Autor Wątek: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów  (Przeczytany 18370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 15, 2018, 20:16:10 »
 nuri_4161

Gostek aktualnie na 2 miejscu w myClub.
Statystyki imponujące jak na załączonym obrazku:



Ale co z tego jak pieprz.ona cip.a nie potrafi przegrywać.
Zresztą filmik poniżej:




REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 15, 2018, 20:19:58 »
Na innym forum zgłosiło się kilku innych ludzi, którzy potwierdzili to, że ten jegomość jak przegrywał to najzwyczajniej w świecie rozłączał mecz i uciekał.

W tym przypadku z filmiku powyżej tłumaczył się, że to nie on tylko system zawiódł.

Kilka osób jest skorych w to uwierzyć ale ja nie mam złudzeń, że wielu ludków z topowymi statystykami to zwykłe oszukujące gamonie i Konami gówno robi ze zgłaszaniem oszustów.

Offline Belmondo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2017
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.09.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 27, 2018, 21:08:29 »
Masakra Panowie co się dzieje od paru dni jak tylko uruchomiono kwalifikacje/finały w pesleague i myclub pesleague co wysyp cziterów to woła o pomste do nieba a potem jeden z drugim staty rating wywalone w kosmos jak oszusci uciekają jak tylko dostają bramkę na 2:0 albo więcej
Ja jak tylko wyszuka mi przeciwnika robię screena ,żeby mieć nick i od razu raportuję takiego delikwenta tylko czy coś to daje Konami coś z tym robi ? klient traci bramkę i od razu zaczyna gra lagować - spada jakość połączenia (te kreski się pokazują) dostaje kolejną i utracono połączenie bez walkowera itd :(
Ukrainskie i Ruskie hieny to oszusty na skalę myślę światową
nie ma co nawet sprawdzać kto gra w jakiej lidze albo jakie ma staty tylko grać swoje bo prędzej czy później oszust się ujawni niestety

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 27, 2018, 22:14:07 »
Konami nic z tym nie robi. Słyszałem, że ktoś dostał bana od konami ale rzadko za oszukiwwnie a ten koleś z mojego postu powyżej jest tego doskonałym przykładem. Już conajmniej kilka osób go zgłosiło i nic to nie dało, dalej gra i oszukuje.

Offline Belmondo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2017
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.09.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 01, 2018, 00:29:50 »
Wysyp oszustów Jaux01 ,LAugusto32 już chyba nie ma sensu grać w tę grę bo każdy teraz wychodzi ,a raportowanie to nic i tak nie daje
Taki kwiatek z przed chwili finał american pes league : typ 2 liga (wyczyterował te mecze)
jego opis w profilu : REJESTRACJA lub LOGOWANIE
wynik meczu przed ucieczką (już zaczyna lagować) : REJESTRACJA lub LOGOWANIE
miejsce dziada w turnieju: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
nie miałem okazji grać w pes 2017 czy tam też taki trick cziterzy mieli ,że wychodzi się z meczu i bez walkowera jest?
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2018, 20:56:58 wysłana przez Belmondo »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 05, 2018, 14:22:26 »
Czy jest jeszcze ktoś kto kocha tą grę?

W sobotę rozegrałem kilka meczy. W jednym z nich prowadzę 2:0 z jakimś gościem. Po przerwie zaczął zatrzymywać grę i coś kmbinować. Nie rozłączył się ale lagi były takie, że straciłem zupełnie kontrolę nad zawodnikami i całą rozgrywką. Moi biegali jak te kurczaki bez głowy.
Koleś wbił mi na spokojnie 3 bramki i po meczu :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2018, 14:22:52 wysłana przez Jacinho »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 05, 2018, 15:29:56 »
Dajcie spokój przecież na tym forum twierdzą, że nie ma oszustów, tylko wina Konami ... szkoda zdrowia i nerwów
Grałem dzisiaj z polakiem  , sam się przyznał do lagowania w rozmowie ... , że celowo gra przez wi-fi, że celowo zakłóca sygnał, bo wszyscy tak robią

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 05, 2018, 16:12:29 »
Czy jest jeszcze ktoś kto kocha tą grę?

Ja, ale offline. Ewentualnie online ale vs com, lub z kimś kto chce się pobawić i pograć, a nie srać na jakieś śmieszne rankingi o których wszyscy zapomną za kilka miesięcy. Online sobie odpuściłem, bo mi szkoda czasu. Gdy wygrywam to się rozłączą i meczu nie było, więc mam grać tylko po to aby kończyć mecz gdy przegrywam? Dziękuję, postoję obok.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 25, 2018, 23:12:03 »
Mój pierwszy mecz od dwóch dni. trafiam na gostka z ratingiem 1000 i z pierwszej dywizji.
Zaczynamy mecz i nagle połączenie kiepskie jak cholera - myślę sobie - konami zaraz przerwie połączenie i po sprawie ale nic z tego.
jak jestem przy piłce koleś fauluje, jak poje.bany wciska pauzę cały czas i te kiepskie połaczenie.
Ale dziwnym trafem jego ludkowie biegali bez zakłóceń jak małe terminatorki więc podejrzewam, że to on manipulował połączeniem.
Odłaczyłem pada i idiota grał sam ze sobą.

billbar 13
PS4
grał Panatinaikosem

Ta gra nic nie ma wspólnego ze sportową rywalizacją tylko z jeb.anym oszukiwaniem z całym przyzwoleniem konami.
Dlatego tak nienawidzę tej gry i nigdy już jej nie kupię.
Je.bać te konami.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 26, 2018, 07:21:22 »
Grałem z 2 kolesiami z pierwszej piatki , jak bylo 1 : 0 dla nich to wszystko ok, ale jak doprowadzilem do remisu z z drugim wyszedłem na 2:1 to dopiero sie cyrk zaczął , oczywiście zaraz pauza, w game plan nie wchodzili, zapewne porozmawiali z zawodnikami   :o :o

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 26, 2018, 08:01:26 »
Wcześniej bardzo często łàczyło mnie z Włochami i Portugalczykami - straszne opòźnienia gry i lagi. Wczoraj głównie łàczyło mnie z Grekami i gra zacinała jak cholera.
Na koniec połàczyło mnie z Szanghajem przy restrykcji połàczenia na czwartym poziomie.

 >:(  :o  :-\

Słòw brak.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 26, 2018, 10:49:05 »
Grałem z 2 kolesiami z pierwszej piatki , jak bylo 1 : 0 dla nich to wszystko ok, ale jak doprowadzilem do remisu z z drugim wyszedłem na 2:1 to dopiero sie cyrk zaczął , oczywiście zaraz pauza, w game plan nie wchodzili, zapewne porozmawiali z zawodnikami   :o :o

Cały czas jest akcja z gostkiem w pierwszej tròjce w rankingu- nuri coś tam. Multum ludzi go zgłaszało do konami za oszustwa jak rozłacza grę kiedy przegrywa ale konami jest głuche.
Możliwa jest zatem teoria, że kolesie ze ścisłej czołówki rankingu wydajà sporo kasy na coinsy, żeby mieć najlepszych zawodników, setki slotòw na skautòw i odnawiane kontrakty na czas...
Konami docenia tych co płacà i przymyka oko na to jak oszukujà a ty jak nie płacisz to się męcz
człowieku

***

Grałem wczoraj z gamoniem - rating koło 1000, niecałe 100 gier rozegrane, procentowo wygranych powyżej 70% i w pierwszej dywizji oczywiście. Około 15 minuta meczu i gamoń się rozłàcza po mojej bramce przy wyniku 2:1 dla mnie. Mecz nie zaliczony.
Osobiście nie zgłaszam już tych ćwoków do konami bo i tak nic z tym nie robiá.
myClub już dawno jest trupem i wykrzesanie jakiejkolwiek radości z tej rozgrywki graniczy z cudem (w moim przypadku).
Spróbuję znaleźć inny tryb, który mnie wciàgnie (w co wàtpię) a jak nie to rozstanę się z konami szybciej niż myślałem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2018, 01:04:48 wysłana przez Jacinho »

Offline larsson1984

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2018
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.03.2018r.
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 18, 2018, 12:00:17 »
Codziennie trafia sie ich kilku, i wydaje mi sie ze juz nie moge ich blokowac bo co jakis czas powtarzaja mi sie oni i juz na starcie odkladam pada i robie co innego. Co oni widza w takiej grze ich to bawi? Coz to za satysfakcja miec 2000 wygranych i 0 porazek...... Dzieci internetu poprostu

Offline JustMareckiPL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2017
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.12.2017r.
  • Gram w: Pes18
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 20, 2018, 18:44:03 »
Bardzo dobry pomysl. Powiedzcie mi jak ich mozna blokowac? Jak oni w ogole to robia ze sa takie lagi i mecz bez wyniku. Jakies gowna na kable internetowe zakladaja?czy jak. Banda debili dodam ze gram na xbox
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 18:45:35 wysłana przez JustMareckiPL »

Offline OldEnglishTEAm

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2018
  • location: Anglia
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2018r.
    • Steam
  • Gram w: pes 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 31, 2018, 00:14:59 »
ANDROS z polski, koleś rozłącza się przy wyniku 2:0, to jest masakra, ja jestem graczem ok 460 pkt on ponad 800 i nie daje rady... rozłącza się i nie ma meczu tzn nei ma wygranej dla mnei mimo że prowadze z tym słabeuszem

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 31, 2018, 02:37:01 »
PaulAngel_VII
PS4

Kolejny oszust z włoch. Pierwsza dywizja, 80% wygranych meczy i courtesy rating B bo się często rozłàcza.
Pieprzony manipulator.

Offline tommy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2017
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 05.02.2017r.
Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 22, 2018, 13:15:08 »
Masakra Panowie co się dzieje od paru dni jak tylko uruchomiono kwalifikacje/finały w pesleague i myclub pesleague co wysyp cziterów to woła o pomste do nieba a potem jeden z drugim staty rating wywalone w kosmos jak oszusci uciekają jak tylko dostają bramkę na 2:0 albo więcej
Ja jak tylko wyszuka mi przeciwnika robię screena ,żeby mieć nick i od razu raportuję takiego delikwenta tylko czy coś to daje Konami coś z tym robi ? klient traci bramkę i od razu zaczyna gra lagować - spada jakość połączenia (te kreski się pokazują) dostaje kolejną i utracono połączenie bez walkowera itd :(
Ukrainskie i Ruskie hieny to oszusty na skalę myślę światową
nie ma co nawet sprawdzać kto gra w jakiej lidze albo jakie ma staty tylko grać swoje bo prędzej czy później oszust się ujawni niestety

Hipokryta, a jak ty uciekasz to jest ok, tak?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Uwaga lagcheater - wrzucamy oszustów
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 22, 2018, 13:15:08 »