Autor Wątek: SV Meppen 1912 e.V.  (Przeczytany 4706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
SV Meppen 1912 e.V.
« dnia: Październik 10, 2017, 14:55:49 »
SV Meppen 1912 e.V



Historyczny awans

W sezonie 2016/17 SV Meppen zdobyła mistrzostwo w 'Regionalliga Nord', przez co dostali dostęp do gry w meczu relegacyjnym o awans do trzeciej Bundesligi. 28. oraz 31. maja mieli zadecydować o przyszłości SV Meppen w trzeciej klasie rozgrywkowej w Niemczech.

Oba mecze zakończyły się bezbramkowym remisem, również dogrywka nie dała rady wyłonić zwycięzcę tego dwumeczu. Przez co doszło do rzutów karnych. Po bardzo emocjonujących rzutach karnych SV Meppen wygrało 4:3 i tym samym od przyszłego sezonu będą grali w 3. Bundeslidze. Dodatkiem do tego będzie obecność klubu w Fife 18. Zaraz po rzutach karnych rozpoczęła się impreza na Hänsch-Arena, gdzie wszyscy kibice gospodarzy wybiegli na boisko i cieszyli się razem z piłkarzami z awansu.

Wraz z nowym sezonem do SV Meppen dołączyli nowi piłkarze. Pierwszy skład zasilili Erik Domaschke (bramkarz), Steffen Puttkammer, Markus Ballmert, Yannik Nuxoll, Fabian Senninger, Marcel Gebers (obrońcy), Conor Gnerlich, Devann Yao, Nico Granatowski, Leon Demaj (pomocnicy) oraz Haris Hyseni (napastnik). Po wzmocnieniach z klubem musieli pożegnać się Mirco Born, Youri ter Arkel, Sebastian Schepers, Benjamin Gommert, Marc Schnier, Francky Sembolo oraz Jonas Hoge.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: SV Meppen 1912 e.V.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2017, 23:07:41 »
Ciekawy pomysł i to bardzo na nową karierę w nowej odsłonie serii gry FIFA. Z pewnością jesteś pierwszy na "rynku" karier z takim pomysłem, przez co bardzo szanuje. Tym samym czekam na kolejne odcinki i liczę na systematyczność

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: SV Meppen 1912 e.V.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2017, 11:47:24 »
Oryginalności przy wyborze klubu na pewno nie można Ci odmówić, pytanie tylko czy nie popadłeś w skrajny kierunek. Trzecia liga niemiecka, zespół i piłkarze, o których istnieniu większość forumowych czytelników zapewne nie miała pojęcia. Czekam na rozwój projektu, może uda Ci się przyciągnąć uwagę. 

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: SV Meppen 1912 e.V.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2017, 15:28:12 »
Oryginalności przy wyborze klubu na pewno nie można Ci odmówić, pytanie tylko czy nie popadłeś w skrajny kierunek. Trzecia liga niemiecka, zespół i piłkarze, o których istnieniu większość forumowych czytelników zapewne nie miała pojęcia. Czekam na rozwój projektu, może uda Ci się przyciągnąć uwagę. 

Mieszkam w Niemczech, dokładnie Emsland, które należy do Dolnej Saksonii. Oczywiście mamy tutaj parę zespołów jak Hannover, Bremen czy Hamburg. Jednak SV Meppen to klub z najbliższej  okolicy i tutaj awans do trzeciej ligi naprawdę się przeżywa. Moim celem jest awans do Bundesligi, jednak tak naprawdę mam ochotę trochę więcej pograć niż opisywać. Postanowiłem pisać jeden w niedzielę oraz jeden w środę. Nie będzie to zbyt realistyczna kariera prawdopodobnie, bo tutaj liczy się bardziej utrzymanie w lidze, a ja chcę powalczyć o coś w stylu RB Lipsk :D Jutro wrzucę. Jeśli ta kariera się nie uda, to już naprawdę na dobre kończę z karierami, bo trochę mi wstyd. Jestem na forum od paru lat, a najdłuższa kariera trwała 40 postów.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2017, 15:29:24 wysłana przez chavez. »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: SV Meppen 1912 e.V.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2017, 15:28:12 »