Autor Wątek: Ustawianie graczy w Game Plan  (Przeczytany 3606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eksnajn

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2018
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2018r.
  • Gram w: PES2018
Ustawianie graczy w Game Plan
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 16:05:54 »
Gdzieś swego czasu przeczytałem, że rozstawianie graczy na obszarze boiska ma znaczenie dla późniejszego męczenia się ich w meczu. Podobno w zależności od rozmieszczenia w meczu męczą się mniej lub bardziej. Czy to prawda? Macie jakieś wskazówki? Zauważyłem, że moi gracze w SIM meczu męczą się dużo szybciej niż przeciwnika chociaż wstawieni są na swoje nominalne pozycje. Np. pod koniec pierwszej połowy w takim meczu moi już są na wykończeniu, gdy przeciwnincy mają jeszcze połowę "mocy". O co tu chodzi?

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2018, 16:51:36 »
Sprawdź jaką mają kondycję. Wyłącz Gegenpress jeśli grasz. A co do ustawienia na boisku i męczenia zawodników, pierwsze słyszę. Pewnie ci chodzi o advanced instructions i defensive (żeby pilnowali pozycji i nie wybiegali przed siebie) oraz Counter target by zostawali z przodu i nie cofali się. Jeśli grasz symulacje zawodnikami ze scoutów (białe i brązowe piłki) to na 99% na lvl1 kondycja będzie słabiutka, chyba że trafisz rodzynka.

Offline Ronin

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2017
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.09.2017r.
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2018, 13:29:02 »
Którą opcję trzeba wybrać w obronie aby trzymali się swoich pozycji?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2018, 18:36:49 »
Chodzi ci o to, żeby trzymać obrońców z tyłu, tak?

Możesz użyć ‚deep defensive line’ albo przypisać ‚defensive’ do danego zawodnika.

Ciężko ci będzie utrzymać z tyłu Offensive LB /RB albo Extra Frontman CB.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2018, 09:03:56 »
Chodzi ci o to, żeby trzymać obrońców z tyłu, tak?

Możesz użyć ‚deep defensive line’ albo przypisać ‚defensive’ do danego zawodnika.

Ciężko ci będzie utrzymać z tyłu Offensive LB /RB albo Extra Frontman CB.
Ostanio Roberto Carlosa dostałem. Myślę , o jaki fajny. Do czasu aż mi zawalił parę meczy w których robił wszystko  oprócz trzymania lewej strony obrony :(

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2018, 17:27:58 »
R. Carlos to taki wahadłowy , w obronie słabo ,za to mocno ofensywny , juz paru gości wyleczyłem z tego , u mnie Messi gra na RWF , szybka kontra i prawie zawsze tam dziura była ;)

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2018, 09:07:53 »
Może macie ustawienia obrony za wysoko? Ja gram Carlosem i u mnie wymiata, w ogóle nie ucieka z obrony. To już Valencia częściej zostawia dziurę na prawej stronie, niż Carlos na lewej. Fakt, że podłączać się lubi, ale nie tak że go nie ma w obronie, bo czasami jest nawet jako ostatni.

Carlos ma w dodatku świetne uderzenie. Pizgnijcie nim sobie z nabiegu ;)

Tyle, że online gram coraz mniej i zaprzestaje całkowicie. Na 4 ostatnie mecze dokończyłem tylko jeden, który przegrałem 2-3. W trzech pozostałych się rozłączyli przy wynikach 1-1, 1-0 i 2-0 dla mnie. Gra online nie ma najmniejszego sensu bo dokończyć można tylko ten mecz, w którym się przegrywa...

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2018, 23:27:51 »
Carlos biega dosyć wysoko ale to jest ofensywny obrońca. Wylosowałem go ostatnio i nie narzekam. Z tyłu zostawiam tylko środkowych obrońców a skrzydłowi ofensywnie.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2018, 08:51:41 »
W ofensywie potrafi zrobić różnicę. Ale w defensywie to on dla mnie taka bomba zegarowa. wpierwszych kilku meczach to go zapamiętałem jak najpierw zszedł całkiem do środka nie przejmując sie tym ze po jego stronie zapieprza skrzydłowy i oczywiście gol.  Druga sytuacja to lob w pole karne na napastnika rywala, Roberto jest krok przed nim , niegroźna sytuacja ma tylko podać głowa do bramkarza, i kończy sie tym ze przerzuca piłke nad bramkarzem i strzela pieknego samobója. Potem moze troche sie zgrał bo gram nim cały czas od kilku dni ze względu na bonus squad, ale w polu karnym cały czas potrafi odwalić jakiś numer.
Czyli z Roberto Carlosem jak w  zyciu. Pamiętam jak grał w Realu to bramy walił przepiękne, ale babole w obronie  tez potrafił  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ustawianie graczy w Game Plan
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2018, 08:51:41 »