Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 01, 2019, 13:25:26 »
Ostatnio zaczalem rozgrywac dziennie jeden mecz i bawie sie skupiajac sie zwlaszcza na dryblingu. Kurde mysle ze wysoka umiejstnosc panowania nad pilka moze calkwicie zmieniac oblicze meczow. Zauwazylem ze jeden skuteczny drybling zawodnikiem na skrzydle i od razu otwiera sie klarowna sytuacja do zdobycia bramki. Znacie jakies skuteczne sztuczki? Ja generalnie skupiam sie na opanowaniu szybkiego zwrotu zawodnika z pilka dzieki tej opcji automatycznie mozna zgubic przeciwnika a dodatkowo wasz zawodnik jest w maksymalnym tempie.
Dobre ale ma jeden ogromny minus. Jak gra jest akurat w stadium - przeciw tobie , to możesz sobie pomarzyć o jakimkolwiek dryblingu. Możesz sobie gracć Messim czy Hazardem , a okazuje się ze twój gwiazdor jest zwrotny jak Pazdan :(

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 02, 2019, 01:07:39 »
Nic dodać nic ująć. Ja tak mam grając z początkującymi graczami o dryblingu nie ma mowy za to Im ,,gra'' zasuwa że aż miło,napastnicy strzelają z każdej pozycji a obrona jest nie do przejścia.Ale co zrobić kasa musi się zgadzać starzy gracze pomarudzą ale zawsze wrócą a paru nowych zawsze przybędzie.I tak to się kręci co rok to gorzej,strach pomyśleć jaka będzie ,,20stka''.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2019, 01:21:49 wysłana przez marinero0812 »

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 30, 2019, 10:56:38 »
No co za kurestwo ! Gram sobie wczoraj w nocy. Idzie beznadzieja, jeden z tych dni co gra przeszkadza. Ale uparłem sie wygram jeden mecz i ide spać. Losuje mi jakiegoś black acclaima, mysle o i jeszcze jakis mutant z którym nawet  piłki nie powącham. Ale mecz idzie nawet nieźle, pod koniec  pierwszej połowy juz prowadze 3-1 i wychodzę sam na sam z GK, lobuję go piłka leci do pustej bramki  i w tym momencie disconnect ... ale perfidia jest taka że jakims cudem to mnie rozłączyło, error code V ileś tam , i nawet nie moge sie zalogowac bo pojawia sie  komunikat " unable to verify account". Jedyna opcja restart konsoli, po restarcie zwycięstwo zaliczone dla tego pajaca.
Normalnie bym powiedział  no huk, shit happens net mi sie zesrał. Ale jakiś czas temu miałem bardzo podobną sytuacje, korzystny wynik z black acclamem ( nie pamiętam czy tym samym) koncówka meczu i i w identyczny sposób mnie rozlącza. Raz bym uwierzył w taki przypadek , ale za drugim to juz nie łykam... Nie wiem jak te kutasy to robią ze to przeciwnika rozłącza,  ale dla mnie to kurestwo czystej wody.

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 30, 2019, 13:01:14 »
Co raz więcej lag cheaterów, nie da się normalnie grać, brak reakcji zawodników, opóźnienia.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 30, 2019, 13:46:04 »
No co za kurestwo ! Gram sobie wczoraj w nocy. Idzie beznadzieja, jeden z tych dni co gra przeszkadza. Ale uparłem sie wygram jeden mecz i ide spać. Losuje mi jakiegoś black acclaima, mysle o i jeszcze jakis mutant z którym nawet  piłki nie powącham. Ale mecz idzie nawet nieźle, pod koniec  pierwszej połowy juz prowadze 3-1 i wychodzę sam na sam z GK, lobuję go piłka leci do pustej bramki  i w tym momencie disconnect ... ale perfidia jest taka że jakims cudem to mnie rozłączyło, error code V ileś tam , i nawet nie moge sie zalogowac bo pojawia sie  komunikat " unable to verify account". Jedyna opcja restart konsoli, po restarcie zwycięstwo zaliczone dla tego pajaca.
Normalnie bym powiedział  no huk, shit happens net mi sie zesrał. Ale jakiś czas temu miałem bardzo podobną sytuacje, korzystny wynik z black acclamem ( nie pamiętam czy tym samym) koncówka meczu i i w identyczny sposób mnie rozlącza. Raz bym uwierzył w taki przypadek , ale za drugim to juz nie łykam... Nie wiem jak te kutasy to robią ze to przeciwnika rozłącza,  ale dla mnie to kurestwo czystej wody.
Mega upload na Twoje Ip ,  pisałem już o tym nie raz,

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 31, 2019, 16:43:52 »
Da się jakoś ten upload wyeliminować żeby nie było opóźnień bo nie da się normalnie grać. Mam łącze 50 Mbit, więc powinno dobrze się grać. Zdarzają się mecze bez opóźnień.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 31, 2019, 17:23:11 »
Nie rozumiesz, gość , żeby rozłączyć mecz wysyła na Twoje IP mnóstwo plików o dużej pojemności , tzn przeładowuje Ci łącze , i 9 na 10 przypadków jest tak, ze to Ty rozłączyleś czyli dałeś WO

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 31, 2019, 17:34:19 »
No dobra, ale skąd zna moje ip?

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:01:17 »
No dobra, ale skąd zna moje ip?
program

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:01:17 »