Autor Wątek: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|  (Przeczytany 5662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 23:41:36 »
#1 Historia

Simone Lasagne był światowej klasy napastnikiem, Włochem pochodzenia Polskiego który wybrał grę dla reprezentacji tego kraju kiedy otrzymał taką okazję. Simone swoje zawodowe kroki zaczął stawiać w klubie West Bromich Albion. Jednakże zawodnik stwierdził że dostaje zbyt mało szans na grę i po sezonie w którym wystąpił w 15 spotkaniach zdobywając 5 goli i 6 asyst poprosił o transfer do innego klubu. Przez całe okienko transferowe nikt nie był zainteresowany usługami tego napastnika. W ostatnich godzinach okienka udało się jednak sfinalizować transfer "last minute" i Lasagne powędrował do niemieckiego Hamburger'a SV.
W Niemczech Polak spędził trzy pełne sezony grając łącznie w 59 meczach, strzelając 66 bramek i 27 razy asystując swoim kolegom. Warto dodać że w pierwszym sezonie z HamburgerSV Simone wywalczył wice mistrzostwo Niemiec a już sezon później wygrył Bundesligę. W letnim okienku przed sezonem 2021/2022do władz Niemieckiego klubu wpłynęła oferta transferu za Lasagne. Była to jedna oferta, ale nie od byle jakiego klubu ponieważ zainteresowany pozyskaniem młodego perpektywicznego zawodnika był Manchester United. Simone pomyślał że w Niemczech osiągnął już to co chciał i marzył o zdobyciu Ligi Mistrzów więc stwierdził że jest już gotowy
na powrót do Angielskiej Ekstraklasy. Gdy przychodził dla kibiców był jedną wielką nie wiadomą, ponieważ niby w Niemczech błyszczał, ale Niemcy to nie Anglia tu gra się inaczej. Simone jak zaczął grać to zamknął usta wszystkim krytykom.Pierwszy sezon jako Czerwony Diabeł i od razu wygrana liga, wygrana w The Emirates FA Cup półfinał Ligi Mistrzów, 41 rozegranych meczy, 55 goli i 18 asyst. W  kolejnym sezonie fani chcieli żeby Lasagne udowodnił że nie był to jednorazowy strzał. Fani chcieli, Simone chciał lecz Mourinho już chyba nie. Media podawały że między Portugalczykiem a Polakiem jest jakiś konflikt, ale nikt nigdy nie dowiedział się jaka była prawda.
Manchester obronił Ligę, wygrał Community Shield, wygrał Carabao Cup i to był koniec trofeów. Liga Mistrzów znów skończyła się na półfinale a statystyki tylko pokazują że coś było na rzeczy pomiędzy piłkarzem a menadżerem. 17 występów, 28 goli i 2 asysty nie przekonały szkoleniowca Czerwonych Diabłów do tego żeby Lasagne grał więcej i nie został zdejmowany z boiska co występ w 60 minucie spotkania. Co więcej po tym sezonie władze Manchesteru potwierdziły że Simone Lasagne został wystawiony na srzedaż. Oferty napływały z wielu stron lecz ta który przyszła zaskoczyła wszystkich. Mianowicie 29 sierpnia 2023 roku klub FC Barcelona poinformował że zdobył Polaka. Wśród mediów chodziła niepewność co do tego czy Lasange przebije się przez skład Dumy Katalonii skoro w poprzednim sezonie nie mógł rozegrać pełnych 90 minut w Manchesterze. Obawy były nie słuszne, ponieważ Lasagne już w debiutanckim sezonie wygrał marzenia. Wygrana La Liga, wygrany Puchar Króla, a co najważniejsze to wygranie Ligi Mistrzów i to w finale pokonując Manchester United 3-0, gdzie to hat-tricka upolował właśnie Lasagne. 43 występy, 56 goli i 10 asyst przyczyniły się do tego że Polak został Zawodnikiem Roku na Świecie. Po sezonie zostało do rozegrania Mistrzostwa Europy czyli jedno z dwóch trofeów które jeszcze nie wpadły w ręce Polaka. Polska wygrywa dwa pierwsze spotkania i jest pewna wyjścia z grupy, ale zostało jeszcze spotkanie z Francuzami. Jak się okazało było to najgorsze spotkanie w całym życiu Lasagne. Nie ze względów sportowych tylko tego co się podczas tego spotkania stało. W 61 minucie meczu Lasagne wychodził sam na sam z bramkarzem przeciwników i nagle został brutalnie sfaulowany przez rywala. Boisko opuścił na noszach a na mistrzostwa już nie wrócił. 1 sierpnia 2024 roku oficjalna strona FC Barcelony poinformowała że Simone Lasagne kończy karierę z powodu kontuzji. Natomiast już 16 sierpnia świat ujrzał nie wiarygodną wiadomość. Klub Chievo Verona wykonał ruch którego nikt się nie spodziewał. Simone Lasagne obejmuje stanowisko menadżera właśnie tego klubu. W międzyczasie klub pokonał Terni 2-0 w Coppa Nazionale i Hellas Verona 1-0 w pierwszej kolejne Calcio A więc tym bardziej nie zrozumiałe było zwolnienie trenera i zatrudnienie na jego miejsce zawodnika który dopiero co zakończył karierę i nie ma nic
wspólnego z trenerką.


Spoiler for Hiden:
Cześć. Mam tutaj parę informacji. Po pierwsze to przepraszam że rozdział jest tak kijowy stylizacyjnie, ale najpierw pisałem to w notatniku a następnie tutaj wkleiłem i nie mogę tego poprawić ponieważ się trochę śpieszę :) Po drugie to nie jest to kariera tylko na chwilę i mam nadzieję że zostanę tutaj na dłużej a i może ktoś będzie chciał poczytać moje wypociny tak jak ja to robiłem w 2014/15 roku jak ten dział wtedy pięknie żył :) No i po trzecie to jak możecie przeczytać wyżej grałem sobie karierę zawodnika w FIFA 18 i tego nie opisywałem, a ostatnio stwierdziłem że chciałbym po opisywać jakąś karierę zespołem ale też nie chciałem żeby były takie gwiazdy jak Ronaldo, Messi, Ibra etc. więc stwierdziłem że zakończę karierę swojego zawodnika i przejmę jakiś klub. I tak o to jest taka moja kariera :) Jeżeli kogoś by interesowało dla czego główna postać nazywa się Simone Lasagne to już tłumaczę. Karierę zawodnika prowadziłem swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem a że chciałem tą karierę opisywać a nie za bardzo póki co uśmiecha mi się udostępnianie moich danych tak więc swoje prawdziwe imię zmieniłem z Szymona na Simone a nazwisko Lasagne przyszło mi do głowy tylko i wyłącznie dla tego że grałem kiedyś dużo w FM15 i tam gra wygenerowała własnie Włocha który był gwiazdą i miał takie nazwisko, a że w FIFIE już wybrałem narodowość Polska a wybrałem klub Chievo Verona to wyszedł mi Włoch z Polskimi korzeniami czy jakoś tak :D Mam nadzieje że się spodoba :) Jutro powinno wlecieć prezentacja kadry i parę spotkań z Calcio A. Pozdrawiam.

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd| - #2 Prezentacja Składu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2018, 17:40:29 »
#2 Prezentacja Składu

Witam Państwa bardzo serdecznie zgromadzonych tutaj. Zebraliśmy się dzisiaj po to abym przedstawił Państwu zamkniętą kadrę Chievo Verona na najbliższy sezon. Uprzedzając pytania. Sezon już się rozpoczął a my dopiero teraz oficjalnie potwierdzimy jacy zawodnicy mają szansę reprezentować ten klub. Jest to spowodowane tym iż cały sztab chciał mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Pragnę jeszcze poinformować, że kadra którą ujrzycie za chwilę została zamknięta i przez najbliższy sezon nie planujemy żadnych transferów do klubu.  Ewentualne wzmocnienia bądź zastępstwa za zawodników którzy wypadną z powodu kontuzji lub zmienią barwy klubowe podczas zimowego okienka transferowego będą przeprowadzane ze szkółki juniorów. Nie przedłużając zapraszam Państwa do prezentacji.

Bramkarze:
1F.Pavoni; 98.A.Confente; 12.O.Vlachodimos; 90.A.Seculin;

Obrońcy:
3.R.Framberger; 20.K.Paghera; 33.M Affonso; 25.M.Valjent; 35.D.Andrade;
5.J.Mathisen; 29.L.Alluci; 16.E.Alves de Lima; 39.M.Al Buraik; 14.C.Nicoletti;
41.Y.Banana; 2.F.Nobile;

Pomocnicy:
55.E.Vignato; 28.S.Kiyne; 4.N.Rigoni; 21.J. Alejo Peralta; 40.S.Piette;
17.A.Cinelli; 97.F.De Paoli(c); 23..H.Rodrigues Farias; 8.G.Belotti; 26.M.Mbaye; 37.J.Makengo;

Napastnicy:
9.G.Maouassa; 7.L.Garritano; 13.K.Yamga; 99.F.Iemmello; 18.S.Janzer; 30.L.Criscito;
19.G.Orlando; 43.M.Gatto; 10.Y.Lemar; 31.A.Waris; 22.A Rodriguez;

Tak więc się prezentuje nasza kadra na ten sezon. Tak jak już wspominałem wyżej podczas sezonu będą wzmocnienia ze szkółki juniorów, ponieważ wolę stawiać na młodzież i rozwijać klub niż wydawać miliony na transfery. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania to proszę je zachować na najbliższą konferencję prasową przed zbliżającym się meczem. Natomiast teraz muszę wracać do drużyny dla tego, że nasze cele są o wiele wyższe niż się wszystkim wydaje ale o tym już na konferencji. Jeszcze raz dziękuję Państwu za przybycie i do zobaczenia.

Trener Lasagne opuścił salę konferencyjną, a dziennikarze zostali zostawieni ze zdziwieniem że Lasagne nie dopuścił ich do głosu i opuścił salę. "La Gazzetta dello Sport" w najnowszym wydaniu napisało "Lasagne droczy się z mediami". W artykule pojawiła się wzmianka o prezentacji kadry lecz większość tekstu było poświęcone na trenera, jakie są powody tego że tak się zachował. Natomiast dziennikarz "Corriere dello Sport"  w swoim artykule napisał że czeka z niecierpliwością na konferencję i jest zaciekawiony tym jak na niej będzie zachowywał się Lasagne. Nie podlega wątpliwości że Lasagne zainteresował sobą całe piłkarskie Włochy, ale czy taki medialny szum wokół trenera nie przeszkodzi "Mussi Volanti" w osiągnięciu celów wyznaczonych przez zarząd? Pozostaje nam tylko czekać.

Spoiler for Hiden:
Mam nadzieję że się spodoba kolejny epizod tej kariery. Niestety dzisiaj nie pojawią się żadne spotkania ponieważ czas goni, ale postaram się to zrobić na jutro, bo w końcu weekend :) Życzę wszystkim czytającym miłego dnia/wieczora/nocy zależy o której to czytasz i pozdrawiam :) Do następnego :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2018, 21:47:21 »
Witam karierowicza :) Rada od Wujka Bartka ;p Nie śpiesz się ze wstawianiem postów :)
   


Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd| - #3 Konferencja i 2 kolejka.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2018, 15:24:22 »
#3 Konferencja i 2 kolejka.

Witam Państwa bardzo serdecznie na konferencji prasowej która dotyczyć będzie zbliżającego się meczu z Carpi a także rozpoczętego sezonu. Zapraszam do zadawania pytań.

Dziennikarz:Mimo swojego młodego wieku nie dawno zakończył Pan swoją piłkarską karierę. Czy może Pan coś powiedzieć na temat czemu stało się to tak szybko?
Simone Lasagne:Marnuje Pan swoje pytanie na coś tak głupiego? Aktualnie jestem trenerem Chievo Verona a ta konferencja nie dotyczy mnie tylko drużyny. Następne pytanie proszę.
DZ:Jakie ma Pan cele na ten sezon z Chievo?
S.L:Cele wyznaczone przez zarząd to zajęcie miejsca w środkowej części tabeli, ale moje cele są zupełnie inne. Jestem pewny, że dysponując taką kadrą jesteśmy wstanie powalczyć o wiele więcej dla tego dla mnie cel minimum to Liga Europy w kolejnym sezonie.
DZ:Nie sądzi Pan że mając tak szeroką kadrę zawodnicy mogą zacząć narzekać że dostają za mało minut na boisku?
S.L:Nie sądzę. Dzięki temu że mamy tylu zawodników do dyspozycji nie będę miał w składzie żadnego zmęczonego gracza dzięki czemu nasza drużyna na każde spotkanie będzie gotowa w 100 procentach.
DZ:Czy zawodnicy podzielają Pana zdanie?
S.L:To już raczej pytanie do nich nie do mnie. Chłopaki wiedzą że muszą na każdym treningu i meczu dawać z siebie 100 procent, a jeżeli któryś z nich da z siebie choćby o jeden procent mniej to wie że może się przywitać z szeroką rezerwą na długi czas.
DZ:Nie za rygorystycznie podchodzi Pan do swoich podopiecznych?
S.L:To nie jest przedszkole żebym musiał traktować ich jak dzieci. Ja wiem czego oczekuj ode mnie klub, a oni wiedzą czego oczekuję od nich ja. Rozumiemy się i dzięki temu jesteśmy zgraną ekipą.
DZ:Zważając na to że już w czwartej kolejce podejmować będziecie potęgę jaką jest AC Milan rozważa Pan na mecze z Carpi i Sampdorią wystawić bardziej rezerwowy skład żeby Ci lepsi zawodnicy mogli się przygotować do batalii w Milanie?
S.L:W moim klubie nie ma zawodników lepszych czy gorszych. Każdy jest na równi, a skład będzie podawany przed każdym  spotkaniem i mogę Panu zagwarantować że jeszcze nikt nigdy nie rotował składem tak jak to będzie miało miejsce właśnie u nas w Veronie.

Dziękujemy Państwu za przybycie i zadanie pytań. Konferencja prasowa została właśnie zakończona.

Spotkanie mogłoby się wydawać równych sobie choć w typowaniach przed meczowych na lekkie prowadzenie wyszło Chievo. Czy wygra Chievo? A może jednak wygra Carpi? Pozostaje jeszcze opcja remisu. Już nie długo dowiemy się kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia.


Składy:
Chievo Verona:
12.Vlachomidos - 39.Al Buraik 41.Banana 33.Affonso 16.Alves de Lima - 28.Kiyine 37.Makengo 23.Rodrigues Farias - 97.De Paoli 7.Garritano 31.Waris

Carpi:
12.Litteri - 3.Capela 4.Guanini 23.Gagliolo - 20.Tosun 16.Elek 17.Frizzell 25.Pachonik 13.Fares - 29.Nzola 10.Mbakogu

1' Spotkanie rozpoczynają gospodarze.
24' Z prawego skrzydła dośrodkowanie w pole karne posłał De Paoli lecz piłkę przed pole wypiąstkował Litteri, dopadł do niej Makengo lecz jego strzał też został zablokowany.
26' Makengo podaje piłkę ze środka pola do Kiyine który piętą przedłuża podanie w pole karne do Waris'a, a ten przyjmuje sobie piłkę układając ją od razu do strzału i technicznie pokonuje bramkarza gospodarzy.
36' Ponownie po prawej stronie piłkę ma De Paoli którą wycofuje do Al Buraika, a ten od razu dorzuca ją wprost na głowę Rodriguesa Fariasa lecz bramkarz gospodarzy zdołał obronić ten strzał.
45' Koniec pierwszej połowy, a wynik to 1-0 dla gości.
46' Chievo Verona rozpoczyna drugą połowę meczu.
55' Farias przejmuję piłkę na 30 metrze boiska, mija jednego obrońcę przeciwników i podaje prostopadle do Kiyine, pomocnik gości w sytuacji sam na sam nie popełnia błędu i z zimną krwią wykańcza akcje strzałem. Na tablicy świetlnej wynik to 0 - 2.
75' Zawodnik Carpi przejmuję piłkę na 25 metrze od bramki gości. Elek wpada w pole karne gdzie mija pięknym zwodem obrońcę gości, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazuje się Vlachodimos.
90'+ Sędzia kończy to spotkanie wynikiem 0 - 2. Chievo okazało się dzisiaj lepszym zespołem.

Zmiany:
Chievo Verona:
45' Iemmello - De Paoli
74' Criscito - Garritano
83' Nicoletti - Alves de Lima

Carpi:
74' Cavaleiro - Fares
83' Esswein - Frizzell

Chievo Verona ma dobry początek tego sezonu. Wygrali obydwa spotkania, ale rywale też nie byli z najwyższej półki. Prawdziwy test czy projekt Simone Lasagne ma prawo się udać będzie w najbliższych dwóch kolejkach gdzie rywalami żółtych będzie Sampdoria a także AC Milan.

Zdjęcia z meczu i statystyki
Spoiler for Hiden:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 15:25:48 wysłana przez drose »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2018, 13:28:36 »
Fajnie,że jest więcej zdjęć bo osobiście wolę oglądać niż czytać wypracowania :) Obyś wytrzymał jak najdłużej :)
   


Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2018, 20:41:28 »
Cześć. Chciałbym Was serdecznie przeprosić ale post/rozdział/epizod (nazywajcie jak chcecie :D) który miał się pojawić dzisiaj, prawdopodobnie pojawi się jutro gdyż się nie wyrobiłem a nie chcę pisać tego na szybko :)

Fajnie,że jest więcej zdjęć bo osobiście wolę oglądać niż czytać wypracowania :) Obyś wytrzymał jak najdłużej :)
No planuję bardzo długą karierę ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, a co do zdjęć to też lubię je wstawiać ale jest to mój najgorszy koszmar jeśli chodzi o tą karierę bo podczas meczu trzeba złapać dobre ujęcie potem przesłać to na facebooka, potem jeszcze zgrać na kompa i wstawić tutaj, ale postaram się żeby nie brakowało jako takiej relacji zdjęciowej ze spotkań.

Także to były moje krótkie informację i mam nadzieję że się jutro wyrobie ;) Pozdrawiam.

Offline drose

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2016r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd| #4 Nie zasłużyliśmy żeby przegrać!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2018, 19:29:13 »



Chievo:
98.Confente - 20.Paghera 41.Banana 2.Nobile 14.Nicoletti - 28.Kiyine 23.Rodrigues Farias 21.Alejo Peralta - 55.Vignato 43.Gato 9.Maouassa

Sampdoria:
39.Mandjeck - 14.Svensson 33.Aparecido Silva 41.Ordets 3.Brenet - 28.Capezzi 10.Duricić 18.Praet 21.Machach - 9.Ademilson 42.Boateng

14' Peralta dostaje podanie od Kiyinee i od razu z pierwszej piłki zagrywa po ziemi w pole karne. Za pleców obrońcy pojawia się Maouassa który płaskim strzałem umieszcza piłkę obok słupka.
41' Ademilson podaje prostopadle pomiędzy dwóch obrońców Chievo do której dopada Boateng. Ten bez namysłu oddaje siłowy strzał który ląduje na lewym słupku bramki.
53' Teraz to Boateng posyła piłkę do Ademilsona lecz jego strzał wędruje wysoko  w trybuny.
65' Praet oddaje bardzo nie celny strzał na bramkę z rzutu wolnego.
77' Piłkę w środku pola przejmuje Maouassa i od razu zagrywa do Criscito który mimo że ma dużo swobody to zamiast iść sam na sam posyła piłkę wysoko ponad poprzeczką.
80' Aparecido Silva przejmuje piłkę w polu karnym przeciwnika i decyduje się na strzał jednak nie skalibrował on celownika.
84' Gianlluca Caprari wychodzi sam na sam z bramkarzem i próbuje umieścić piłkę tuż obok krótkiego słupka jednak ta minimalnie mija bramkę.
87' Natarcie Sampdorii w końcu przynosi efekt. Lescano ucieka obrońcy w pole karne i jest sam na sam z Confente lecz zamiast strzelać wykłada piłkę dla Caprari a ten umieszcza ją w pustej bramce.
90' Peralta przejmuje piłkę i obsłurza Warisa podaniem dzięki któremu napastnik Chievo jest sam na sam, ale tym razem brakuje mu zimnej krwi i kieruje piłkę obok bramki. Okazało się że była to akcja meczowa.

Zdjęcia z meczu i statystyki:
Spoiler for Hiden:



AC Milan:
75.Guarnone - 2.Capa 24.Koulibaly 15.Gomez 6.Telles - 17.Tielemans 4.Mauri 7.Goretzka - 37.Conti 14.Son 9.Silva

Chievo:
1.Pavoni - 3.Framberger 29.Alluci 33.Affonso 16.Alves de Lima - 37.Makengo 23.Rodrigues Farias 21.Alejo Peralta - 97.De Paoli 7.Garritano 31.Waris

14' Makengo zagrywa piłkę w uliczkę do Waris'a a ten od razu oddaje strzał jednak bramkarz gospodarzy zdołał obronić ten strzał.
32' Kapitan Chievo dośrodkowywuje piłkę w pole karne, Waris wygrywa pojedynek główkowy zgrywając do Peralty który składa się do strzału, ale nie czysto trafia w piłkę a ta leci daleko od bramki.
36' Affonso popełnia błąd na 27 metrze od swojej bramki dzięki czemu Goretzka przejmuje piłkę i od razu posyła strzał na bramkę Pavoniego, a ta leci w trybuny.
48' Peralta wymienia się podaniami z Fariasem który o chwili oddaje piłkę Warisowi. Napastnik Chievo bez namysłu oddaje strzał i pika o milimetry mija lewy słupek bramki.
75' Po dośrodkowaniu do piłki dopada Koulibaly i oddaje strzał. Pavoni paruje piłkę do boku, ale dopada do niej Conti który ponowni dorzuca piłkę i tym razem obrońca Milanu nie pozostawia żadnych szans bramkarzowi.

Zdjęcia z meczu i statystyki:
Spoiler for Hiden:


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2018, 13:34:01 »
Koniec kariery? :(
   


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Simone Lasagne |Dosięgnąć Gwiazd|
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2018, 13:34:01 »