Autor Wątek: W co brnąć? Który patch?  (Przeczytany 4049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
W co brnąć? Który patch?
« dnia: Październik 22, 2017, 02:49:32 »
Po 10 latach przerwy, wracam do Konami (choć to za duże słowo, bo gra od EA także zawitała w mojej kolekcji). PES 2018 na PC jest świetny i gra mi się w niego naprawdę dobrze. Problemem oczywiście są licencję. Stąd też moje pytanie - w który z tych patchów - PTE, Smoke lub Galaxy - pchać się już teraz? Jak na przestrzeni lat wyglądały owe modyfikacje do poprzednich PES'ów? Nie będę na 100% grał online, więc jakiekolwiek problemy z połączeniem internetowym mnie nie ruszają. Najbardziej interesują mnie facjaty, stroje, nowe reprezentacje/kluby. I jak to było w przypadku PES 2017 lub 2016 - kiedy pojawiały się dodatki, które uzupełniały w pełni brakujące twarze (patrz przykład z PES 2018, gdzie ekipa USA nie ma licencjonowanych piłkarzy) i tak dalej?

Dzięki!

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: W co brnąć? Który patch?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2017, 12:34:35 »
Jeszcze za czasów PES'a 12/13, chętnie sięgałem po PTE. Patch był dobrze wykonany, nigdy podczas jego użytkowania nie zdarzył mi się jakiś crash czy błąd. Jeżeli autor podtrzymał poziom to od siebie polecałbym właśnie PTE. Odbiegając nieco od tematu, mnie osobiście zmęczyło już wyszukiwanie patchy i bawienie się z ciągły edytowaniem gry. W tym roku odstawiam PES'a na półkę nawet mimo lepszego gameplayu od FIFY, produkt EA jest po prostu kompletny i gotowy do gry. O ile kiedyś bawiło mnie wgrywanie nowych par butów, piłek czy twarzy, tak teraz chcę po prostu pograć...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: W co brnąć? Który patch?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2017, 12:34:35 »