Autor Wątek: Lagi, skrypty, handicapy...  (Przeczytany 7917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Lagi, skrypty, handicapy...
« dnia: Luty 11, 2018, 21:10:11 »
Wszyscy wiemy, że w pesie jest wiele niedociągnięć w różnych formach i to jest temat rzeka.

Zawodnik nagle nie potrafi biegać, najlepszy strzelec w drużynie nie trafi do pustej bramki, obrońca stoi w miejscu, bramkarz stracił wzrok, sędzia nie widzi faulu itp itd.


Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2018, 21:15:38 »
Gram teraz mecz z jakimś niemcem. Ten fauluje jak opętany, sędzia odgwizdał jeden faul na mojej połowie.
Końcówka meczu, niemiec faulije mi zawodnika tuż przed jego polem karnym. Szybko już widziałem czerwoną kartkę dla niego i okazję żeby wbić bramkę z rzutu wolnego. Niestety sędzia nic nie zrobił. Bramkarz niemca wybił piłkę i to tyle. Po chwili niemiec atakuje moją bramkę, krzyżykiem odbieram piłkę jego zawodnikowi. Sędzia przerywa mecz, odgwizduje faul dla niemca i wlepia żółtą kartkę jego zawodnikowi za faul pod jego bramką!
Litości Konami!

Gram drugi mecz, mój napastnik jest na polu karnym przeciwnika i...
zostawia piłkę! Najzwyczajniej w świecie się od niej odsunął.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2018, 21:34:27 wysłana przez Jacinho »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2018, 21:45:00 »
Końcówka meczu, niemiec faulije mi zawodnika tuż przed jego polem karnym. Szybko już widziałem czerwoną kartkę dla niego i okazję żeby wbić bramkę z rzutu wolnego. Niestety sędzia nic nie zrobił. Bramkarz niemca wybił piłkę i to tyle. Po chwili niemiec atakuje moją bramkę, krzyżykiem odbieram piłkę jego zawodnikowi. Sędzia przerywa mecz, odgwizduje faul dla niemca i wlepia żółtą kartkę jego zawodnikowi za faul pod jego bramką!


Nie ma czego się czepiać. Jak widać Konami udało się pięknie odwzorować poziom sędziowania jaki w ostatnim czasie oglądamy na boiskach piłkarskich.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2018, 21:58:18 »
Wiem, że nie ma się czego czepiać - przecież to konami jest a po nich nie spodziewam się już nic dobrego.
Z drugiej strony to ręce opadają i żal mi tej gry bo kiedyś rokowała dobrze  :(

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2018, 23:49:17 »
Od wczoraj jestem w ciágu i przegrywam raz za razem.
Przyznam tylko szczerze że grałem z jednym przeciwnikiem godnym uznania bo wiedział co robi i czułem, że to on kontroluje grę a nie skrypty. Przeciwnik jakich niewielu spotkałem na drodze.

Reszta niestety, dużo większe gamonie ode mnie  :) ale wygrywali i za to jak wysoko  ;D

Co ta gra odpierd.ala od wczoraj to się w głowie już nie mieści.
6 meczy pod rzàd, tyle nie przegrałem nawet w 2017 edycji  :D.

Nie wiem jak wy ale czuję zmianę w zachowaniu zawodników i gry samej w sobie (na gorsze niestety) po data packu 3.0

Jakie sà wasze odczucia?
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2018, 22:03:29 wysłana przez Jacinho »

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2018, 20:59:55 »
Wygrałem online mecz za 10k  1:0 i te dwa na bota z Milanem 5:1 z Interem  3:0 w godzinę 5 losowań dałem synowi polosować ,same srebne i jeden złoty obrońca na lv1 czyli Lipka.Wiekszych zmian w grze nie zauważyłem na bota grało się przyjemnie i niestety banalnie,online grało się fatalnie 30 min spotkania jako tako później lagi itd czułem że przeciwnik gra słabo ale gra postarała się by przeciwnik zbliżył się do mojego poziomu a ten u mnie na teraz może przeciętny pozdrawiam

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2018, 22:17:37 »
U mnie lipa.
Lecę w dół ostro. Ostatnie 20 meczy to 15przegranych, 2 wygrane i 3 remisy.
Tak źle jeszcze nie miałem  ;D

Zaraz spadnę poniżej 500 w ratingu i polecę powyżej 40tyś w rankingu  :o

Dzisiaj z kompem to spacerek ale online to masakra:
Lagi jak cholera, problemy z połàczeniem i co się z tym wiàże cała masa cyrków.
Przed cheilà właśnie Coutinho nie trafił na pustà bramkę z 5ciu metròw z R2, CR7 nie potrafi biegać, Buffon nie widzi piłki, cała drużyna nie jest zgrana- nie ustawiajà siè do piłki,  nie trzymajà pozycji itd.

Ach, gdybym tylko miał kopię na dysku to wypieprzyłbym za okno  :-\

***

Odnośnie zmian to czuję, że podanie na dobieg nie działa jak wcześniej, podania z pierwszej piłki, ustawianie się do piłki itp.

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2018, 18:58:15 »
Zagrałem dzisiaj 10 meczy i żaden nie działał normalnie. Na początku meczu w miarę dobrze a zaraz potem takie opóźnienia, że nie dało się grać i prawie wszystkie mecze przegrane. Nie ma sensu nawet grać bo z o wiele słabszymi się przegrywa i ranking zamiast w górę to idzie w dół. Jest coraz gorzej.

Offline lantz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.12.2015r.
  • Gram w: PES 16
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2018, 17:57:45 »
Ostatnie dwa dni w Online Challange również nie dało się grac poprzez opóźnienia i jak wiadomo wszystkie mecze przegrane, człowiekowi nerwy puszczają a mimo wszystko cały czas wraca do tej kopanki

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2018, 19:37:17 »
Wczoraj w nocy zagrałem 7 meczy Online Daily Challenge i wszystkie przegrałem.
Pierwszy 6-0, reszta głównie 1-0.
Sporo razy udało mi się podejść pod bramkę przeciwnika ale co z tego jak żadnej bramki nie strzeliłem w tych 7miu meczach.
Sam na sam z R2 nie działało, na zwody za duże były opóźnienia albo strzał kończył się w rękach bramkarza.
Po staremu ale w bardziej perfidnym, obrzydliwym wydaniu konami.

Coś się dzieje z tą grą i ciągle coś gorszego.
Po kilku tych meczach wspomnianych powyżej wskazywało mi statystyki, że gram pozycyjnie. Bzdura, bo każdy z tych dziwnych meczy miałem staty maksymalnie do 40% pozycji. Czułem jak gra się zachowuje więc grałem na dalekie wybicie, ewentualnie jakieś podanie i strzały rozpaczy bez nadziei na to, że któryś z nich wpadnie. Tak, więc maksymalnie 40% posiadania piłki w kilku meczach a statystyki przedmeczowe w następnym meczu pokazują 60%. Bzdura totalna!

Po tych meczach wróciłem do division na jedną rozgrywkę i był remis z przeciwnikiem o dużo lepszym ratingu. Po meczu przeciwnik dostał +6 pkt do ratingu a ja -3. O ile pamiętam do tej pory to gracz o słabszym ratingu dostawał punkty a nie odwrotnie.
Dziwne zawirowania tej gry.

Po tym meczu wróciłem do Online Daily Challange i rozwaliłem przeciwnika 5-0 do pierwszych 20tu minut gry bez wysiłku. Tym razem wszystko szło na moją korzyść. Każdy praktycznie nawet głupawy strzał ze sporej odległości wpadał w bramkę.
Bez sensu bo biegasz jak kurczak bez głowy za i tak już z góry przegranym meczem albo wygrywasz mecz z górki z przysłowiowym palcem w dupie.
Zero sportowego współzawodnictwa, mierna zabawa.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2018, 19:40:49 wysłana przez Jacinho »

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 07, 2018, 18:00:51 »
Wczoraj wygralem 6 meczy z rzedu, jechalem kazdego jak chcialem, niewazne jakie rating liga nic, Dzisiaj chcialem wygrac ten online challenge, 1 mecz w dupe, 2 w dupe , 3 w dupe, 4 w dupe, 5 w dupe, za 6 razem dostalem goscia 2 liga ostatnich 5 meczy win. wyszedłem, skasowane konto , gra wyjebana (wersja lite). W kazdym z tych meczy mialem wrazenie jakby moim piłkarzom założono worek z cementem na plecy i kazali karnie biegać, dramat, o obrońcach nie wspominam bo [cenzura] oni w ogóle się od piłki odsuwali jakby była z ognia. Dziekuje Konami za stracony czas na ten shit.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2018, 19:41:24 »
Z jednej strony to smutne z drugiej to sam się przymierzam do skasowania tej niby gry w piz.du.
Możliwe, że dzisiaj zagram pòźnym wieczorem. Jestem ciekaw też reakcji konami - jeśli w ogòle jakaś będzie.
Na PESFan też kipi. Kilku ludzi już wywaliło tá grę, kilku czeka na jakiś odzew od konami.
Ja poczekam chwilę, zobaczę co przyniesie jutro. Może gamonie z konami coś wreszcie naprawià zamiast spieprzyć.
Jak nie to skasuje i je.bać konami.

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 07, 2018, 19:44:34 »
Z jednej strony to smutne z drugiej to sam się przymierzam do skasowania tej niby gry w piz.du.
Możliwe, że dzisiaj zagram pòźnym wieczorem. Jestem ciekaw też reakcji konami - jeśli w ogòle jakaś będzie.
Na PESFan też kipi. Kilku ludzi już wywaliło tá grę, kilku czeka na jakiś odzew od konami.
Ja poczekam chwilę, zobaczę co przyniesie jutro. Może gamonie z konami coś wreszcie naprawià zamiast spieprzyć.
Jak nie to skasuje i je.bać konami.

smutne to jest to że poświęciłem [cenzura] tej gre tyle czasu gdzieś od 15 grudnia jak zacząłem w nią grać, tyle farmienia zbierania na piłkarzy, po to  żeby pózniej grać z jakimś paziem 8 liga cisnąć cały mecz i dostać 2-0 bo sobie tak konami wyreżyserowało.. coś pięknego

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 07, 2018, 20:54:36 »
Ja dziś challenge zaczynam drużyną 3*, losuje mi przeciwników z samymi czarnymi piłkami raz, drugi, trzeci bilans bramek 5-16. Ok, myślę sobie, to ja też odpalę swoje czarne piłki, pierwszy mecz i losuje mi gościa co 3 mecze rozegrał i ma skład 2*.  :D Tak mi szkoda dzieciaka było, że strzeliłem gola w 10 minucie, a potem przez cały mecz tylko wybijałem piłki z pola karnego, byle tylko koleś się nie rozłączył.
Diwizje, nie wiem może jestem kiepski ale mam jakoś tak, że trzeci raz awansowałem do dywizji 6 mój rating wzrósł do niebotycznych 470, 2 mecze 2 porażki (kolesie z ratingami ponad 600). Mój rating spada poniżej 450 i znów dostaję gości z przedziału 0-450, remisuję rating ponad 450 i znów koleś z ratingiem 700 (chociaż mam ustawione wyszukiwanie ze zbliżonym ratingiem, chociaż gwiazdki się zgadzały). Ten Matchmaking naprawdę do kitu jest.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2018, 20:56:19 »
Jacihno a co oni naprawią, gówno zrobią i tyle ... tak zjebać najlepszą grę o piłce kopanej  :'(

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2018, 20:57:57 »
mój rating waha sie 750-850 , zależy od dnia , co wjadę do 2 dywizji to zaraz spadam do 5 i tak w kólko , to jest jakieś pojebane ...

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2018, 21:45:41 »
A najgorsze jest, że wina twórców gry jest w jakiś 30% (gameplay), a kierownictwa Konami (serwery i polityka banów) w 70%, bo to tu głównie zastrzeżenia idą. jeśli interesujecie się grami, to pewnie pamiętacie co zrobili z Kojimą i jego Metal Gear Solid V. I teraz jeszcze tego potworka Survive wypuścili, gdzie za dodatkowy slot z save'm trzeba zapłacić 40zł.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 07, 2018, 21:49:28 »
Życsyłbym wszystkim graczom, żeby te konamczyki wreszcie coś zrobili.
Jak nie to życzę im, żeby gracze ich opuścili - co do jednego.

Odnośnie dywizji to doszedłem do trzeciej a potem najdalej wywaliło mnie do ósmej. Ostatnio rzuca mnie pomiędzy czwartà i siòdmà.
Rating najwyższy miałem około 800, teraz mam coś koło 600 a miałem już grubo poniżej 500  ;D


MatAnd
Co to za historia z kojimà?

« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2018, 21:53:04 wysłana przez Jacinho »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 07, 2018, 22:43:47 »
i jeszcze jedno ,do grona laggerów dołącza coraz więcej ciamajd z polski

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2018, 08:51:53 »
Z Kojimą było mniej więcej tak, że przy tworzeniu MGS V zaczęli mu robić problemy (rzucać kłody pod nogi), ograniczać jego rolę, swobodę artystyczną, przez co gra jest nieukończona (druga połowa gry to powtarzanie tych samych misji), jego nazwisko zostało wykreślone z listy twórców gry, a on sam został wyrzucony/zwolniony/odszedł dobrowolnie (to wersja KONAMI) ze studia. Swoją droga oni ostatnimi laty jakby całkowicie olali rynek gier (co się stało z serią Silent Hill), skupiając się na japońskim rynku mobilnym, automatach do gier i na tym głównie zarabiają co w połączeniu ze skostniałą/przestarzałą strukturą firmy (taka korporacja w starym stylu) nie wróży serii PES za dobrze.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lagi, skrypty, handicapy...
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2018, 08:51:53 »