Autor Wątek: Dyskusje  (Przeczytany 94176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 21, 2017, 11:28:32 »
Ale gówniany agent. Żebym wiedział że będzie taka żenada to bym polosował Zico w zeszłym tygodniu zamiast oszczędzać punkty :(

Offline borodinho82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2016r.
  • Ligowiec
  • Gram w: Pes 2017
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 21, 2017, 12:20:42 »
Ku...a Konami sobie jaja z nas robi w tym roku.
Co to ma być PES Selection, wyselekcjonowało na 100 zawodników ze srebrnych piłek.
Wy...li wszystkich w tyłek, maja niesamowite parcie w tym roku na to by kupować coinsy bo każdy agent od początku gry jest z dupy.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 21, 2017, 20:39:57 »
Agent, że szkoda gadać  :o

Ale jest mały bonusik od 24go do 25go Grudnia- za coinsy można losować jeden raz gwarantowanà czarnà piłkę na lvl.1  ;D

Offline tomek.mly

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 28.09.2016r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 21, 2017, 21:27:36 »
Kurde coinsow nie mam. Ja wole odkladac GP na licytacje. Lewego kupilem za 250k ;)

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 21, 2017, 21:35:42 »
Do Lewego brakowało mi tylko scouta Poland 5*
ale nie nie gram już na tamtym koncie więc przepadło.
Zainwestowałem wszystko w skład na poziomie jednej gwiazdki  8)

Ale z okazji agenta czaję się na scoutòw i w zależności od cen może złożę sobie mbappe i podciàgnę do jakiegoś sensownego poziomu, bo jak na razie mòj najmocniejszy CF ma ovl 80  ;D

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 21, 2017, 22:20:06 »
mòj najmocniejszy CF ma ovl 80  ;D

Mój też i jest to Rashford. Kocur niesamowity, to co potrafi pograć na szybko i potem odpalić, czasem w głowie się nie mieści. Mbappe gra obok Rasha na lewym skrzydle i też niczego sobie ;) Świetną zabawką jest też Waris, to taki trochę niższy Rashford.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 21, 2017, 22:39:06 »
Mój CF to też Rashford  ;D

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 21, 2017, 22:49:10 »
Z mbappe właśnie zrezygnowałem.
Jakiś wariat dał 85k za scouta 4* Rabona.

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 21, 2017, 23:37:31 »
mi Mbappe wpadł fartem ze złotych agentów razem z Immobile (najszybsza noga do uderzenia chyba w grze, potrafi taką bombę pocisnąć z miejsca, z małego rozmachu, i tak jakoś szybko to wykonać, że nie wiem). Mbappe mi się dziwnie gra. A na przekór wszystkim napiszę, że ja bym jeszcze obniżył prawdopodobieństwo wylosowania czarnej/złotej. Za dużo tych ataków z Messim/Neymarem/Ronaldo, a jest tylu fajnych zawodników do przyjemnego grania. Ze scoutów darmowych wypadł mi jakiś srebrny Rusek Samedov RMF oraz Danny i tak się przyjemnie mi się nimi gra od miesiąca, że w ogóle nie mam ochoty się ich pozbywać (Di Maria i Mkhitarian na rezerwie dziwnie się nimi gra, zwłaszcza Di Marią). Poza tym większości graczy wydaje się, że jak mają takie super jedenastki za czarnych piłek to wszystkich będą pykać. Ja sam jestem średnio/kiepskim graczem (mam problemy z zastawianiem/przepychaniem się oraz zwodami), ale wystarczyło, że nauczyłem się cierpliwie budować akcje samymi podaniami do najbliższego (i Crossów się muszę nauczyć bo niektórzy to posyłają takie piłki spod swojego pola karnego/lub krzyżaki, że np. z mojego rożnego robi się kontra 4 na bramkarza) i się fajnie gra nawet jak przegram

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 22, 2017, 08:34:49 »
jakiś srebrny Rusek Samedov RMF oraz Danny

Ja miałem obu, ale dla mnie byli słabi. Szczególnie Danny, inercja większa niż u bombowców. Zdecydowanie fajniejszy jest Fekir (SS ovr 79), który u mnie gra właśnie na AMF. Taki srebrny mały magik, któremu bardzo fajnie się piłka do nogi klei. Często obok niego daję Zielińskiego, bo o dziwo fajnie gra w środku pola.

Miki w tej edycji jest taki jakiś... w jednym meczu gra na zabój, jak szalony, co nie uderzy to wejdzie, podania robi takie że oczy z orbit wychodzą, żeby dosłownie za chwilę w drugim meczu (z taką samą formą) zmarnować dwie setki, które trafiłbym ja w papciach i szlafroku. Ciężko jest wyczuć tego zawodnika :P

Z fajnych godnych polecenia zawodników, których nawet za darmo można nawet za free sobie wyskrobać, dość fajną zabawką jest Dudu. To taki malutki LWF z brazylijskiej ligi, ale biega jak szalony i ma dość mocne uderzenie. Zabawa przednia ;)

Offline Roz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2017
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 22, 2017, 10:02:46 »
Ja fartem trafiłem Mbappe z jakiegoś agenta i potwierdzam że jest to niesamowity zabójca. Do tego można go podskillowac chyba do 77lvl. U mnie obecnie na 42lvl ma overal 85 i niszczy z każdej pozycji a najfajniej posyła mu się lage na dobieg z kontry. Nie zamienię go nawet na Christiano jakby mi cudem wpadł.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 22, 2017, 22:53:41 »
To popatrzcie u mnie : Messi, Rashford i Cervi ... i tak od dłuższego czasu z przodu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2017, 22:54:02 wysłana przez Fred23X »

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 24, 2017, 14:59:13 »
No i dziś z czarnej jak liczyłem na jakiegoś killera do ataku, to  Pogba wpadł :)
No i teraz kłopoty bogactwa w środku pola - Ericksen , Alli, Ziyech, Pogba, Pjanic, Rabiot, Matic , większość mocno wylevelowana. Polecicie jakiegoś managera z 4 def i diamondem w środku bez skrzydeł?

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 24, 2017, 20:28:53 »
No i dziś z czarnej jak liczyłem na jakiegoś killera do ataku, to  Pogba wpadł :)
No i teraz kłopoty bogactwa w środku pola - Ericksen , Alli, Ziyech, Pogba, Pjanic, Rabiot, Matic , większość mocno wylevelowana. Polecicie jakiegoś managera z 4 def i diamondem w środku bez skrzydeł?
FISHER ;D ;D a tak poważnie to w zeszłym tygodniu (albo jeszcze wcześniej) był Zidane (Gringon czy jakoś tak) z taktyką jak ten tren trener na symulacje (DMF, 2xCMF, AMF; Counter Attack), ja dostałem Higuaina mam kłopot bogactwa w ataku , środkowych pomocników muszę wylewelować, bo wpadają złoci, nawet jeden czarny ale tylko z eventów na lvl. 1. Największe braki mam w obronie (LB i RB) tu nic nie chce wpadać, ale kupuję i ogrywam utalentowane srebrne i brązowe piłki, a trochę czasu zejdzie zanim trafią do galowej 11-tki.
A najlepsze w tym wszystkim, że nie chce mi się tymi czarnymi piłkami grać (koszt utrzymania + zohydzenie oglądania tych samych nazwisk) ale pisałem o tym w poście wyżej.

EDIT: wkurza mnie trening w tej grze. Najszybciej rozwija się tych co grają w ofensywie to po pierwsze. Po drugie wszyscy rozwijają się na sztywno wg z góry narzuconego wzoru. Po trzecie taki Robben najwięcej expa dostanie tylko od trenera RWF, a Cuadrado RMF (porównywałem to ile gra przypisuje expa na ich przykładzie, bo dostałem ich na lvl.1 mniej więcej w tym samym czasie), Z Rabiot którego też dostałem na lvl.1 nie mogę cholera zrobić DMF-The Destroyer, a tu i na bokach obrony mam największe dziury. Powinno się mieć jakąś swobodę w kształtowaniu piłkarza, którego się ma na lvl.1 [chodzi mi pozycje, styl gry (wybierać po ukończeniu progresu od lvl1-lvl30), wybór tricków co ileś tam lvl itp] ciekawiej by się grało. Bo te poziomy piłkarza same w sobie nie są złe, sprawiają, że przywiązuję się do nich, ale powinni pójść dalej, żeby nie było tak monotonnie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 21:08:29 wysłana przez MatAnd »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 24, 2017, 22:43:46 »
No i dziś z czarnej jak liczyłem na jakiegoś killera do ataku, to  Pogba wpadł :)
No i teraz kłopoty bogactwa w środku pola - Ericksen , Alli, Ziyech, Pogba, Pjanic, Rabiot, Matic , większość mocno wylevelowana. Polecicie jakiegoś managera z 4 def i diamondem w środku bez skrzydeł?
trener PSG , dowolnie możesz zmieniać CMF - DMF

U mnie środek pola : Kante, Ramsey, Wijnaldum, Pjanić, Isco , Bakayoko - tu nic nie musze zmieniać
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 22:45:46 wysłana przez Fred23X »

Offline kaimada

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 25, 2017, 12:57:42 »
Mi się w tym roku trafiły czarne piłki tylko przy gwarantowanych losowaniach... Navas i Oblak...

W tym roku stwierdziłem, że wreszcie wypróbuję MyClub PES League, ale zawsze mi pokazuje no competition. Trzeba spełnić jakieś wymagania, żeby się do tego PES League dostać? Nie mogę nigdzie tej informacji znaleźć.

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 25, 2017, 16:11:24 »
Mi się w tym roku trafiły czarne piłki tylko przy gwarantowanych losowaniach... Navas i Oblak...

W tym roku stwierdziłem, że wreszcie wypróbuję MyClub PES League, ale zawsze mi pokazuje no competition. Trzeba spełnić jakieś wymagania, żeby się do tego PES League dostać? Nie mogę nigdzie tej informacji znaleźć.
PES League pojawia się dziwnie na chyba poczatku eventu (w czwartek) i tylko tego dnia chyba trzeba próbować, bo później nie można. Teraz przed świętami był i się nie załapałem.

Offline 19Maaarcin89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 28, 2017, 20:04:00 »
Wie może ktoś jak zdobyć Management Skills Boost? Kupiłem fajnego trenera ale ze skilem 460 a potrzebuję dobić przynajmniej do 600

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 29, 2017, 22:38:55 »
Wie może ktoś jak zdobyć Management Skills Boost? Kupiłem fajnego trenera ale ze skilem 460 a potrzebuję dobić przynajmniej do 600
  Kupuj piłki, losowo wypada management skill boost, tactical training lub familiarity boost

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 29, 2017, 22:44:56 »
KONAMI wy partacze jedne!!! Czemu CO-OP działa tak jak powinny działać inne tryby do grania z ludźmi? Mianowicie farmię teraz GP pod sloty na piłkarzy w CO-OPie i gram przeważnie 1-1 z kompem do pomocy. I koleś przegrywa 3-0, pojawia się komunikat, że się rozłączył, gra za 10 sekund kończy mecz i zalicza mi wygraną. Ze cztery razy tak dziś miałem. Czemu nie mogą tego wprowadzić w Divisions Online i reszcie trybów MyClub?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 29, 2017, 22:44:56 »