Autor Wątek: Dziwne zachowanie zawodników  (Przeczytany 1905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Dziwne zachowanie zawodników
« dnia: Grudzień 23, 2017, 22:10:41 »
Czy zauważyliście od wczoraj coś takiego ze gdy biegniecie na skrzydle obrońcą pomocnikiem napastnikiem by odebrać piłkę to wasz zawodnik się zacina szczególnie gdy wciskam analog na ukos? i wtedy przeciwnik robi se co chce ja mam tak od wczoraj i dopiero dziś to zauważyłem a tylko dlatego ze mam bardzo dobry skład który zamiata i bardzo dobrze mi się nim gra większość meczy to wygrane i nagle przestali grać tak jak bym grał jakimiś plackami najgorszymi przez to spadłem z 4 ligi do 6 każdy mecz w dupę nawet z najgorszym leszczem...mam 2 oryginalne pady od PS4 myślałem ze to może pad wiec zmieniłem i nagle wszystko wróciło do normy nie było tych zaciec ale po jakimś czasie znów to się zaczęło dziać i to w meczu o awans do 5 ligi ledwo to wygrałem każda próba podbiegnięcia do zawodnika kończyła się tymi zacięciami najbardziej to widać gdy gonisz zawodnika na skrzydle zawodnik zaczyna się zacinać i zatrzymuje zawodnika to ewidentnie musi być jakieś oszustwo albo konami znów coś zepsuło przecież nie zajechał bym 2 padowi w 1 dzień ich analogów to jest nie możliwe dajcie znać czy macie lub mieliście takie coś

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dziwne zachowanie zawodników
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2017, 22:41:27 »
W tej zjebanej grze ,inaczej , w tej najgorszej części cyrk nad cyrkiem , poczytaj trochę , bedziesz wiedział  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dziwne zachowanie zawodników
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2017, 22:41:27 »