Autor Wątek: Farmienie w trybie single player  (Przeczytany 4065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paulie07

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
Farmienie w trybie single player
« dnia: Styczeń 29, 2018, 15:27:33 »
Witam serdecznie, mam parę pytań jak i parę wskazówek dotyczących zdobywania punktów w grze, w trybie singleplayer.
Na początku moje obserwarcje. W pesa, grałem przez dwa miesiące, bawiąc się w trybie masterleague, dzięki czemu na start w grze, miałem coś około 100tys punktów. W późniejszym okresie zainteresowałem się też treningiem, gdyż bodajże każde złoto równe jest 600 pkt gp. Na tym kończy się moja wiedza, dotycząca zdobywania punktów i pojawia się lista pytań.
1.Czy poziom trudności ma wpływ na to, ile dostajemy punktów gp, za wygranie np. ligi mistrzów? W kampanii, z tego co pamiętam to było parę tysięcy. Więc sam siebie wkręciłem, że jak zagram azjatycką lm, to również coś mi skapnie. Dałem sobie poziom beginner, za wyjście z grupy dostałem chyba 60gp a za wygraną całego turnieju też 60gp-słowem godzina w dupę.
2. Czy w become a legend można dorobić się game pointsów na fajnym poziomie.
3. Czy poziom trudności ma wpływ, na nagrodę (gp)
4. czy jest gdzieś lista ,za co można dostać w całej grze game pointy?

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Farmienie w trybie single player
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2018, 20:57:30 »
4. Próbować szukać na angielskich forach.
3. Chyba nie.
2. Nawet w to nie grałem. Nie moja bajka.
1. Ciężko powiedzieć. Ja master ligę przeszedłem w pół dnia Barceloną (1,5 sezonu na skip match, wpadło ok 40 000GP i przestała kasa wpływać, więc odpuściłem).
Boli fakt, że gra nie daje dajmy na to symbolicznych 80GP za wygrany mecz z kompem nawet towarzyski, by sobie poćwiczyć. I że te wszystkie punkty GP są jednorazowe.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Farmienie w trybie single player
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2018, 20:57:30 »