Autor Wątek: Trenerzy myClub  (Przeczytany 6291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Trenerzy myClub
« dnia: Grudzień 17, 2015, 12:52:23 »
Zachecam wszystkich udzielajacych w glownym watku o myClubie aby i tutaj zagladali.

Chcialbym azeby kazdy w miare mozliwosci podawal swoich posiadanych trenerow wraz z krotkim opisem. A takze swoja charakterystyke gry.

Kazdy z Nas chyba wie jak trudno kupic optymalnego dla siebie trenera.



W. De Bruyn pierwszy wybor jesli chodzi i trenera w Pesie. Gram nim do tej pory i szukam ciagle alternatywy.

Moj styl gry to gra kombinacyjna. Z klepki. W trojkatach. Czesto gram klepke R/L WF z R/L B. Wychodzac w bocznym sektorze boiska na wolna pozycje. Rzadko centruje wiec na CF preferuje gracza w miare wysokiego ale szybkiego- do gry kombinacyjnej. Lubie grac w srodku DMF z CMF i AMF. Staram sie nie grac lag na szybkich napastnikow no ale jednak nie raz az sie prosi o takie podanie wiec wymagam aby skrzydlowi dobrze wychodzili do pilki.

Kolejny menager ktory jest moim w miare dobrym zakupem to SAEZ czyli L.ENRIQUE. Jest podobny do mojego ulubionego trenera. Jednakze czegos blizej na razie przez mnie nie okreslonego brakuje :-(



Kolejni menagerowie to R.Gracia przy  ktorym przez to ze ma wide moi pomocnicy rozjezdzaja sie po calym boisku i jest pusto.


D.Deschamps ogolnie trener w miare ok ale ze wzgledu na wysoko ustawiona obrone skreslony w moich oczach :-/



Posiadam tez L.BLANCA ktorego jeszcze nie przetesrowalem. Moze ktos sie wypowie na jego temat ??:-)



Mam jeszcze 2 trenerow ktorzy mimo zakupu nie podeszli mi wogole i nawet ich nie opisuje.


To tyle z mojej strony mam nadzieje ze temat jakze wazny nie umrze w zarodku i bedzie rownie popularny co temat glowny myCluba.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2015, 12:57:01 wysłana przez Cielak1990 »

Offline Edward

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2015r.
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2016, 15:58:20 »
Nie będę wklejał screenów jak kolega, tylko napiszę. Jakiś czas temu pytałem w dziale Myclub o trenera K.ROS, nikt nie udzielił odpowiedzi więc 3dni temu postanowiłem zaryzykować i wziąłem go na testy. Jednym słowem tragedia. Najgorszy trener jakim grałem, byle leszcze z ratem 450+ bez problemu pakowali mi kilka bramek na mecz- co nie zdarza mi się często. Głównie mam tu na myśli właśnie obronę, która totalnie się gubi, zanim zdążę coś zrobić jestem już kolejna bramkę w plecy. TS na poziomie 85+. Wczoraj zmieniłem tego patałacha i odrazu inaczej się gra.

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2016, 16:02:41 »
Nie będę wklejał screenów jak kolega, tylko napiszę. Jakiś czas temu pytałem w dziale Myclub o trenera K.ROS, nikt nie udzielił odpowiedzi więc 3dni temu postanowiłem zaryzykować i wziąłem go na testy. Jednym słowem tragedia. Najgorszy trener jakim grałem, byle leszcze z ratem 450+ bez problemu pakowali mi kilka bramek na mecz- co nie zdarza mi się często. Głównie mam tu na myśli właśnie obronę, która totalnie się gubi, zanim zdążę coś zrobić jestem już kolejna bramkę w plecy. TS na poziomie 85+. Wczoraj zmieniłem tego patałacha i odrazu inaczej się gra.
Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz i zachecam kolejne osoby do udzialu w dyskusji. Przeciez dzieki temu zaoszczedzamy swoje GP na niesprawdzonego przez nikogo menagera!! Powiedz do ktorego menagera wrociles??

Ja aktualnie gram L. Enrique do ktorego sie przekonalem i jest bardzo dobrze.
Jedynym minusem jest to iz moim drugim skladem na tym trenerze ciezko mi sie gra :-/ nie moge uzyskac nalezytej sily. Gra kuleje. Przeplataja sie mecze dobre z tragicznymi.

Offline Bladeripper

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.01.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:41:54 »
Osobiście mogę polecić Joachima Löwa, Bardzo dobrze gra mi się z nim samemu jak i w sim, zespół wykazuje spokój na boisku i potrafi wygrać mecz nawet po stracie dwóch lub trzech bramek. Ostatnio zagrałem nim 10 meczów sim skład same złote piłki wiec OV max. 79 statystyki po zakończonej dywizji, 7 wygranych 1 remis 2 przegrane. Przy tym trenerze polecam też jednego ze środkowych pomocników zmienić na defensywnego. Ustawienie to 4-2-3-1 GK - RB-CB-CB-LB - CMF-CMF - AMF-AMF-AMF - SS

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2016, 11:03:17 »
Ja gram POSTem

4-2-2-2

Mimo FRONTLINE PRESSURE, genialny w obronie, ciężki do przerzucenia,
swobodnie można przestawiać DMF CMF AMF, co oznacza że mam dwóch DMFów, co robi mocno zagęszczony środek.
Tracę bardzo mało bramek

dokładnie gram

GK
LB CB CB RB
DMF DMF
CMF
AMF
SS
CF




Polecam

Poproszę o screena z tym
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2016, 11:03:39 wysłana przez Malachi »

Offline Sting

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2009r.
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2016, 09:19:01 »
Co sądzicie o Guardioli ?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2016, 09:28:49 wysłana przez Sting »

Offline Michalx12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: brak
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.04.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2016 my club ;Forza Motosport 6
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2016, 20:21:38 »
Ja kupiłem że kiedyś  takiego trenera GAONA czy jakoś tak  i choć posiadam już lepszych cały czas do niego wracam gra mi się nim po prostu rewelacyjnie szkoda że ma tylko 320 ale i tak niezły  skladzik ogarnia Messi,Rodriguez, Higuain ,Kahn i wiele innych

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Offline kaszti86

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2013r.
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2016, 18:36:40 »
Pany który trener oferuje grę z kontry oraz ma cofnietą obronę aby górne ulice tak prosto nie przechodziły? Teraz mam Guardiole, dużo goli strzelam ale sam ich sporo tracę... :-/

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2016, 16:54:34 »
Mam nieśmiałe pytanie. Czy jest ktoś wstanie wytłumaczyć umiejętności trenera, które są dobre? Najbardziej rozchodzi mi się o te niebieskie paski. W defensywie to jak jest więcej, to tym lepiej ją ustawia i lepiej bronią, czy to oznacza że defensywa jest głęboko cofnięta?

Druga sprawa, do kupienia za GP mam trenerów którzy mają umiejętności trenerskie maksymalnie na poziomie 320. Będę miał później dostępnych innych, czy maksymalnie takich można kupić, a reszta tylko za coinsy?

Offline tadzik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: chełm
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.05.2016r.
  • facebook.com/UnitedPolishPES
    • Status GG
  • Gram w: pes 2017
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2016, 14:01:52 »
Mam nieśmiałe pytanie. Czy jest ktoś wstanie wytłumaczyć umiejętności trenera, które są dobre? Najbardziej rozchodzi mi się o te niebieskie paski. W defensywie to jak jest więcej, to tym lepiej ją ustawia i lepiej bronią, czy to oznacza że defensywa jest głęboko cofnięta?

Druga sprawa, do kupienia za GP mam trenerów którzy mają umiejętności trenerskie maksymalnie na poziomie 320. Będę miał później dostępnych innych, czy maksymalnie takich można kupić, a reszta tylko za coinsy?
Tak musisz grać dużo meczów to Ci się odblokuja  a co tych trenerów to musisz sam metoda prób i błędów  dojść którym trenerem  gra ci się dobrze  .Nie ma na to określonego schematu który trener jest idealny po prostu  każdy gra inaczej i tyle w temacie

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2016, 14:24:07 »
A niebieskie paski to jest wysokość/głebokość lini ofensywy i defensywy, czy poziom taktyki jak dobrze realizuje zadania opisane powyżej (że im więcej tym lepiej)?

Offline 19Maaarcin89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2016, 03:03:48 »
Kiedy będą nowi trenerzy?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Trenerzy myClub
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2016, 03:03:48 »