Autor Wątek: Problem z rozdzielczością  (Przeczytany 2464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2017
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 05.02.2017r.
Problem z rozdzielczością
« dnia: Wrzesień 17, 2017, 14:49:11 »
Witam,

mam taki problem że mój monitor ostatnio ma focha i czasami gdy w grze pojawia się czarna plansza przyciemnia obraz i muszę wyłączyć i włączyć ekran gdy gram na full screanie. Zostaje tylko opcja window mode ale w wersji 2018 konami zablokowało możliwość maksymalizacji oraz skalowania okien, a przy rozdzielczości 2560x1440 bo bokach zostają wolne pasy przestrzeni tak jakby ta rozdzielczość w rzeczywistości była mniejsza. Ktoś ma podobny problem lub wie jak to rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: Problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:55:56 »
Witam,

mam taki problem że mój monitor ostatnio ma focha i czasami gdy w grze pojawia się czarna plansza przyciemnia obraz i muszę wyłączyć i włączyć ekran gdy gram na full screanie. Zostaje tylko opcja window mode ale w wersji 2018 konami zablokowało możliwość maksymalizacji oraz skalowania okien, a przy rozdzielczości 2560x1440 bo bokach zostają wolne pasy przestrzeni tak jakby ta rozdzielczość w rzeczywistości była mniejsza. Ktoś ma podobny problem lub wie jak to rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc.


Tak będzie 8 nic tego nie zmienisz ta gra nie jest przystosowana do wide screena 21:9 w samej grze jak już się gra to jest szeroko ekran

Offline sadrill

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2017
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2017r.
Odp: Problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2017, 17:56:20 »
Witam,

mam taki problem że mój monitor ostatnio ma focha i czasami gdy w grze pojawia się czarna plansza przyciemnia obraz i muszę wyłączyć i włączyć ekran gdy gram na full screanie. Zostaje tylko opcja window mode ale w wersji 2018 konami zablokowało możliwość maksymalizacji oraz skalowania okien, a przy rozdzielczości 2560x1440 bo bokach zostają wolne pasy przestrzeni tak jakby ta rozdzielczość w rzeczywistości była mniejsza. Ktoś ma podobny problem lub wie jak to rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc.
Przy grze w oknie spróbuj tego programu :
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Powinien rozciągnąć Ci okno na cały monitor oprócz prawej strony. Tam zostawia wąski, wolny pasek
Na stronie jak i w Readme programu jest manual.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 17:56:59 wysłana przez sadrill »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z rozdzielczością
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2017, 17:56:20 »