Autor Wątek: LaLiga Patch 6.00 AIO FINAL [10/09/2017] + FIX by stanek1983  (Przeczytany 34129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stanek1983

  • Gość
LaLiga Patch 6.00 AIO FINAL [10/09/2017] + FIX by stanek1983
« dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:48:03 »
LaLiga Patch 6.00 AIO FINAL [10/09/2017] by stanek1983



cover  by arti4244

UWAGA !!!

W związku z tym, że zakupiłem PS4 bo mój PC nie wyrobiłby się z grą, nie będzie patcha LaLiga do PES18 na PC, pewnie coś wyskrobię na konsolę, co do tej wersji patcha :

- nie będzie kolejnych wersji ani update JEST TO WERSJA FINALNA !!!!
- możliwe, że może pojawić się mały fix gdy odkryję, że przez mój błąd gra wywala

P.S: jest to prawdopodobnie mój ostatni patch który zrobiłem na Windows, ile nerwów, potu, ale wydaje mi się, że jeszcze tak doskonałego nie zrobiłem nigdy jak ten na PES17, mam nadzieję, że posłuży wam parę lat. Do zobaczenia w dziale: Patche I OF - PlayStation ( " tam grafika i grywalność w porównaniu do PC - zamiata"). Pozdrawiam - stanek1983
[/color]
[/b]


Nowości w wersji 6.00:


- transfery na dzień 09/09/17
- poprawiono błędy Serie A (Genoa, Sampdoria, Stadion Napoli w CL)
- nowe kitsy i face (usunięte tatoo - patrz ankieta)
- dodano rękawice bramkarskie
- inne błędy zgłaszane przez forumowiczów


Zawartość patcha:



- Data Pack 3.00
- Konami Patch 1.04
- Selector Online/Offline by Alt4Design
- osobne  save i  exe (nie koliduje z innymi patchami)
- transfery i składy na dzień  10/09/17 wg transfermarkt
- dodano i zastąpiono wiele twarzy
– kompletne Premier League, SkyBet Championship, La Liga, La Liga 123, Serie A, Serie B, Liga NOS
– dodana Bundesliga
– dodano 33 zespoły w others europe: Shakhtar Donieck, Fenerbahce SK, Sparta Praha, FC Copenhagen, Anderlecht RSC, Olympiakos   
   FC, Panathinaikos FC,PAOK Saloniki, Rapid Wienna, Zenit St.Petersburg, Zorya Luhansk, FK Krasnodar, FK Rostov, Red Bull Salzburg,
   PFK Ludogorets, Celtic FC, Galatasaray SK,  APOEL FC, FC Viktoria, Legia Warszawa, Steaua Bukareszt, Dundalk FC, BSC Young
   Boys,Standard Liege, Konyaspor Atiker, Basakhesir FK, Galatasaray SK, Spartak Moscow, Lokomotiv Moscow, SV Zulte Waregem, FC
   FASTAV Zilin, FC Lugano.
- dodano FC Barcelona Allstars i Real Madrid AllStars, European i World Classic
- dodana Chinese SuperLeague (nazwy zespołów, stroje loga, niektórzy piłkarze w składach)
- dodana Liga MX (nazwy zespołów, stroje loga, niektórzy piłkarze w składach)
– kitsy dla wszystkich reprezentacji
- 40 stadionów w normalnym trybie - bez sidera (Home Field, Random, Guiseppe Meazza, Camp Nou, Estadio Vicente Calderón, Anfield,
  Wembley Stadium, Olimpico, Old Trafford,Estadio da Luz, Stamford Bridge, Stade Vélodrome, Allianz Arena, Stade de France,
  Metropole Arena, Estadio do Morumbi, Etihad Stadium, Estadio Urbano Caldeira, Emirates Stadium, Elland Road Stadium, Estadio
  Santiago Bernabeu, Olimpiastadium - Berlin, Juventus Stadium, Saitama Stadium 2002, Maracanã, El Monumental, La Bombonera,
  Ramon Sanchez Pizjuan, San Siro, Olympic stadium of athens, Mineirão, Parc des Princes, Estádio Beira-Rio, Amsterdam Arena, Rose
  Park Stadium, Estadio do Dragao, White Hart Lane, Millenium Stadium, Borussia Park Stadium, St. Jakob-Park, St. Naradowy [National
  Stadium - Warsaw],Signal Iduna Park
- opcjonalnie Selector La Liga Patch game/ Original Game ( ja go używam tylko do zmiany menu i online)
- dodano automatyczne zmiany piłek, trofeów, tablic wyników, 2 stroi bramkarzy, stroi sędziów w Live CPK sider
- dodano nowe stadiony w sider
– nowe buty i rękawice bramkarskie
– bandy by Shrek 10 (LaLiga, SerieA, Premier League) by DrDoooMuk & Txak , g-style poprawione prze ze mnie
- usunięto denerwujący musicpack
– dodano miniface
– spolszczenie by kriss10
- gameplay w sider


Podziękowania:
Geo_Craig90, RedDevils za kitsy, Gonduras, Kuptsev, Tommy_b za face, Peslover - stadium pack i inni


REJESTRACJA lub LOGOWANIE




PARTY PO 5 GB

WYNIKI Z TESTÓW LIVE CPK SIDER:

Grałem i testowałem EPL, Bunsedlige, Serie A i LaLigę, ten sider powoduje, że nie musicie używać selektora, sam wczytuje tablice wyników, trofea, stadiony które są stworzone i przypisane do teamów, etc jednak, ja mam stare Lenovo G550 8 GB RAM, i przy
dużym użyciu RAM, gra zwieszała się, dlatego zalecam autozapisywanie, może to tylko wina mojego starego kompa, ale tak zdarzyło mi się z 5 razy.

To tyle - Miłego grania !!!!



REJESTRACJA lub LOGOWANIE


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE



REJESTRACJA lub LOGOWANIE


INSTRUKCJA:

- usuń ostatnią wersję patcha
- usuń EDIT00000 






- włącz sider.exe
- uruchom patch za pomocą selektora lub Laligapatch.exe jako administrator


jeśli nie chcesz spolszczenia w patchu, wklej ten plik do folderu base:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


FIX NAPRAWIAJĄCY CZARNY EKRAN PODCZAS STARTU GRY:


REJESTRACJA lub LOGOWANIE



REJESTRACJA lub LOGOWANIE


- wklej go i zastąp plik w C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2017\LaLiga17


















« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 12:51:43 wysłana przez stanek1983 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

LaLiga Patch 6.00 AIO FINAL [10/09/2017] + FIX by stanek1983
« dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:48:03 »