Autor Wątek: Dyskusje  (Przeczytany 94183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 12, 2018, 21:48:43 »
Fred ale to zabawki dla wąskiej grupy entuzjastów. nie chce mi sie wierzyć ze ktoś kto ma taki łeb,  będzie używał swojego złamanego PS4 akurat do cheatowania  w peesa

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 12, 2018, 21:51:59 »
Nie 3.11 a 4.05 REJESTRACJA lub LOGOWANIE  poza tym włamać się włamią i co z tego skoro te złamane zabezpieczenia wykorzystać będą mogli jedynie w emulacji. SONY zbyt często dokonuje aktualizacji swojego systemu (a dokonuje w 99% właśnie aktualizacji zabezpieczeń), by odpalać na nim piraty i grać online, tak samo jest z XONE. Za dużo kasy mają do stracenia obaj producenci, więc same aktualizacje oraz abonament do grania online likwidują problem piractwa. A złamane wersje systemu to co najwyżej będziecie sobie mogli emulować na superhiper mocnym PC, więc nie wiem, o co ta kłótnia. No może jeszcze jakiemuś cwaniakowi udałoby się włamać na czyjeś konto.

Mniejsza o to kupiłem/polosowałem kilkunastu Polaków (brakuje Glika, Szczęsnego ze złotych i nie wiem Żyry, Wszołka, na lewą pomoc i może Pazdana do obrony, no i Lewandowskiego ale Stępiński (max overall 87) z Milikiem (ov. 88) powinni styknąć (jeszcze Teodorczyk w rezerwie). Mam problem z menedżerem i taktyką (przez brak dobrych skrzydłowych) w związku z tym jakiego menedżera byście polecili i za jakim ustawieniem powinienem się rozglądać (zatanawiam się, bo mam już Zidane'a z diamentem w środku i możliwością zamienia 3 środkowych pomocników w AMF co kiedyś 4-1(DMF)-3(AMF)-2(CF) było moją ulubioną taktyką, ale Zidane jest dużo za drogi na nich chyba)? No i jak w tej grze nazywa się Nawałka bo trafić na niego nie mogę by go kupić?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 21:52:42 wysłana przez MatAnd »

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 12, 2018, 22:55:59 »
Człowieku to wiem akurat , że najnowsza wersja podobno to wyklucza , ale miałem też problem i jakoś centrum pomocy nie mogło sobie z nim poradzić więc daruj sobie , każdy system jest tak mocny jak jego najsłabszy element, nie rozumiem Twojego myślenia i podejścia , wierzysz ślepo w zapewnienia Sony ? Nie mam zamiaru ciągnąć z Tobą dyskusji bo to kopanie się z koniem , nie masz nawet wieku w profilu , wstydzisz się ? Po drugie nawet nie umiesz przeczytac ze zrozumieniem : "ten najbardziej aktualny to obecnie 3,11, więc bardzo możliwe, że wykorzystana metoda po prostu nie zadziała".



Nigdy to nie działało Brazylijczycy się tym pochwalili ale nikt tego nie widział to zwykła mzonka prasowa to tak jak z yeti wszyscy o tym mówią ale nikt nie widział ...

P.s. To tak jak z tym że można pirackie GRY wgrywac na Ps4 :)

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:22:50 »
Ale mimo wszystko coś kombinują , bo jeden koleś sam mi się przyznał , ja nie zamierzam bo nie ma w tym za grosz zabawy... ;)

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:28:55 »
Fred23X zrozum kombinować, będą kombinować. Złamać, pewnie złamią, ale zanim to zrobią/lub to zrobią SONY wypuści aktualizację systemu i w online oraz nowsze tytuły, które się ukarzą, albo będą wymagały ciągłego zalogowania nie pograją. Zostanie im tryb offline. Poza tym kupować konsolę tylko po to, by wgrać przestarzały system, grać offline i wykorzystywać 20% możliwości konsoli? Mamy rok 2018. Nie robi się już takich gier jak na PSX, PS2 (dzielony ekran i wspólne granie na kanapie), wszystko skupia na graniu po sieci i byciu ciągle zalogowanym, a abonament PSPlus jest takim drugim potężnym zabezpieczeniem i SONY nie pozwoli sobie na taką samowolę, bo zbyt duża kasa za tym stoi (na głównie zarabiają) i zbyt dużo mieliby do stracenia (wizerunkowo i finansowo). Tak więc ustalmy, że próbują złamać, nawet czasem im się udaje, ale system PS4 nie jest i na 99% nie będzie jak Windows, gdzie panuje pewnego rodzaju anarchia i skończmy tą gównoburzę.

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 13, 2018, 20:15:59 »
ZRYPANE STATYSTYKI: EDISON CAVANI: Gość ma 90 główkowanie (jeden z najlepszych główkujących napastników w grze wg pesdb), a w ogóle nie skacze. Biega zajebiście, ale tylko prosto, bo ball control 68, driblling 70, body control 73. Z tego co zaobserwowałem to taki bardziej wygłodniały szczur (F. Inzaghi kiedyś taki był, ale on stał w miejscu, a ten ten to pazerna na piłkę małpa). Jak nim grać (jak mu podawać) w 4-3-3 (tu często gram górą)(jakie preferencje taktyczne trener musi spełniać bardziej) oraz kogo mu dobrać do pary w 4-4-2 bo z Mbappe i Ronaldo średnio i często zamiast biec na bramkę zbiega na skrzydło (ustawienia taktyczne trenera też by się przydały).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2018, 20:16:36 wysłana przez MatAnd »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 14, 2018, 08:57:27 »
Musisz mieć skrzydłowych lub bocznych obrońców co mają tzw Pint point crossing , czy dośrodkowanie na tzw punkt np. Messi , Dani Alves,  Goulham, dośrodkowujesz wtedy kólkiem strając się siłę ustawić w połowie

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 15, 2018, 04:17:14 »
Mam kolesia który jest zajebisty w PESA tak jak ja ale on totalnie nie zna się na komputerach miesiąc temu zaczął my club wkurwia się tak samo na OnLine jak każdy a mimo tego że typ nie potrafi nawet sobie sam gry zainstalować zawsze to ja mu instaluje PESA i patcha zostaje na FORUM Steam nazwany LAG CHETEREM gościu gra na wifi jak 80%grających w ta grę dlatego są w [cenzura] opóźnienia 2 sprawa to ze ludzie z konami powinni dostać medale za niedojebanie mózgowe i wydanie takiego ścierwa...

w pro nie ma żadnych lagcheterow to ja wszedłem na forum Steam i to ja tam znalazłem wpis ze mój koleś to oszust i mu o tym powiedziałem on nawet nie wiedział co ja do niego mowie wszystko co dzieje się złego podczas waszej gry jak i mojej jego itd dzieje się przez totalnie nie dopracowany tryb który konami nam sprzedało.
Gdyby były do lagow programy to by były wszędzie opisane na YouTube na forach itd jak do każdej gry OnLine prześledziłem temat i nic takiego nie ma a pierdolenie że widziałem to każdy może tak powiedzieć jeśli widziałeś poddaj źródło nazwę programu itd...
Jest tylko jeden program i on nie został napisany przez hakerów to zwykły program do ustalania połączenia dla danej aplikacji i tego własnie używają te wszystkie niedojeby a jak to robią grasz z taka [cenzura] wygrywasz typ zatrzymuje grę wg nie wchodzi w gameplan i od razu możesz się spodziewać wyjebania gry bez żadnych konsekwencji a na jakiej zasadzie to działa wystarczy że typ wpisze 0KB dla PESA gra widzi to jako brak połączenia i rozłącza mecz.
Na takie [cenzura] trafiam minimum kilka razy w tygodniu wcześniej zgłaszałem ich do suportu konami ale już mam wyjebane.

Ta gra jest po prostu straszna i już brak opisu jak to nazywać inaczej żeby PES był grywalny to powinna wrócić opcja wyłączenia vsync i włączenia opcji zapobiegającej rwania obrazu jak to było w dawniejszych częściach ale konami [cenzura] kładzie a przez to gra sama w sobie ma opóźnienia kolejna sprawa to po prostu naprawienia tego trybu od podstaw i wydania gry dopiero wtedy gdy tryb online będzie żyleta ale zapomnijcie o tym gry w których dzieje się miliony rzeczy naraz jak Battlefield itd nie maja lagów a jakaś kopanka ma takie ze to do crapa roku się nadaje tylko.

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 04:30:56 wysłana przez loy1004 »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 15, 2018, 07:04:49 »
Zauważ , że ja już od dłuższego czasu nie wrzucam na wątek lagcheaterów , można wrzucać tych co rozłączają bez konsekwencji , po tym wszystkim mocno się zastanawiam nad zakupem kolejnej części , jak ma być tak samo zjebana , to szkoda kasy i czasu

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 15, 2018, 10:38:19 »
Ja mam pytanie, na wiosnę planuję kupić PS4 Slim (sam gram na kablu od UPC, steam pobiera gry z prędkością 30MB/s czyli szybciutko), tam też jest taka katastrofa z lagami jak na PC?

Swoją drogą, że też ci gamonie nie wpadli na to, że wi-fi może spowalniać grę (im też spowalnia i laguje?). Kilka razy przegrywałem przez lagi i opóźnienia 0-2, 0-3 i gra rozłączała się w 80 którejś minucie i nie zaliczała zwycięstwa przeciwnikowi. Sam też sprawdzałem ping konami.com i 287ms to jakiś koszmar. Blizzard ma przestarzałe serwery, ale coś takiego nie występuje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 11:08:44 wysłana przez MatAnd »

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 15, 2018, 12:46:37 »
Od miesiąca przesiadłem się na wersję PES lite. Wcześniej grałem w fife 2018.
Ogólnie wszystko mi się bardzo podoba, sposób budowania drużyny, mam już fajną ekipię z fajnymi zawodnikami. Cotygodniowe eventy, co chwile jakieś promocje i bonusy.
Moje staty z dywizji: 47-12-41. Sama rozgrywka też jest super tylko jedna rzecz:

Dlaczego do k***w nędzy ci piłkarze są tak przymuleni jak słonice w zoo? Czas ładowania paska podania czy strzału to jest totalna katastrofa, zanim ja podam lub strzelę to zazwyczaj mam odebraną piłkę. Nie mówię że nie da się grać, ale mam wrazenie ze wirtualny zawodnik podaje dopiero po chwili od naładowania paska. Jest to okropne i bardzo psuje odbiór tej gry. Wiadomo animacje , zachowanie zawodników- klasa  światowa. Ale czy też tak macie że ci zawodnicy mają ruchy jak wóz z węglem?Co jak co ale w fifie to działa z automatu, no nie wiem może na tym polega symulacja?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 12:47:48 wysłana przez Bober862 »

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 15, 2018, 14:06:48 »
Witam wie ktoś kiedy będzie jakiś konkretny trener dali coinsy ale od tego czasu niema żadnego dobrego trenera chodzi mi o wysokie skile bo skład mam w miare ale nie mogę wystawić maksymalnie dobrej drużyny a nie chce mi się podnosić już dłużej skilów Sabatini dziennie pacze ale nic ciekawego.Kolego Bober a co do opuźnień to raczej nic nie pomoże czeba przywyknąć do lagów większą połowa gra przez Wi-Fi + serwery konami i gra jest dziełem przypadków i frustracji.Pozdrawiam

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 15, 2018, 16:11:11 »
Ja gram na PS4 Pro i online to jest koszmar, dramat jakich mało , np mam 2-3 mecze ok, żeby potem z jakimś "leszczykiem" przegrać 1:0 , albo 6:0 , dramat ,leszczyk to przez zrozumienie początkowi zawodnicy lub levele poniżej 20 , dramat , koszmar, dno i 3 metry mułu

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 15, 2018, 17:39:15 »
Jak sprawdzić swój level?

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 15, 2018, 18:17:34 »
Net 40 mega po kablu 30 ms ping porty przekierowane na serwery konami jeśli myślisz że mniejszy ping coś ci pomoże to zapomnij możesz se mieć nawet pin 5ms a będziesz grał z typem co gra na wifi i cala rozgrywka wasza będzie jednym wielkim lagiem zresztą ci co graja po kablu nie tworzą problemu ale gra i tak jest zamulona w [cenzura] a piłkarze zachowują się jak by mieli wodogłowie z kalectwem 1 stopnia od kiedy gram czyli od listopada w myclub przysięgam że tylko raz włączył mi się mecz ze grało się nam jak w offline i wtedy czułem moc swojego składu ale to był tylko raz  ciągle mam połączenie na wyszukiwanie ustawione na 5 a to i tak nic nie daje bo i tak są lagi w [cenzura] i i tak cie łączy z wififcami bezsens totalny.

Mam skład z samych czarnych ale bez Messiego tapety neymara itd grając nim my club to jest po prostu parodia ale wybierając ten skład w offline nikt nie ma szans 5 to masz na sam wjazd reakcja więcej niż perfekt speed nie do dogonienia strzały rozrywają bramkę chyba więcej dodawać nie muszę...

Tak jak wspominałem wcześniej my club musi być zrobiony od nowa bo tego oni już niczym nie uratują kolejna sprawa to wyłączenia vsynca który bardzo mocno wpływa na opóźnienie w offline i online ale zapomnijcie na bank dogadani z Nvidia by ludzie kupowali monitory z G-sync ja [cenzura] monitory mam wyjebany tv i na nim gram i zawsze wybiorę tv niż jakiś monitor dziwnym zbiegiem okoliczności ta opcja wyłączenia vsync zniknęła gdy nvidia pokazała gsync. Tryb powiem mieć opcje doboru przeciwnika do danego kraju że gdy che grac tylko z polakami to ustawiam sobie że łączy mnie tylko z polakami kolejna rzecz wybór prędkości gry bo jak są lagi to grasz jak byś grał na -2 a nawet -3 speed wtedy ustawiasz sobie np przed wyszukiwaniem polaków którzy preferują grę na +1 speed gry i takich ci dobiera wyszukiwanie ale te niedopierdolone [cenzura] w życiu tego nie pojmą i nawet jak w online by się nic nie lagowalo to taka opcja to priorytet.

jednym słowem to co konami dało ludziom od PESA 14 do 18 to dziękuje Bogu że nie grałem w online wg dopiero w 18 i pamiętajcie Boga nie ma jest PRO!!! nic sobie z tego nie robią wiedzą że zrobili ze swojego symulatora grę dla każdego po to by się dobrze sprzedawać i więcej ludzi grało wiedzą że przez to 80% graczy kupuje ją dla online a nie zrobili nic jeśli chodzi o sprawy techniczne gry...
I taka ciekawostka Adam Bhatti wyjechał do Japonii będzie miał większy wpływ na grę na to co fani oczekują wiec jeśli chcecie zmian lub jakiejś poprawy piszcie do niego na Twitter wiadomo [cenzura] maja swoje wytyczne co musza zrobić w kolejnej części ale słuchają tez graczy wiec na pewno warto. Ja nie wiem jak to było kiedyś mało kto miał neta zero komunikacji z nimi nic się nie wiedziało co będzie w kolejnej części ale zawsze podczas grania z kolesiami mówiło się że np fajnie by było jak by zrobili to i to w następnej i jakimś cudem zawsze to było co chcieliśmy nowego podkreślam nowego bo od strony technicznej te gry były żylety i konami nic poprawiać nie musiało a tylko dodawać nowości Adam mówi też ze od kiedy PES jest na PC nextgenem sprzedaje się powyżej oczekiwań sprzedaje się lepiej niż wersje na konsole i że konami w PES 2019 ma udowodnić że nie porzucili trybów dla jednego gracza i jak zawsze że będzie rewolucja tzn ze od dłuższego czasu chcą zaskoczyć fanów czymś wspaniałym wiadomo typowa marketingowa paplanina;p

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 15, 2018, 19:45:47 »
Net 40 mega po kablu 30 ms ping porty przekierowane na serwery konami
Net 40 mega po kablu 30 ms ping porty przekierowane na serwery konami
jak przekierować porty na konami? jak pisałem wyżej mam internet UPC 250 MB wykupiony (po kablu) i ping w wierszu poleceń "ping konami.com" 287ms. A ty 30ms? no ludzie, trzymajcie mnie.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 15, 2018, 20:45:08 »
Ja mam po kablu 120 mb i ping 11 i co z tego ... ?  serwery konami szajs, system gry online MyClub - szajs ,

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 15, 2018, 20:49:43 »

...Mniejsza o to kupiłem/polosowałem kilkunastu Polaków (brakuje Glika, Szczęsnego ze złotych i nie wiem Żyry, Wszołka, na lewą pomoc i może Pazdana do obrony, no i Lewandowskiego ale Stępiński (max overall 87) z Milikiem (ov. 88) powinni styknąć (jeszcze Teodorczyk w rezerwie). Mam problem z menedżerem i taktyką (przez brak dobrych skrzydłowych) w związku z tym jakiego menedżera byście polecili i za jakim ustawieniem powinienem się rozglądać (zatanawiam się, bo mam już Zidane'a z diamentem w środku i możliwością zamienia 3 środkowych pomocników w AMF co kiedyś 4-1(DMF)-3(AMF)-2(CF) było moją ulubioną taktyką, ale Zidane jest dużo za drogi na nich chyba)? No i jak w tej grze nazywa się Nawałka bo trafić na niego nie mogę by go kupić?

4-4-2, 4-2-2-2, te ustawienia mają większą moc od innych w tej edycji. Celowałbym w któreś z nich.

Nawałka - sam jestem ciekaw. Daj znac jak znajdziesz.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 15, 2018, 20:56:40 »
Mam kolesia który jest zajebisty w PESA tak jak ja ale on totalnie nie zna się na komputerach miesiąc temu zaczął my club wkurwia się tak samo na OnLine jak każdy a mimo tego że typ nie potrafi nawet sobie sam gry zainstalować zawsze to ja mu instaluje PESA i patcha zostaje na FORUM Steam nazwany LAG CHETEREM gościu gra na wifi jak 80%grających w ta grę dlatego są w [cenzura] opóźnienia 2 sprawa to ze ludzie z konami powinni dostać medale za niedojebanie mózgowe i wydanie takiego ścierwa...

w pro nie ma żadnych lagcheterow to ja wszedłem na forum Steam i to ja tam znalazłem wpis ze mój koleś to oszust i mu o tym powiedziałem on nawet nie wiedział co ja do niego mowie wszystko co dzieje się złego podczas waszej gry jak i mojej jego itd dzieje się przez totalnie nie dopracowany tryb który konami nam sprzedało.
Gdyby były do lagow programy to by były wszędzie opisane na YouTube na forach itd jak do każdej gry OnLine prześledziłem temat i nic takiego nie ma a pierdolenie że widziałem to każdy może tak powiedzieć jeśli widziałeś poddaj źródło nazwę programu itd...
Jest tylko jeden program i on nie został napisany przez hakerów to zwykły program do ustalania połączenia dla danej aplikacji i tego własnie używają te wszystkie niedojeby a jak to robią grasz z taka [cenzura] wygrywasz typ zatrzymuje grę wg nie wchodzi w gameplan i od razu możesz się spodziewać wyjebania gry bez żadnych konsekwencji a na jakiej zasadzie to działa wystarczy że typ wpisze 0KB dla PESA gra widzi to jako brak połączenia i rozłącza mecz.
Na takie [cenzura] trafiam minimum kilka razy w tygodniu wcześniej zgłaszałem ich do suportu konami ale już mam wyjebane.

Ta gra jest po prostu straszna i już brak opisu jak to nazywać inaczej żeby PES był grywalny to powinna wrócić opcja wyłączenia vsync i włączenia opcji zapobiegającej rwania obrazu jak to było w dawniejszych częściach ale konami [cenzura] kładzie a przez to gra sama w sobie ma opóźnienia kolejna sprawa to po prostu naprawienia tego trybu od podstaw i wydania gry dopiero wtedy gdy tryb online będzie żyleta ale zapomnijcie o tym gry w których dzieje się miliony rzeczy naraz jak Battlefield itd nie maja lagów a jakaś kopanka ma takie ze to do crapa roku się nadaje tylko.

Po 2016 mowiłem, że 2017 jest [cenzura].ane na maksa i, że już nic gorszego nie mogli zrobić a tu taka niespodzianka.
Niestety ale moim zdaniem 2018 jest szczytam partacwa i nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek zakupił jakikolwiek produkt konami.


Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 15, 2018, 21:01:02 »
Ja mam pytanie, na wiosnę planuję kupić PS4 Slim (sam gram na kablu od UPC, steam pobiera gry z prędkością 30MB/s czyli szybciutko), tam też jest taka katastrofa z lagami jak na PC?

Swoją drogą, że też ci gamonie nie wpadli na to, że wi-fi może spowalniać grę (im też spowalnia i laguje?). Kilka razy przegrywałem przez lagi i opóźnienia 0-2, 0-3 i gra rozłączała się w 80 którejś minucie i nie zaliczała zwycięstwa przeciwnikowi. Sam też sprawdzałem ping konami.com i 287ms to jakiś koszmar. Blizzard ma przestarzałe serwery, ale coś takiego nie występuje.

Gram na ps4 i jakieś 70% rozgrywek jest poniżej akceptowalnego poziomu - lagi skrypty, handicapy.
Do tego można doliczyć oszustów :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 15, 2018, 21:01:02 »