Autor Wątek: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika  (Przeczytany 2869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« dnia: Styczeń 11, 2018, 17:42:19 »
kto gra w wersję na pc ??
Czy u was też tak cięzko znalesc przeciwnika do gry....czasami szuka 15 minut i nic....w ciągu dwóch dni grałem tylko 2 mecze online...jeden wygrałem i jeden przegrałem...
a co-op bardzo łatwo znajduje...
ale w myclub i i competition to już bardzo cięzko...wrecz tragedia...czy czas przerzucic się na ps4 ??
proszę o opinie

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2018, 19:28:19 »
Czy ps4 czy Xbox one to jest nieważne ale rozważ zmianę pesa na fife też zawsze grałem w pesa ale ta gra powoli umiera konami podaje że około 120 tys ludzi gra ale to ściema w Fifie 2 mln tam od razu znajduje przeciwnika i pokazuje rodzaj opuźnień jak jest źle to nie musisz grać możesz losować innego grajka a w trakcie meczu jak laguje ostatnio przeciwnik wysłał mi że kończymy mecz bez konsekwencji.Pes zawsze był u mnie na 1 miejscu ale mam dość tej żenady,Fifa jest bardziej rozbudowana a w Pes raz na tydzień 3 mecze na bota i 1 na online plus absurdalny agęt grałem dziś online zespołem cztery gwiazdki przegrywałem z kleszczami zrobiłem team na 2 gwiazdki i wygrałem z kolesiem co miał Cr7 Messi Degea terminatory i ponad 700 reiting hahaha i zero satysfakcji bo ta gra jest zjebana (trochę przykro mi to mówić bo gram od plystation1)Zastanów się na czym zależy konami bo po mojemu prubują wyłudzić kasę i zrobić niewolników z gracza.Rozważ;)

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2018, 19:35:54 »
Czy ps4 czy Xbox one to jest nieważne ale rozważ zmianę pesa na fife też zawsze grałem w pesa ale ta gra powoli umiera konami podaje że około 120 tys ludzi gra ale to ściema w Fifie 2 mln tam od razu znajduje przeciwnika i pokazuje rodzaj opuźnień jak jest źle to nie musisz grać możesz losować innego grajka a w trakcie meczu jak laguje ostatnio przeciwnik wysłał mi że kończymy mecz bez konsekwencji.Pes zawsze był u mnie na 1 miejscu ale mam dość tej żenady,Fifa jest bardziej rozbudowana a w Pes raz na tydzień 3 mecze na bota i 1 na online plus absurdalny agęt grałem dziś online zespołem cztery gwiazdki przegrywałem z kleszczami zrobiłem team na 2 gwiazdki i wygrałem z kolesiem co miał Cr7 Messi Degea terminatory i ponad 700 reiting hahaha i zero satysfakcji bo ta gra jest zjebana (trochę przykro mi to mówić bo gram od plystation1)Zastanów się na czym zależy konami bo po mojemu prubują wyłudzić kasę i zrobić niewolników z gracza.Rozważ;)

ja tylko chce poznac prawdziwa opinie...wiem o tym ze wiecej ludzi gra w fife bo jest bardziej komercyjna anizeli pes...
jednak pes pod wzgledem grywalnosci jest lepszy...w fifie sa hokejowe wyniki.dlaczego?? bo jest beznadziejna....
co strzał z dystansu to prawie zawsze brama a tormany w fifie tragedia...
ale że własnie ludzie nie doceniaja pes a wola ten kicz czyli fife...a szkoda...

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2018, 22:20:42 »
Z tymi wynikami to masz rację (chodź grałem zacięte mecze z małą ilością bramek)a co do grywalności to tam przynajmniej jest grywalność tylko cza się szkolić bo z dnia na dzień nie nauczysz się grać ale co kto woli ja się przełamałem i gram coraz lepiej pesa raczej odpuszczam w tym roku ale może za rok konami się bardziej postara i wrócę na stare śmieci pozdrawiam

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2018, 13:06:51 »
po ostatniej aktualizacji jest super!!
znajduje przeciwnika raz za razem....i powiem szczerze nie można mieć żainstolowane patcha jakiegokolwiek...obecnie mam nie oryginalne nazwy druzyn i herbów i tak gram...
i jest super...za każdym przeciwnik się znajduje :)  nawet do 5 sekund :)
w koncu nie trzeba czekac :) ale szczerze dostaje baty raz za razem :) trzeba cwiczyc :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PC pes 2018 - trudno znaleść przeciwnika
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2018, 13:06:51 »