Autor Wątek: Opóźnienie / Taktyka / Atak  (Przeczytany 2097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maateusz

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2018
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.03.2018r.
  • Gram w: PES 2018
Opóźnienie / Taktyka / Atak
« dnia: Marzec 02, 2018, 14:55:12 »
1. Witam Gram na platformie PS4, mam pytanie problem zwał jak zwał. Grając tryb Online (nie my club) np. w dzisiejszym meczu gdzie gralem atletico versus Kosaryka odczułem jak by gra zwolniła o przynajmniej 30% pytanie moje brzmi czy Wy tez tak macie jezeli graci z słabszą druzyną czy to po prostu była wina internetu gracza.

2. Taktyka- Przy uzyciu taktyki np. 4-3-3 grajac z fluidem gdzie w kick off jest ustawione cmf dmf cmf/ lwf cf rwf/ na poczatku jakos to wyglada dostaje pilke do nogi włącza sie fluid attack czyli ustawienie ktore zrobilem AMF CMF AMF / LWF CF i SS lub CF zawodnicy kompletnie sie nie stosuja do zalecanych im pozycji AMF z tego co rozumiem to atakujący pomocnik srodkowy stanie lekko za srodkowym kolem i stoi... nic wiecej sie nie dzieje gdzie w tym momencie moi dwaj CF i skrzydlowy zaczynaja napierac na bramke problem polega na tym ze nie ma komu zagrac pilki bo obrona jaki i pomoc przeciwnika napiera na mnie blokujac mozliwosc podania. Jak wg was to ustawic zeby atakowało 5ciu zawodnikow bramke przeciwnika?

3. Co zrobic żeby zawodnicy grali na ściane badz 1-2 pass bez kombinacji przyciskow ? przykladowo graja crystal palace podając do Benteke i odgrywajac pilke do Zahy Benteke sie cofa do tylu zamiast napierac na bramke i czekac na podanie

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Opóźnienie / Taktyka / Atak
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2018, 19:13:43 »
1.
Trudno powiedzieć bo nie wiadomo czy piszesz o zacinaniu się gry czy o tym, że zawodnicy przestali się poruszać, czy jeszcze coś innego?
Przyczyn może być wiele np: problem z serwerem konami, problem z internetem, scrypty w grze.

2.
Tutaj też trudno zgadywać dltego że wiele zależy od trenera i ustawień jego taktyk. Również jak wstawiasz zawodnika, który jest naturalnym CMFem a w ustawieniu fluid nagle ma przejmować pozycję AMFa, to nie do końca musi działać ze względu na brak predyspozycji danego zawodnika na tę właśnie pozycję. Dlatego zawodnik może utknąć gdzieś przy linii środkowej jak piszesz i przez większość meczu może byc bezużyteczny.
Ja żeby popchnąć siłe ataku do przodu ustawiam w zaawansowanych agresywne taktyki jak np: False winger, Attacking Full Backs.

3.
Często tak mam, że zawodnicy "gubią" pozycję i za szybko się cofają. Wygląda tak jakby uciekali wręcz od często idealnego podania.

W tej edycji najlepszym i najsilniejszym ustawieniem jest 4-2-2-2. Praktycznie zawsze grałem 4-3-3 ale spróbowałem 4-2-2-2 i jest faktycznie nieźle. W zależności od trenera i zawodników można grać bardzo podobnie do 4-3-3 plus dodatkowa siła z dwóch CFów na szpicy.


Pokombinuj z trenerem i doborem zawodników na odpowiednie pozycje.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Opóźnienie / Taktyka / Atak
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2018, 19:13:43 »