Autor Wątek: Dyskusje  (Przeczytany 94195 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline DiscoG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.10.2010r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2017, 10:15:12 »
Panowie szybkie pytanie. Żeby odblokować trenerów trzeba kłaść nacisk na grę offline jak to bywało z zeszłych edycjach?
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2017, 10:18:15 wysłana przez DiscoG »

Offline Pro Evooo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2017, 11:26:33 »
Panowie a jak z losowaniem piłek?? u Mnie bez zmian czyli albo szara albo złota czarną wylosowałem tylko jak miałem 100% że będzie czarna w sumie już sie przyzwyczaiłem bo w 17 przez cały"sezon" może z 4 czarne tylko wpadły mówię o PC

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2017, 12:13:46 »
Panowie szybkie pytanie. Żeby odblokować trenerów trzeba kłaść nacisk na grę offline jak to bywało z zeszłych edycjach?

Wydaje mi się, że nie. Trzeba tylko grać i po jakimś czasie będą adblokowani.

Żadko grałem offline w poprzedniej edycji a pamiętam dosyć szybko miałem sporo trenerów odblokowanych.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2017, 12:16:09 »
Panowie a jak z losowaniem piłek?? u Mnie bez zmian czyli albo szara albo złota czarną wylosowałem tylko jak miałem 100% że będzie czarna w sumie już sie przyzwyczaiłem bo w 17 przez cały"sezon" może z 4 czarne tylko wpadły mówię o PC

Witaj w klubie  :)
Losowanie to losowanie  ;D
Nie czekam aż czarna mi wpadnie z losowania. Prędzej poszukam szczęścia na aukcjach albo uzbieram GP na losowania przy jakimś sensownym agencie.

Offline Pro Evooo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 11, 2017, 16:30:59 »
Witaj w klubie  :)
Losowanie to losowanie  ;D
Nie czekam aż czarna mi wpadnie z losowania. Prędzej poszukam szczęścia na aukcjach albo uzbieram GP na losowania przy jakimś sensownym agencie.

Czyli nie jestem sam :D na aukcjach znowu jakie ceny to szok

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 11, 2017, 19:37:08 »
Czyli nie jestem sam :D na aukcjach znowu jakie ceny to szok

Nie, nie jesteś sam 😀
Na razie nie ma strasznego ciśnienia bo to początki tej edycji pesa więc jeszcze sporo się wydarzy w losowaniach.
W pesie 2017 po jakimś czasie losowanie “podkładało” czarne piłki kiedy srebrna nagle zamieniała się w czarną.
;)

Offline APATOROWIEC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2006r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2017, 18:33:55 »
siema, może ma ktoś podobny problem... podczas każdej sytuacji sam na sam przycina mi grę - lag, a później nagłe przyśpieszenie, ma ktoś tak? i przy rożnych inna problematyczna sytuacja sytuacja, w ogóle nie reagują, próbuję wybić nawet na pałę, a oni stoją i kompletnie nie reagują, przeciwnik podbiegnie i wbije piłkę do bramki... pomijając już to, że w każdym meczu czuję ułamek sekundy opóźnienia w ruchu piłkarza... dodam, że jak gram ze znajomymi również online 1 vs 1 to nic takiego nie ma miejsca, wie ktoś od czego tak się dzieje?

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2017, 19:23:43 »
u mnie też tak często jest , albo cheaterzy , albo serwery do kitu (a to nic nowego )

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 12, 2017, 20:39:03 »
Cziterzy to frajerzy!
VIVA FCB!!!!!

Offline jezo1231

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2012r.
  • Tylko JUVE !
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2017, 23:59:50 »
PES galaxy czy PTE Patch? Co myślicie?
FORZA JUVENTUS !

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 15, 2017, 02:07:44 »
siema, może ma ktoś podobny problem... podczas każdej sytuacji sam na sam przycina mi grę - lag, a później nagłe przyśpieszenie, ma ktoś tak? i przy rożnych inna problematyczna sytuacja sytuacja, w ogóle nie reagują, próbuję wybić nawet na pałę, a oni stoją i kompletnie nie reagują, przeciwnik podbiegnie i wbije piłkę do bramki... pomijając już to, że w każdym meczu czuję ułamek sekundy opóźnienia w ruchu piłkarza... dodam, że jak gram ze znajomymi również online 1 vs 1 to nic takiego nie ma miejsca, wie ktoś od czego tak się dzieje?

Z tym przystopowaniem gry i po chwili przewijaniem na przyspieszonym tempie też mam dostć często.
Z początku nie miałem większych problemów z zawodnikami, nawet znalazłem ciekawe ustawienia obrony, która zachowywała się bez zarzutów do ostatniego wtorku od kiedy to wszystko wróciło do podobnego stanu jaki miałem w pes2017-czyli praktycznie żadnej kontroli nad zawodnikami.
Cała drużyna gra jak pod wodą i do tego bez powietrza.

Przed zakupem pes2018 zmieniłem dostawcę internetu bo wcześniej zauważyłem lekkie skoki stabilności internetu. Teraz mam nowy, szybki i stabilny pakiet ale od kilku dni dupa blada.

Nie wiem co to może być.
Zanim przysiądę do gry do robię testy netu i wszystko wygląda w porządku. Zrobiłem dmz dla konsoli, przekierowywałem porty ale bez jakiejś widocznej poprawy.

Mam spore opóźnienia gry, opóźnioną reakcję zawodników na komendy, przerywania i przeskoki...

Frustrujące.

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 15, 2017, 08:37:13 »
u mnie to samo, nie mogę normalnie grać,
straszne opóźnienia, na początku było normalnie
a teraz prawie każdy mecz przegrany.

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 17, 2017, 19:52:22 »
 ale  w tym roku opadła frekfencja na my club pes 2018. zaledwie dwie strony i nikt nic nie pisze, rok temu to juz bylo chyba az 50 stron

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 17, 2017, 20:02:08 »
Między innymi jest tak dlatego, że zmiany są kosmetyczne. Postawiono na zmianę gameplay'u, szczególnie na PC, zaś interfejs i zasady się nie zmieniły, więc pytań i rozważań w zasadzie nie ma.

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2017, 21:51:36 »
Ma ktoś taki problem że jak traci bramke i przeciwnik celebruje zdobycie bramki to wywala z meczu i wyskakuje że słabe połączenie jest? Mecz sie kończy bez żadnych konsekwencji. Ja tak mam za kazdym razem gdy przeciwnik wbije mi bramke i celebruje jej zdobycie. Także, jakby to sie zdarzyło któremuś z was w meczu ze mną to nie celebrować strzelenia bramki bo wywali z meczu ;)

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 20, 2017, 10:43:47 »
I dobrze , mało co tak wqrza jak oglądanie animacji której nie można wyłączyć po stracie bramki :)

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 20, 2017, 11:10:45 »
Niby tak ale zaraz sobie ktoś pomyśli że robie to specjalnie :P

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 20, 2017, 13:07:12 »
I dobrze , mało co tak wqrza jak oglądanie animacji której nie można wyłączyć po stracie bramki :)

i dobrze niech lecą te animacje bo po pierwsze są zajebiście zrobione a po drugie niech widzą, że jebnąłeś gola :D :D
VIVA FCB!!!!!

Offline 19tom89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 21, 2017, 21:07:08 »
Witam,

Chciałbym się podzielić przemyśleniami po ponad 100 meczach w MyClub. Na początku miałem przeświadczenie, że giera jest cudowna, że nie ma błędów z poprzednich części jednak im dłużej gram tym bardziej się zawodzę i widzę podobne schematy.

Gram trenerem, który preferuje possesion game i short pass, tak też staram się grać bo tak po prostu lubię grać za co mam wrażenie, że gra mnie często strasznie kara. Mowa oczywiście o niedokładnych podaniach bo nie wiedzieć czemu np mój zawodnik przy lekko wciśniętym podaniu, podaję na drugą stronę boiska czy zamiast zagrać z pierwszej piłki woli sobie przyjąć piłkę nie wiadomo po co i dlaczego i bach.. przechwyt. Mam wrażenie, że najlepiej grać counter attack, wrzucić szybkich zawodników z przodu i klepać 1-2 pass. Każda mocniejsza ekipa ( rating 800 + ) tak gra bo po prostu to chyba jedyna słuszna droga. Ja jestem odmieńcem, lubię sobie poklepać, no ale przejdźmy dalej. Obrona to jakaś katastrofa, nie potrafi się ustrzec przed grą na through balle. Już nie wiem jak kombinowałem z ustawieniem, grałem na 2 dmfów ( 1 anchor man N.Matic - powinien cofać się do obrony a często śmierdziela widzę przy polu karnym przy wybiciu przez bramkarza przeciwnika ), grałem z taktykami deep defensive line, defensive na zawodnika aby nie brał udziału w akcjach itp. Nic, powtarzam nic to nie daje. Dziury w obronie są niemiłosierne.

Zazwyczaj moje mecze wyglądają tak:

Mecz się rozpoczyna często od gola dla przeciwnika! Moja obrona chyba jeszcze zostaje w szatni bo wygląda to często co najmniej komicznie. Później prowadzę grę, zazywczaj uda się wyrównać. Napierdzielam w bramkę przeciwnika ile wlezie ale oczywiście niemal w każdym meczu bramkarz broni jak natchniony. Przeciwnik w między czasie kontruje i stara się wykorzystywać błędy i po pierwszej bądź drugiej kontrze trafia do siatki a Buffon stoi jak wryty. Mecz zazwyczaj kończę porażką bądź remisiem w ostatnich sekundach dla przeciwnika ze statystykami ~60 % posiadania piłki ~10(5) strzałami na bramkę podczas gdy przeciwnik skromnie uderzył sobie 2-3 krotnie i wygrywa po kontrach. Skąd ja to znam? Otóż z poprzedniczek - laga do przodu na szybkiego gracza i heja!

Tutaj prośba do was forumowicze, potrzebuje trenera, taktyk, czegokolwiek co pozwoli mi na dość spokojną gre obronną bo normalnie grać nie idzie. Mój trener to C.Boluda ( 4-3-3 ). Składzik mam niezły a szczególnie obrona powinna być mocnym punktem bo grają tam F.Luis, Sokratis, Bonucci, C.Smalling, wyżej ustawiony jest Matic i Kross a w bramce Buffon. Mój rating w tym momencie to 700.

Pozdrawiam

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 21, 2017, 21:23:09 »
J.Klopp

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 21, 2017, 21:23:09 »