Autor Wątek: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?  (Przeczytany 12150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2018, 13:52:18 »
Bo gram od ISS na nintendoi 64 i nie wyobrażam sobie innej gry w elektroniczna piłkę. Mam jeszcze więcej wyjasniać?
a ja od 1998r i co ??

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2018, 14:34:26 »
Bo gram od ISS na nintendoi 64 i nie wyobrażam sobie innej gry w elektroniczna piłkę. Mam jeszcze więcej wyjasniać?

Nikt cię nie prosił o jakieś wyjaśnienia.
Sporo ludzi gra w tę grę od dawna (ja od 1999), i chociaż jest to wciàż najlepsza kopanka, nie znaczy, że jest idealna. To, że gram/grałem w nià tyle czasu nie znaczy, że każdego roku mam kupować nowe wydanie bez wzglèdu na to jak bardzo dobre albo jak bardzo jest słabe. Lubię krytycznie podchodzić do wielu spraw i pozwòl, że sam zadecyduję czy będę grał w Fifę czy też nie (to tak na marginesie nawiàzujàc do twojego porannego posta) ;)

Tak czy siak, twardo postanawiam poczekać do jakieś darmowej wersji Lite :D i mam nadzieję że nie zmięknę  8)

Pzdr.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 10, 2018, 10:35:22 »
Nikt cię nie prosił o jakieś wyjaśnienia.
Sporo ludzi gra w tę grę od dawna (ja od 1999), i chociaż jest to wciàż najlepsza kopanka, nie znaczy, że jest idealna. To, że gram/grałem w nià tyle czasu nie znaczy, że każdego roku mam kupować nowe wydanie bez wzglèdu na to jak bardzo dobre albo jak bardzo jest słabe. Lubię krytycznie podchodzić do wielu spraw i pozwòl, że sam zadecyduję czy będę grał w Fifę czy też nie (to tak na marginesie nawiàzujàc do twojego porannego posta) ;)

Tak czy siak, twardo postanawiam poczekać do jakieś darmowej wersji Lite :D i mam nadzieję że nie zmięknę  8)

Pzdr.

Prosze czytac forum ze zrozumieniem a potem dopiero pisac czy ktos wywoływał mnie do tablicy czy nie.

Kolego dla mnie ta kopanka jak to nazywasz, była zawsze wspaniała gra i taka pozostanie. Może dla Ciebie granie w PES'a jest niczym i nawet upływ czasu może Cie zniechęcić do jej kupowania. Dla mnie i tak już zostanie, będę kupował ta grę nawet jak zaczna ja wydawać na dyskietkach i w grafice 2D.

wiesz co dla mnie to jak masz ochotę to możesz grac w minecrafa :P
VIVA FCB!!!!!

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2018, 11:13:38 »
Prosze czytac forum ze zrozumieniem a potem dopiero pisac czy ktos wywoływał mnie do tablicy czy nie.

Kolego dla mnie ta kopanka jak to nazywasz, była zawsze wspaniała gra i taka pozostanie. Może dla Ciebie granie w PES'a jest niczym i nawet upływ czasu może Cie zniechęcić do jej kupowania. Dla mnie i tak już zostanie, będę kupował ta grę nawet jak zaczna ja wydawać na dyskietkach i w grafice 2D.

wiesz co dla mnie to jak masz ochotę to możesz grac w minecrafa :P

I wszystko jasne  ::)

Powodzenia, miłego dnia, papatki i jak tam pan sobie życzy.
 ;D ;D ;D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dlaczego kupię/nie kupię PES 2019?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2018, 11:13:38 »