Dział Ogólny > Aktualności

Wracamy do żywych!

(1/3) > >>

newsman:
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że poza forum i facebook również odżyje strona: pesleague.pl

Na początek nowy zarząd wraz ze stara gwardią ożywiają forum i FB , aby jak najwięcej osób dowiedziało się, że najlepsza w Polsce strona odżywa. W planach mamy powrót do wyzwań na PS4 lub PC? To już wszystko zależy od was. Chcemy aby powróciły rozgrywki Online, aktualnie na forum trwają zapisy do turnieju na konsole PS4.

Mamy nadzieję, że do premiery PES'a 2019  wystarczająca liczba osób powróci na forum do grania.

Dział‚ karier również cały czas czeka na was - karierowiczów.

Rozmowy na kanale IRC - również powracają….

 

Jednak tak naprawdę oprócz naszej pracy i chęci to wszystko zależy od was - userów. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

adipes:
Witamy i czekamy na piękne zmagania na wirtualnych boiskach PLATFORMA PC

Hubi89PL:
Witam wszystkich i melduję się po wielu latach i starszy o 8 lat 😊 mam nadzieję, że ten dawny klimat który grał na pierwszych skrzypcach powróci mimo to że jestem fanem obu kopanek to sercem wciąż jestem za Pesem zdobywając teren że Fifa znowu będzie za burtą  ze względu nato jaki panował tu klimat na trj stronie na kansle IRC-SIE☺ Wydaje mi się, że najlepiej będzie grać właśnie na platformach konsol. Bo od kilku lat nadeszła Era grania na konsoli i zdecydowanie dominuje na arenie między narodowej choćby w dziedzinie gier sportowych. Mam nadzieje, że odezwą się również starzy wyjadacze dinozaury kontynuować dzieło ⚽🎮 Kto zwał tak zwał ☺ Pozdrawiam !

Hubi89PL:
:laugh:Witam wszystkich i melduję się po wielu latach i starszy o 8 lat 😊 mam nadzieję, że ten dawny klimat który grał na pierwszych skrzypcach powróci mimo to że jestem fanem obu kopanek to sercem wciąż jestem za Pesem zdobywając teren że Fifa znowu będzie za burtą  ze względu nato jaki panował tu klimat na trj stronie na kansle IRC-SIE☺ Wydaje mi się, że najlepiej będzie grać właśnie na platformach konsol. Bo od kilku lat nadeszła Era grania na konsoli i zdecydowanie dominuje na arenie między narodowej choćby w dziedzinie gier sportowych. Mam nadzieje, że odezwą się również starzy wyjadacze dinozaury kontynuować dzieło ⚽🎮 Kto zwał tak zwał ☺ Pozdrawiam !

FcB1899:
Ciezko bedzie obudowac to co bylo ale powodzenia to byly czasy wyzwania puchary

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej