Autor Wątek: Dyskusje  (Przeczytany 94184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 15, 2018, 21:06:41 »
Dlaczego do k***w nędzy ci piłkarze są tak przymuleni jak słonice w zoo? Czas ładowania paska podania czy strzału to jest totalna katastrofa, zanim ja podam lub strzelę to zazwyczaj mam odebraną piłkę. Nie mówię że nie da się grać, ale mam wrazenie ze wirtualny zawodnik podaje dopiero po chwili od naładowania paska. Jest to okropne i bardzo psuje odbiór tej gry. Wiadomo animacje , zachowanie zawodników- klasa  światowa. Ale czy też tak macie że ci zawodnicy mają ruchy jak wóz z węglem?Co jak co ale w fifie to działa z automatu, no nie wiem może na tym polega symulacja?

Standard.
łażenie po boisku zamiast biegania, podania prosto pod nogę przeciwnika,  samobójcze bramki, odsuwanie się od piłki, głupie zachowanie obrony i bramkarza, opóźniony czasy reakcji, spieprzone prełączanie zawodników...

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 15, 2018, 21:10:31 »
Witam wie ktoś kiedy będzie jakiś konkretny trener dali coinsy ale od tego czasu niema żadnego dobrego trenera chodzi mi o wysokie skile bo skład mam w miare ale nie mogę wystawić maksymalnie dobrej drużyny a nie chce mi się podnosić już dłużej skilów Sabatini dziennie pacze ale nic ciekawego.Kolego Bober a co do opuźnień to raczej nic nie pomoże czeba przywyknąć do lagów większą połowa gra przez Wi-Fi + serwery konami i gra jest dziełem przypadków i frustracji.Pozdrawiam

To zależy czego szukasz.
Tydzień albo dwa tygodnie temu było sporo ciekawych trenerów ale jak zauważyłem to zmieniali ich codziennie.
Wczoraj sprawdzałem i faktycznie wybór nie jest powalający.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 15, 2018, 21:14:55 »
Ja gram na PS4 Pro i online to jest koszmar, dramat jakich mało , np mam 2-3 mecze ok, żeby potem z jakimś "leszczykiem" przegrać 1:0 , albo 6:0 , dramat ,leszczyk to przez zrozumienie początkowi zawodnicy lub levele poniżej 20 , dramat , koszmar, dno i 3 metry mułu

Wszystko się zgadza.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 15, 2018, 22:04:58 »
jak przekierować porty na konami? jak pisałem wyżej mam internet UPC 250 MB wykupiony (po kablu) i ping w wierszu poleceń "ping konami.com" 287ms. A ty 30ms? no ludzie, trzymajcie mnie.

sciagasz program Port Forward Network Utilities wyszukujesz swoj router sa tam wszystkie potem gre tez sa wszystkie pes tez program sam skonfiguruje router i porty konami
ale to ci nic nie da może jedynie delikatnie szybciej będzie ci wyszukiwało przeciwników tyle a ping sprawdzasz tutaj REJESTRACJA lub LOGOWANIE
u mnie ping jest różny 10-25 max 35 ale to nic nie daje w pro w innych grach oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 22:10:09 wysłana przez loy1004 »

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 15, 2018, 22:47:53 »
Ktoś sobie kiedyś puścił plotę o jakiś LAGcheterach i ona się rozniosła na na cały świat a co najgorsze niesie się do tej pory wystarczy spojrzeć na forum Setem Pesa z tego forum wynika ze 99% użytkowników Pro to lagcheterzy z góry na dol są wypisane nazwy przeciwników gość uznaje przeciwnika za lagchetera a 5 stron niżej sam jest osadzany za lagowanie gry...To jest baja która poszła w świat dawno temu nie ma żadnych programów do takich akcji gdy by były były by w necie i szczegółowo opisane dlatego ze każdy kto pisze taki program pochwali się nim jaki jest dobry ze potrafi złamać zabezpieczenia danej gry itd tak było zawsze i będzie a KONAMI to pasuje oni doskonale o tym wiedzą i im to bardzo pasuje bo wina nie leci w ich stronę tylko użytkownicy zwalają porażki itd na innych gdyby konami nie byli takimi szmaciarzami dawno temu zamknęli by ten temat i przyznali się do tego że nie ma takiego zjawiska nigdy nie było a wina jest tylko i wyłącznie ich i strony technicznej gry...

Od 2-3 lat sledze twiterowy oficjalny profil pesakonami gdy piszesz dobrze o grze zawsze ci odpiszą ale gdy tylko napiszesz o lagach tej tragicznej zmianie zawodnika która dostaliśmy w tej części itd to jest cisza firma nie istnieje...
Każdy wydawca nawet ubishit przyznaje się do swoich niedopracowanych gier i wciągu roku je naprawia ludzie plączą to normalne bo czuja się oszukani musza doinstalowywać kolejne gigabajty danych ale przynajmniej naprawiają a konami?
jak zrobiliśmy dym na Twitterze o naprawienie przełączania zawodnika to dopiero się obudzili inaczej problem dla nich nie istniał 3 miesiące to robili wypościli łatkę i co no własnie co? to jest kpina przeciwnik wycofuje piłkę do bramkarza ty ciśniesz do niego na R1 na pressingu nagle przełącza ci na innego zawodnika a ten napastnik co biegł do bramkarza wraca na swoja pozycje boże jak ja na to patrze to... oczywiście zmiana zawodnika jest skopana totalnie a to tylko 1 przykład.

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 15, 2018, 23:36:52 »
sciagasz program Port Forward Network Utilities wyszukujesz swoj router sa tam wszystkie potem gre tez sa wszystkie pes tez program sam skonfiguruje router i porty konami
ale to ci nic nie da może jedynie delikatnie szybciej będzie ci wyszukiwało przeciwników tyle a ping sprawdzasz tutaj REJESTRACJA lub LOGOWANIE
u mnie ping jest różny 10-25 max 35 ale to nic nie daje w pro w innych grach oczywiście.
ok tu mam ping 6. Ale sprawdzałem ping konami.com w wierszu polecenia windows i tam mam ping 287ms. Ale to przez to, że w jakimś innym wątku ktoś napisał, że tak się sprawdza ping serwerów konami.
Cytuj
to jest kpina przeciwnik wycofuje piłkę do bramkarza ty ciśniesz do niego na R1 na pressingu nagle przełącza ci na innego zawodnika a ten napastnik co biegł do bramkarza wraca na swoja pozycje boże jak ja na to patrze to... oczywiście zmiana zawodnika jest skopana totalnie a to tylko 1 przykład.
dlatego zmieniłem styl grania trener z wysokim compactness (czy jak to tam się zwie), tiki taka, deep defensive line, gegenpress (włączam w drugiej połowie), Tight Marking środkowego napastnika i man marking RWF, LWF, czasem też cmf wrzucam na krycie. W drugiej połowie dorzucam ofensywnym man marking i sobie koleś nie popyka do bramkarza 2-3 podania musi wywalać na aut, bo 8 moich w jego polu karnym stoi.  ALE TO ŻADNA FRAJDA Z GRY.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 23:38:48 wysłana przez MatAnd »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 17, 2018, 21:39:38 »
MatAnd ze mną grałeś dzisiaj ?

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:59:20 »
MatAnd ze mną grałeś dzisiaj ?
Witam kolegę. Chciałbym uprzejmie wszystkich poinformować że kolega fred23 nie potrafi przegrać z honorem . Gralismy dziś razem, mecz był bardzo zacięty, strzeliłem H. Kane w 91 minucie ma 2_1.
Po meczu otrzymałem wiadomość że oszukuje nie mam honoru i inne brednie . Kolegę chyba ta porażka bardzo bolała.  Uprzejmie informuję że nie używam żadnych wspomagaczy, gram jak umiem najlepiej. Jakiś czas temu dostałem 0-8 ale nie płakałem jak kolega powyżej. Ludzie wyluzujcie to tylko gra, naprawdę są w życiu ważniejsze sprawy niż płakanie bo się wtopilo mecz na konsoli. Przegrałem? Trudno znaczy że byłem słabszy trzeba dalej trenować itd ..
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 06:46:25 wysłana przez Bober862 »

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 18, 2018, 08:56:27 »
Włączając się do dyskusji, też mi się wydaje że z tymi lagcheaterami to przerysowany problem, przynajmniej na PS4. Rozegrałem w pes18 ponad 500 meczów online, i naprawdę sporadycznie sie zdarzało że coś nie halo. Jedyne wytłumaczenie które mi przychodzi do głowy to ze jestem zbyt słaby by mnie oszukiwać ( ranking coś około 600, porażek minimalnie więcej niż zwycięstw)  ;) ,  ale i tak czasami powinienem chyba czasami na takiego delikwenta trafić...

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 18, 2018, 22:09:47 »
Fred23x: Nie gram w divisions od tygodnia. Gram symulacje, bo czasu nie mam (a muszę wykupić więcej slotów na piłkarzy). Moja drużyna to C.A. Paździochy (River Plate) i widnieję jako MatAnd. Więc co najwyżej w symulacji mogłeś mnie trafić:) i gram tylko na PC, nie mam konsoli. Karta grafiki Radeon HD7790 1GB rozdzielczość 1200x700 (najniższa), najniższe detale, na tv z daleka (4m nie widać pikseli), internet 250mb/s od UPC po kablu tylko steam włączony przy zegarze, gra zainstalowana na dysku z widnowsem (SSD) słowem robię wszystko by mieć lagi jak najniższe. Co ciekawe na najwyższych detalach i max rozdzielczości offline, da się grać tylko karta się grzeje i powtórki lecą w 25-29kl/s. Ba nawet najnowszych sterowników AMD nie mogę zainstalować bo wtedy cała gra mi chodzi jak te powtórki. No robię wszystko by lagów nie mieć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 22:18:27 wysłana przez MatAnd »

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 18, 2018, 22:33:55 »
Tak się tylko wam zdaje, że nie ma lag cheaterów. 1 na 10 meczy chodzi dobrze, w tej edycji prawie każdy oszukuje.
Następuje takie spowolnienie, że nie da się grać, prawie każde podanie pod nogi przeciwnika.
Zagrałem jednak kilka normalnych rozgrywek, czyli da się. Dzisiaj w online challenge cup w my club prawie każdy mecz przegrany.
Wygranie trzech spotkań pod rząd graniczy z cudem.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 19, 2018, 09:05:00 »
Witam kolegę. Chciałbym uprzejmie wszystkich poinformować że kolega fred23 nie potrafi przegrać z honorem . Gralismy dziś razem, mecz był bardzo zacięty, strzeliłem H. Kane w 91 minucie ma 2_1.
Po meczu otrzymałem wiadomość że oszukuje nie mam honoru i inne brednie . Kolegę chyba ta porażka bardzo bolała.  Uprzejmie informuję że nie używam żadnych wspomagaczy, gram jak umiem najlepiej. Jakiś czas temu dostałem 0-8 ale nie płakałem jak kolega powyżej. Ludzie wyluzujcie to tylko gra, naprawdę są w życiu ważniejsze sprawy niż płakanie bo się wtopilo mecz na konsoli. Przegrałem? Trudno znaczy że byłem słabszy trzeba dalej trenować itd ..
Pozdrawiam
Bober uwierz mi , że są momenty , że wygląda to tak jakbys walił głową w mur , więc nie pisz mi tu farmazonów , jakbyś miał takich meczy z 3-5 pod rząd to w końcu frustracja Cię dopadnie ... po drugie pomyśl przez chwilę , powiedzieć lepszy to możesz wtedy jak zagramy na jednej konsoli siedząc obok siebie i popijajaąc browar , więc mi tu nie [cenzura] za przeproszeniem , po trzecie skoro nie ma lagcheaterów to jakim cudem kolesie mają rating po 1000/2000/3000 ?? przecież nawet jest film wrzucony jak pajac z 1 miejsca z ratingu rozłączył mecz bez konsekwencji , w takiej grze wystarczy 0,5s opóźnienie do waszej reakcji i już jest kupa np z obiorem piłki , kufa mać pomyślcie trochę na chłodno ...

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 19, 2018, 09:50:22 »
MatAnd ze mną grałeś dzisiaj ?
Nie gram w divisions od tygodnia. Gram symulacje, bo czasu nie mam (a muszę wykupić więcej slotów na piłkarzy). Moja drużyna to C.A. Paździochy (River Plate) i widnieję jako MatAnd. Więc co najwyżej w symulacji mogłeś mnie trafić:) i gram tylko na PC, nie mam konsoli. Karta grafiki Radeon HD7790 1GB rozdzielczość 1200x700 (najniższa), najniższe detale, na tv z daleka (4m nie widać pikseli), internet 250mb/s od UPC po kablu tylko steam włączony przy zegarze, gra zainstalowana na dysku z widnowsem (SSD) słowem robię wszystko by mieć lagi jak najniższe. Co ciekawe na najwyższych detalach i max rozdzielczości offline, da się grać tylko karta się grzeje i powtórki lecą w 25-29kl/s. Ba nawet najnowszych sterowników AMD nie mogę zainstalować bo wtedy cała gra mi chodzi jak te powtórki. No robię, wszystko by lagów nie mieć a i tak są. 

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 19, 2018, 12:50:57 »
Ja robię tak samo , żeby mieć najlepsze połączenie , a i tak jestem "kopany", za to że gram uczciwie , jeśli kogos obraziłem to wielkie sorry , ale frustracja jak pisałem czasami bierze górę ...

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:02:04 »
Wczoraj wieczorem grałem z bratem (on mieszka w Ząbkach pod Warszawą) i kumplem z podwórka (dalej mieszkamy na tym samym podwórku w Warszawie). Brat PC dużo lepszy komputer od mojego tylko internet wolniejszy (120MB/S UPC po kablu) kumpel stary laptop (gra tak samo jak ja, po Wi-Fi: 120MB/S UPC). Grając z bratem w jednym meczu miałem lagi (było to opóźnienie reakcji zawodnika momentum/lagi jak to tam się zwie) w innym nie (w zależności od stadionu chyba, bo każdy mecz na innym graliśmy), ale grało się szybko +1 (czyli dobry PC chyba po obu stronach musi być). Z kolei grając z kumplem tak samo (wybór stadionu przy wolniejszych komputerach ma znaczenie), ale wolniejsza rozgrywka 0 (chociaż steam w obu przypadkach pokazywał 60 kl/s), ale wi-fi nie powodowało opóźnień zagrań tylko jakieś ścinki i takie jakby klatkowanie gry, które trwało od rozpoczęcia meczu i mijało po 10s meczu/w 30-tej którejś minucie/ w drugiej połowie (losowo również). Dochodzę do wniosku, że opóźnienia w reakcji zawodników muszą być po stronie serwerów konami, a nie że ktoś celowo wprowadza opóźnienia/lagi/momentum. Aha grałem również dużo meczy z Monaco i juve (challenge na regular)(naprzemiennie z symulacjami) i zauważyłem, że jak gra często z tym samym przeciwnikiem(Kom), to gra jakby sama zwiększała tempo rozgrywki (wieczorem gra mi się szybciej jak z bratem)/komputer grał lepiej i dokładniej, przez co pierwsze mecze wygrywałem 5,6-0, by potem męczyć się (zaczynała się m. in. niedokładna gra mojej drużyny), a nawet przegrywać (Higuain się robił Supermanem, wszyscy się od niego odbijali jak od ściany, a on biegł od środka boiska prosto na bramkę i walił gola za golem. Tak przegrałem 1-3 z Juve na regular (drużyna świeżaków na lvl.1 64-72 overall srebrne i brązowe piłki) i stwierdziłem, że na dziś już starczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2018, 15:05:05 wysłana przez MatAnd »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 19, 2018, 16:54:58 »
Tak się tylko wam zdaje, że nie ma lag cheaterów. 1 na 10 meczy chodzi dobrze, w tej edycji prawie każdy oszukuje.
Następuje takie spowolnienie, że nie da się grać, prawie każde podanie pod nogi przeciwnika.
Zagrałem jednak kilka normalnych rozgrywek, czyli da się. Dzisiaj w online challenge cup w my club prawie każdy mecz przegrany.
Wygranie trzech spotkań pod rząd graniczy z cudem.






Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 19, 2018, 16:58:47 »
Oczywiście te screenshoty powyżej nie są moje  ;D ale dowodzą tego, że w tej [cenzura].anej grze wszystko jest możliwe.
Osobiście jestem wstanie uwierzyć nawet w 110% wygranych meczy albo w 110% przegranych.   :D :D :D

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 19, 2018, 17:21:24 »
Nie dziwię się też ludkom, którzy kombinują, bo każdy chce przerwać losowość tych je.banych rozgrywek.

Smiało mogę stwierdzić, że 90% bramek tracę przez beznadziejnie zaprogramowaną "inteligencję" obrońców.
Jak ma wpaść bramka to wpada i jak komputer nie wspomoże się głupim podaniem prosto pod nogi napastnika drużyny przeciwnej to wspaniałomyślnie jakiś mało rozgarnięty obrońca wbije samobója.

Diwne ale ja wiem kiedy wpadnie bramka dla przeciwnika, bo zawszw chwilę wcześniej moi zawodnicy uciekają od piłki we wszystkie możliwe strony i za ch.uja nie ma opcji, żeby zawalczyć o piłkę.

Co tu dużo gadać - te wydanie to fuszerka zrobiona na odpie.rdol.
Zamydlili oczy wersją Beta, która wyglądała fajnie i wydali gówno, które ma więcej wad niż zalet.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 19, 2018, 17:42:00 »
Wczoraj wieczorem grałem z bratem (on mieszka w Ząbkach pod Warszawą) i kumplem z podwórka (dalej mieszkamy na tym samym podwórku w Warszawie). Brat PC dużo lepszy komputer od mojego tylko internet wolniejszy (120MB/S UPC po kablu) kumpel stary laptop (gra tak samo jak ja, po Wi-Fi: 120MB/S UPC). Grając z bratem w jednym meczu miałem lagi (było to opóźnienie reakcji zawodnika momentum/lagi jak to tam się zwie) w innym nie (w zależności od stadionu chyba, bo każdy mecz na innym graliśmy), ale grało się szybko +1 (czyli dobry PC chyba po obu stronach musi być). Z kolei grając z kumplem tak samo (wybór stadionu przy wolniejszych komputerach ma znaczenie), ale wolniejsza rozgrywka 0 (chociaż steam w obu przypadkach pokazywał 60 kl/s), ale wi-fi nie powodowało opóźnień zagrań tylko jakieś ścinki i takie jakby klatkowanie gry, które trwało od rozpoczęcia meczu i mijało po 10s meczu/w 30-tej którejś minucie/ w drugiej połowie (losowo również). Dochodzę do wniosku, że opóźnienia w reakcji zawodników muszą być po stronie serwerów konami, a nie że ktoś celowo wprowadza opóźnienia/lagi/momentum. Aha grałem również dużo meczy z Monaco i juve (challenge na regular)(naprzemiennie z symulacjami) i zauważyłem, że jak gra często z tym samym przeciwnikiem(Kom), to gra jakby sama zwiększała tempo rozgrywki (wieczorem gra mi się szybciej jak z bratem)/komputer grał lepiej i dokładniej, przez co pierwsze mecze wygrywałem 5,6-0, by potem męczyć się (zaczynała się m. in. niedokładna gra mojej drużyny), a nawet przegrywać (Higuain się robił Supermanem, wszyscy się od niego odbijali jak od ściany, a on biegł od środka boiska prosto na bramkę i walił gola za golem. Tak przegrałem 1-3 z Juve na regular (drużyna świeżaków na lvl.1 64-72 overall srebrne i brązowe piłki) i stwierdziłem, że na dziś już starczy.


Też myślę, że całkowita wina leży po stronie konami.
Gra może nie jest zła offline ale online trudno byłoby zje.bać bardziej od konami.

Serwery mają ch.uj wie gdzie i z ch.uj wie jakiej epoki.

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 19, 2018, 19:43:00 »
Fred masz dużo racji w tym co napisałeś. Też czasem mam tak że mi się odechciewa tej gry. Czasami faktycznie wali się głową w mur i ma się jej dość. Nic tak nie wkurwia jak jest piłka w górze na środku boiska przegrywam główkę i piłka leci obok 2 moich graczy i stoją jak słupy soli i patrzą na siebie i za chuja piłki nie  przejma choć piłka leci obok nich 10 cm. Takich sytuacji jest multum. Zauważyłem że jak się samemu nie przełączy na zawodnika to on będzie błądził jakby w innym świecie. Taka sytuacja ; wyprowadzam piłkę chce podać do zawodnika z przodu ale konsola uznaje inaczej i podanie jest jakby do zawodnika który jest za moimi plecami. I co później? Ten do którego chciałem podać stoi jak drzewo w lesie choć piłka jest obok niego, a do piłki biegnie piłkarz zza moich pleców sterowany przeze mnie i kończy się to oczywiście strata... Też tak macie?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusje
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 19, 2018, 19:43:00 »