Autor Wątek: Prosto o PES 2018  (Przeczytany 2063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EvoFans

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2018
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2018r.
Prosto o PES 2018
« dnia: Marzec 29, 2018, 19:10:46 »
Witam Serdecznie. Od jakiegoś czasu biłem się z myślami i przekonaniami na temat problemów z serwerami Konami. Tak spontanicznie wyszedł filmik na którym krótko omówiłem problem i zająłem się sprawą prawdopodobieństwa losowania poszczególnych piłek. W głowie mam jeszcze kilka tematów, które mogłyby zaciekawić większość z was jak chociażby ukryte talenty w PES, które po upgradzie nie odbiegają niczym zawodnikom z czarnymi piłkami, jak i inne tematy. Jeśli pomysł przyjąłby się, oczywiście będę nagrywał w lepszej jakości na innym sprzęcie. Pozdrawiam Serdecznie wszystkich graczy  8).

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Prosto o PES 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2018, 19:25:17 »
Szczerze mówiąc, to dupy filmik nie urywa. W zasadzie nie wnosi nic, bo przecież prawdopodobieństwo każdy może sobie wejść i w kilka sekund poprzez symulacje sprawdzić. Do tego ekran niepełny (czarne paski po bokach), obraz Twój mega słaby, wygląda jakby z kamerki w starym laptopie, a głos jest rozjechany z ruchami ust. Liczyłem, że z tym prawdopodobieństwem to podasz jakieś ciekawostki lub myki, a Ty po prostu wbijałeś kolejne możliwości i czytałeś wyświetlone na ekranie liczby.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Prosto o PES 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2018, 19:25:17 »