Autor Wątek: Koszulki piłkarskie Imitacja kontra oryginał ???  (Przeczytany 4654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iker0828

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 22.09.2014r.
    • Maillot de foot pas cher boutique en ligne
Koszulki piłkarskie Imitacja kontra oryginał ???
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 09:10:14 »
Specjalna notatka:
Ten artykuł został pierwotnie napisany na hiszpańskim forum.
Osobiście uważam, że ta informacja jest przydatna dla fanów piłki nożnej. Więc rozwiązałem to przez Google Translate i udostępniłem je tutaj, mam nadzieję, że pomogę wszystkim.

WAŻNE: Jeśli zamierzasz kupić t-shirty na Facebooku lub na stronach z podejrzanie niskimi cenami, zapraszam do sprawdzenia następujących informacji:
Oto, jak wygląda koszula zakupiona w Internecie:


Jak widać, dołączona jest naklejka opisująca zawartość torby i wartość, JUSTO, dla której te przesyłki są skradzione luzem. Jaka jest kontrola odbioru firmy 4-72, którą dostarczyłem? Po prostu podpisz i podaj dane, których NIE WIEM, z tego powodu są kradzione z więcej powodów (już mi się stało)

List opisu wysłanych produktów:



List ten jest adresowany do MI, z moim nazwiskiem i informacjami wysyłkowymi w formie wrażenia optymalnej jakości, w którym można przeczytać absolutnie całą zawartość dokumentu. Imitacje pochodzą z podobnej litery, nawet w kolorze, ale drukowane maszyną, która miała ostatni arkusz atramentu i całkowicie nieczytelne.

Pochodzi z tą torbą (NIE ZIPLOC):


Zdjęcie imitacji (w torbie ziplok)


Zacznijmy od bezpośrednich porównań:


Łata mistrzów świata różni się nieznacznie kolorem, chociaż faktura oryginału jest bardzo aksamitna, a imitacja jest grubsza. Wizualnie i dotykowo bardzo podobne, ale jakość oryginału jest oczywiście lepsza.





Etykiety



Zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem treści są identyczne, ale lewa, która jest imitacją, jest drukowana na szorstkiej tekturze, podczas gdy ta po prawej jest jedwabista w dotyku. Imitacja (w tym konkretnym przypadku, nie wiem, czy tak jest) jest wyposażona w idealny haft do zaczepiania i niszczenia koszuli.

Poprawka LFP

Wydruki:



ORYGINALNE wydruki są w 100% żółte, podczas gdy imitacje mają bardzo małą krawędź w kolorze białym, to samo dzieje się z tylnym nadrukiem unicef.

Pozostaw najlepsze na koniec: Które zdjęcie jest oryginalną tarczą, zdjęcie 1 lub zdjęcie 2?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Już z obiektywnymi dowodami, jak te pokazane tutaj, jeśli ktoś nadal chce nalegać, że mercadolibre / facebook z N tysiącami kwalifikacji jest oryginalny, dla mnie nie ma problemu.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Koszulki piłkarskie Imitacja kontra oryginał ???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2018, 11:53:04 »
Ja bym kupił i tak kopię, parę stów do przodu.

Offline marioo2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2018
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2018r.
Odp: Koszulki piłkarskie Imitacja kontra oryginał ???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2018, 17:37:44 »
Gdybym nie wziął materiału do ręki i nie zwrócił uwagi na jakość tkaniny z jakiej wykonali koszulkę (tak jak sam zwróciłeś uwagę) pewnie nawet nie byłby w stanie odróżnić kopii od oryginału. Nie pochwalam totalnie podrabiania, jednak trzeba przyznać, ze to też trochę... sztuka...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Koszulki piłkarskie Imitacja kontra oryginał ???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2018, 17:37:44 »