Autor Wątek: Prośba o pomoc  (Przeczytany 4266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slavko77

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2017
  • location: Mińsk Mazowiecki
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2017r.
Prośba o pomoc
« dnia: Grudzień 23, 2017, 11:39:58 »
Jestem nowy na forum więc witam wszytskich,

Mam problem podpowiedzcie mi, od lat gramy z rodziną, znajomymi na jednym kompie w pesa turnieje i zawsze nie było problemu, aby grać tzw. turnieje w pare osób (ale załóżmy są dwie). Powiedzmy Polska i Anglia. Wcześniej wychodziły tzw side selecty i kiedy jest mecz pomiedzy innymi druzynami. Np. Polska (gracz) i Hiszpania (komputer) nie było problemu aby wybierać strony gry, kto gra kim i na jakim urządzeniu, a chiałbym aby zamiast komputera ten mecz grał też człowiek. Ja zawsze gram na padzie,a np. mój Szwagier na klawiaturze. Kiedy są mecze z innymi drużynami nie mogę zmienić stron. Generalnie chodzi o to, aby w każdym moim meczu moim przeciwnikiem był człowiek(pomimo, że ma swoją drużynę) i grał na padzie, a ja zawsze klawiaturą. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłem problem. Jak sobie z tym poradzić? Wcześniej były side selecty. Teraz nie widzę. Jak Wy sobie z tym radzicie?

Pozdrawiam i dzięki 

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2017, 12:12:44 »
W necie można znaleźć rozwiàzanie tego problemu ale głównie na ps4 (kwestia jakiegoś patcha), na pc jest trochę trudniej. Znalazłem dwa filmiki z pes 2016 i 2017 wyglàda na ten sam problem - może pomoże  ;)


REJESTRACJA lub LOGOWANIE


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 12:13:23 wysłana przez Jacinho »

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2017, 12:16:43 »
sprawdź czy masz klawiaturę ustawioną (settings w katalogu z grą) oraz w menu gry na drugiej stronie masz play now --> exhibition match i tam powinno się wybierać strony padów/klawiaturę, turnieju na kilka osób jeszcze nie grałem, więc nie wiem jak to jest.

Offline slavko77

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2017
  • location: Mińsk Mazowiecki
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2017r.
Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2017, 15:50:11 »
Dzięki za pomoc. Jednak problem dotyczy czegoś innego. Chodzi o to, że w przypadku turnieju klawiatury nie da się w żaden sposób przestawić, jest albo po lewo albo po prawo. Pady zawsze można przestawiać. W exchibition match nie ma z tym problemu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2017, 15:50:11 »