł mi do gustu i z chęcią kogoś obejme. Jeżeli mogę to poprosze Czechy :D

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2017, 23:20:21 »
Super pomysł ;) Jak najbardziej przypadł mi do gustu i z chęcią kogoś obejme. Jeżeli mogę to poprosze Czechy :D
Ok, już podsysłam screeny z kadrą na priv, jak ktoś jeszcze zainteresowany niech wybiera i też mu podeśle
" border="0" border="0

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2017, 10:17:06 »
Włochów, tak jak wspominałem wezmę.
Nie wyszli z grupy z Bułgarią a tu jeszcze Ukraina z kozakiem Szewą będzie.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2017, 12:18:50 »
Zaraz poślę screen'y z kadrą. Powoli zacznę chyba symulować spotkania, kolejność meczów jest znana, więc jeżeli ktoś chce, może dalej się dołączać, biorąc jakąkolwiek kadrę - nawet tą, która już rozegra spotkanie... :)

Co do spotkań: wysyłam wam przed meczem formy zawodników i ustalacie skład, dodając 1 do 3 zmian z minutami. Ew nowe ustawienie ale to już najlepiej na jakieś grafice - typu footballuser.com.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2017, 12:20:28 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2017, 14:09:51 »
Portugalia dla mnie  8)

Offline Fiero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 04.07.2014r.
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2017, 17:25:38 »
Można się jeszcze wkręcić do zabawy?

Jeśli tak, to bym wziął Niemiaszków albo Hiszpanię - zależy, kto jest wolny :).

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2017, 20:28:45 »
Ja poproszę wiecznie niespełnioną Anglię :D

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2017, 03:19:52 »
Można się jeszcze wkręcić do zabawy?

Jeśli tak, to bym wziął Niemiaszków albo Hiszpanię - zależy, kto jest wolny :).
Ciągle można. Niemców lub Hiszpanów nikt jeszcze nie wybrał, więc są wolni

Portugalia dla mnie  8)
Ja poproszę wiecznie niespełnioną Anglię :D
Po południu poślę składy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2017, 03:20:14 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Fiero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 04.07.2014r.
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2017, 14:53:40 »
Nie wiem, czy wiadomość do Ciebie doszła, Artur, więc wpiszę się jeszcze tutaj - podeślij mi w wolnej chwili te składy, co żeśmy ustalili.

EDYTA:

Biorę Hiszpanię.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2017, 20:40:14 wysłana przez Fiero »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2017, 23:38:07 »
Jutro pierwsze spotkania :)
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Pauleta daje zwycięstwo na otwarcie.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2017, 13:54:16 »
Pauleta daje zwycięstwo na otwarcie


Na otwarcie XII Mistrzostw Europy gospodarze turnieju - Portugalczycy, zwyciężają Rosjan 1-0 po bramce Pedro Paulety.
Gospodarze EURO przeważali praktycznie w każdym elemencie gry, a rezultat 1-0 jest najskromniejszym wymiarem kary wobec piłkarzy Rosji. Otwierająca bramka mistrzostw starego kontynentu padła w 29. minucie. Rui Costa zagrał świetne podanie z głębi pola do urywającego się obrońcom Paulety i napastnik PSG na raty pokonuje Sergeia Ovchinnikova. 5 minut później Pauleta mógł, a raczej powinien być pokonać golkipera po raz drugi, ale uderzał z pierwszej piłki, nie orientując się chyba, że wychodzi oko w oko z Ovchinnikovem, mając naprawdę wiele czasu. W 44. minucie szczęście znów było po stronie Rosjan. Figo egzekwował rzut wolny z blisko 20 metrów i piłka uderzyła w słupek.

Po przerwie obraz gry dużo się nie zmienił, choć duże ożywienie w poczynaniach podopiecznych Gieorgija Jarcewa dało wejście doświadczonego Aleksandra Mostovoia. W 69. minucie Siergiej Siemak trafił nawet do siatki Ricardo, lecz był na spalonym. Z kolei 60 sekund później po główce Nuno Gomesa wydawało się, że piłka w trakcie interwencji Ovchinnikova przekroczyła już linie bramkową, ale i tym razem gol nie był uznany. Portugalczycy próbowali, ale rezultat nie uległ już zmianie i w rzęsistym deszczu na Estádio do Dragao w Porto, zrobili pierwszy krok do spełnienia marzeń całego narodu...



               
19 Deco 10 Rui Costa 66', 21 Nuno Gomes 9 Pauleta 66' - 22 Kariaka 5 Alenitchev 45', 19 Semak 9 Titov 66', 20 Mostovoi 16 Loskov 66'

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 13:56:30 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Pauleta daje zwycięstwo na otwarcie.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2017, 14:54:57 »
Tym razem Portugalczycy rozpoczynają Euro od zwycięstwa, zobaczymy jak będzie dalej.

U mnie ze skrótem wszystko w porządku.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Bezbarwni Hiszpanie tracą punkty z Grekami.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 31, 2017, 12:36:24 »
Bezbarwni Hiszpanie tracą punkty z Grekami

Za nami drugie spotkanie EURO 2004. Hiszpanie, którzy z turnieju na turniej są uważani za jednego z faworytów, znowu rozczarowują, remisując bezbramkowo z Grekami po bezbarwnej grze.

W pojedynku obu zespołów na Estádio do Bessa w Porto przeważały niedokładność, brak większego pomysłu na grę oraz nieprzepisowe zagrania. Tak naprawdę Hiszpanie jak i Grecy przez 90 minut gry nie stworzyli przysłowiowej "setki". Najlepszą okazję ku temu miał Fernando Morientes. W 29. minucie po wielkim zamieszaniu w polu karnym Greków, piłka trafiła pod nogi króla strzelców Ligi Mistrzów, jednak ten nie zdołał zaskoczyć Nikopolidisa z bliskiej odległości.

Ofensywny kwartet La Furii Roja: Joaquin - Vicente - Raúl - Morientes wciąż nie miał pomysłu na przełamanie szczelnej defensywy Greków. Z kolei w 57. minucie piłkarze Otto Rehhadela stanęli przed szansą na zdobycie dość kuriozalnej bramki po tym, jak linia obrony Hiszpanów straciła piłkę na... połowie boiska. Nikolaidis, który został natychmiast uruchomiony w bój, podążał  w kierunku bramki Casillasa jednak zbyt wolno, bowiem defensorzy zdołali go dogonić tuż pod polem karnym, naprawiając błąd.

Piłkarze Iñakiego Sáeza będą musieli przemyśleć swoją postawę już po pierwszym meczu Portugalskiego turnieju, z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie, jeżeli w końcu chcą osiągnąć poważy sukces na wielkiej imprezie. Z kolei my mamy nadzieję, iż kolejne spotkania EURO będą już obfitowały w bramki i emocje.





               
12 Georgiadis 8 Vryzas 45', 17 Nikolaidis 9 Charisteas 53', 11 Giannakopoulos 18 Karagounis 63' - 20 Xavi 4 Albelda, 21 Luque 23 Vicente 63', 11 Etxeberria 18 Joaquin 73'
9 Charisteas 53'

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Bezbarwni Hiszpanie tracą punkty z Grekami.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 31, 2017, 12:40:34 »
Fiero zrezygnował z braku czasu. Pytacie ciągle jak wygląda sprawa ze składami - w 1 poście jest wszystko opisane. Terminarz też jest. Jeżeli rozegram spotkanie X, to dopiero wtedy będę znał formy zawodników na następny mecz, czyli spotkanie Y. Więc starajcie się zaglądać tu chociaż na 2 min dziennie. Proszę, szanujcie mój czas i swój, jeżeli ten turniej ma dobiegnąć końca tak, jak się zaczął... :)
" border="0" border="0

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Bezbarwni Hiszpanie tracą punkty z Grekami.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 31, 2017, 20:56:29 »
Grecy wprawdzie na tamtym turnieju rozegrali fenomenalne zawody, nic dziwnego że zostali Mistrzami Europy. Hiszpanie mieli w tamtych czasach wielkich zawodników, ale brakowało im zgrania, tu też rozpoczynają od remisu.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Wielki Beckham daje Anglikom 3 pkt!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2017, 21:58:36 »
Wielki Beckham daje Anglikom 3 pkt!

W pierwszym meczu zmagań w grupie B, Anglicy nie dają najmniejszych szans Szwajcarom. Bohaterem Synów Albionu jest niewątpliwie David Beckham, który asystował i zdobył bramkę, choć równie kapitalne zawody rozegrał strzelec pierwszej z bramek - Sol Campbell.

Anglicy potrzebowali 15 minut, by przejąć pełną kontrolę nad spotkaniem. W 20. minucie po dwóch próbach Stevena Gerrarda piłka wyszła na rzut rożny. Do niej podszedł oczywiście Beckham, który zacentrował nie pierwszy słupek. Vogel minął się z piłką, a potężny jak skała Campbell skierował ją głową od poprzeczki do siatki. 7 minut później Beckham już sam próbował szczęścia, lecz tym razem nie zdołał pokonać golkipera po firmowym uderzeniu z rzutu wolnego. 4 minuty przed pierwszą częścią gry Szwajcarzy doszli chyba do wniosku, iż pomocnik Realu Madryt jest w stanie tylko wspaniale dogrywać ze stałych fragmentów gry, a niekoniecznie ich wykańczać. Tym razem piłkę ustawioną z lewej strony w pole karne zacentrował Gerrard, a Beckham - kompletnie pozostawiony bez opieki - kapitalną główką nie dał szans Zuberbühlerowi!

14 minut po przerwie pierwszą i jedyną okazję w spotkaniu mieli Szwajcarzy. Najjaśniejsza postać zespołu Jakoba Kuhna - Hakan Yakin - dosłownie o centymetry pomylił się strzałem z rzutu wolnego. Anglicy natomiast konsekwentnie dążyli do zdobycia 3 bramki. Wielkie ożywienie w szeregach Synów Albionu wniósł wprowadzony w miejsce Rooney'a - Emile Heskey. Klubowy kolega Owena z linii ataku non stop nękał obrońców Szwajcarii, lecz brakowało mu odrobiny wykończenia. W końcowych minutach próbowali jeszcze Owen i wielki tym spotkaniu Beckham, jednak trzeciej bramki na Estádio Cidade de Coimbra już nie zobaczyliśmy.



               
17 Streller 9 Frei 57', 15 Berner 20 Cantaluppi - 20 Heskey 9 Rooney 58', 18 Vassel 4 Gerrard 57'
19 Cabanas 22'

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0" border="0

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Wielki Beckham daje Anglikom 3 pkt!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 03, 2017, 11:40:11 »
Anglicy jak na faworyta spotkania przystało, pewnie rozprawiają się ze Szwajcarami. Beckham i spółka mieli potencjał na tamtym Euro, ciekaw jestem dokąd by dotarli, gdyby te karne z Portugalią inaczej się potoczyły. 

Jak oglądam te skróty to przed oczami od razu mam szaraka PSX czy grubasa PS2 i godziny spędzone z Gran Turismo, MGS czy ISS. Kiedyś gry miały to "coś"...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: EURO 2004 PORTUGAL: Wielki Beckham daje Anglikom 3 pkt!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 03, 2017, 11:40:11 »