Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 06, 2018, 20:33:34 »
Mi się wydaje że oni tyle tych skryptów dowalili aby było sprawiedliwie że sami już tego nie ogarniają.Niby coś naprawiają tymi aktualizacjami a lipa z tego wychodzi.I tak jak kolega wyżej pisał jak cię dopadnie TA seria to nie wiadomo co byś robił i tak przegrasz.Oczywiście można mecz przegrać jeden dwa ale nie 7 lub 9 pod rząd i te głupie komunikaty problem z internetem Polska to nie Zimbabwe konami litości kogo wy chcecie ogłupić.Trzy razy zmieniałem pod tą grę internet owszem za każdym razem przez około dwóch tygodni było naprawdę dobrze pózniej wszystko wracało do normy czyli zamuła, betonowe buty ,obrona biega jak chce a napastnicy są zamuleni,i oczywiście lagi.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 06, 2018, 21:55:10 »
Dostąpiłem zaszczytu i połączyło mnie z przeciwnikiem.  Nie udało mi się nagrania zrobić ale wyglądało to tak, że do 25min byłem pod bramką przeciwnika i starałem się strzelić bo podawał bardzo blisko obrońcom i mogłem przechwycić piłkę. Oddałem z osiem strzałów z bliska używając R2 i nic z tego nie wyszło - bramka zaczarowana! I to jak perfidnie! Obrońcy ściągali moim piłkę z nogi bo moi napastnicy zaćmy dostawali chwilę tuż przed oddaniem strzału...
...29 minuta, przeciwnik zrobił pierwszą akcję na moją bramkę, jakieś głupie podanie i piłka wpada. Myślałem, że się rozpłaczę 😂.
Dopiero około 34minuty przeciwnik wjechał mojemu napastnikowi w polu karnym i sędzia łaskawie odgwizdał karnego. On stracił obrońcę, ja wyrównałem.
W drugiej połowie jakimś cudem strzeliłem jeszcze trzy więc prowadzę 4:1.
W 85minucie on strzela gola - w sumie to moja obrona podała mu grzecznie piłkę pod nogę i pośpiesznie się oddaliła. To było tak perfidne, że naprawdę żałuję, że namąciłem z savem. Gdyby mecz potrfał jeszcze chwilę to przegrałbym jak nic.
 Myślałem, że już mnie konami nie zaskoczy a tu proszę.
Kurfa, jaka ta gra jest porąbana to ludzkie pojęcie przechodzi !


Post Połączony
Gram wczoraj z portugalczykiem. On rating około 1500, ja 700.
On natrzaskanych punktów 850, ja około 50. On z jakimś tytułem championa, ja professional 1.
Gramy.
Myślè sobie “dobry musi być, podpatrzę - może się czegoś nauczę”
On - wybicie, dzida, strzał. Wybicie, dzida, strzał i tak w kółko.
Mi udało się zrobić kilka akcji I do pierwszej połowy prowadzę 2:0.
Druga połowa - moim błędnik się rozrególował I zaczęli grać jak na konami przystało - coś tam się ruszali ale niekoniecznie tam gdzie ich kierowałem. On tymczasem- wybicie, dzida, strzał...
...Wygrał 4:2.

Myślę sobie “jakim ujem, gamoń bez jakielkowiek finezji, bez jednej nawet kombinowanej akcji, bez zwodu, bez próby nawet grania technicznie- może tak często wygrywać, żeby nabić taki wysoki rating!?” ::)
Kurfa, ja wysiadam.

Dzisiaj podsumowanie zeszłego tygodnia. Konami przeniosło mnie do 12 dywizji dlatego że “nie rozegrałem wystarczajàcej ilości meczów” Pięknie dziękuję ale to nie moja wina, że nie łàczy mnie z przeciwnikiem.

Dzisiaj pomimo wielu prób, wciàż ten Sam komunikat - “Unable to find opponent “.
Po prostu świetnie!
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 11:12:57 wysłana przez Palacio »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 12, 2018, 00:54:42 »
Pograłem kilka dni i odrobiłem straty- podciàgnàłem rating prawie pod 800, w klasyfikacji ogólnej , miejsce poniżej 10.000.
Od wczoraj wszystko w normie- ze dwa mecze udało mi się zremisować, reszta to same przegrane. Rating ledwo 600, spadek na około 30tyś, przeciwnicy to bez względu na restrykcje wyszukiwania sami włosi, hiszpanie I portugalczycy - o ile w ogóle mnie połàczy. Lagi na 99%.
Betonowe buciki nie sà w stanie trafić nawet w takich sytuacjach , o ile podejdę pod bramkę przeciwnika jakimś cudem:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Niech ktoś mi powie jaki jest sens grania w myClub bo ja chyba wciàż się łudzę, że ta gra nie jest najgorszym bublem w histori kopanek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2018, 01:03:45 wysłana przez Jacinho »

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 12, 2018, 11:29:41 »
Odnośnie problemu ze znalezieniem przeciwnika, to musi być kwestia łącza. Bo na to akurat nie mogę narzekać. Nie ustawiam żadnych restrykcji, wyszukuje mi przeciwników dosyć szybko (chyba szybciej niz w poprzedniej wersji) i najczęściej Polaków.

Natomiast odnośnie tego wspomnianego meczu z kolesiem rating 1500. Niestety ta wersja to PES konami zrobiło totalne kick and run, i nic innego nie działa. Problemem jest zaprogramowanie obrońców tak że mam wrażenie ze gram raczej w resident evil i musze szybko klikać by horda mnie nie dopadła ... Dosłownie moment zawahania i przeciwnik do ciebie doskakuje. No i hu..j jedyna opcja w tej sytuacji to granie na one touch football (przypadek ze prawie wszyscy przeciwnicy, jak spojrzeć na play analisys to mają?). Co za tym idzie jest kompletna lipa z dryblingiem. Jak wchodziła ta wersja to chciałem sie podszkolic z dryblingiem w tej wersji, i niestety to nie ma sensu. Zwody z użyciem prawej gałki są nieskuteczne, zanim ja to zrobie i mój gracz zareaguje to przeciwnik juz do mnie doskakuje. Moze jakbym miał lepszy reflex i timing .... no ale nie bez powodu mało kto sie bawi w kiwki , a prawie wszyscy pass and run .
I jeszcze kretyńskie potraktowanie motywu z przepuszczeniem piłki. Gdy przeciwnik jest w miarę blisko ciebie to prawnie pewne że wpadniesz na niego i sędzia odgwiżdże faul dla rywala.

Ale żeby nie było że tylko PES wkurwia. Wyszedł nowy soul calibur , w końcu na PS4, i Ja sie pytam  - co to kuuwa jest? Jakieś zwolnione animacje i inne szity. Dwa razy odpaliłem i nie wiem co to ma byc i po co...
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2018, 11:56:15 wysłana przez plose66 »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 12, 2018, 12:23:58 »
To fajnie masz z brakiem problemu z wyszukiwaniem.
Nie jest to problem łàcza, bo dla porównania używam czasami mojego drugiego konta I tam jest lepiej z wyszukiwaniem -szybciej znajduje przeciwnika- tylko lagi te same.

Czytałem, że Sony przez PSN porafi blokować adresy IP jeśli majà obciàżone serwery- może to jest przyczyná? Cholera wie. Nie jest miło spędzić kilka godzin przed konsolà i rozegrać może jeden mecz bez lagów.

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 12, 2018, 17:47:55 »
Dziś dwa razy podchodziłem do tego turnieju o złotą piłkę.Dwa pierwsze mecze zwycięstwa w trzecim cyrki ręce opadają, i tak dwa razy pod rząd. Gość ma Ter stegena forma D i wszystko mu broni po kiego grzyba są te formy.Mi też nie chciało wyszukiwać przeciwników teraz wszystko wróciło do normy ale na pewno nie jest to wina łącza.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 12, 2018, 18:13:21 »
Ja odpuściłem ten turniej po trzech podejściach. Wystawiałem najlepszych zawodników z najwyższà możliwie formà ale jak piszesz- co z tego, skoro bolki z formà”D” śmigajà jak wściekli. Później przysiàdè jeszcze do tych skryptów, zobaczę jak dzisiaj dadzà mi pograć  ;D

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 12, 2018, 18:59:52 »
Ja dziś już sobie odpuszczam dwa pierwsze mecze wygrane dość łatwo, trzeci to porażka Oglądam różnych youtuberów i tam ludzie piszą w komentarzach że nie chcą w to coś grać, ba spotkałem też takie komentarze w których ludzie pisali że tą grę po prostu sprzedali 2,5 miesiąca po premierze.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 13, 2018, 00:18:09 »
Ale miałem dzis promocje od Konami. 9 zwycięstw z rzędu . Wszystko wychodziło, podania , obrona, zastawianie, wychodzenie na pozycje. Bez znaczenia z lagami czy bez wszystko idealnie. Za to u przeciwników widziałem sporo glupich baboli w obronie itp.  Od dwóch rywali dostalem pretensje na priva, jeden chciał mnie raportowac do Konami, drugi wyzwał od fuksiarskich nooobów .
Wszytko fajnie az w 10-ym meczu trafił sie jakis  teoretycznie łatwy rywal. Miałem przewage, ale juz cos z podaniami przestało hulać, i w sumie to z remisu byłem zadowolony. W nastepnym meczu jakis koles z ratingiem 750 i juz kompletnie podania przestaly mi wychodzic, i miałem fuksa ze skonczylo sie 0-0.
Mam dziwne wrażenie ze jutro sie bede cieszył z remisów, a o zwycięstwach co najwyżej będę mógł pomarzyć  ;D

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 13, 2018, 01:57:28 »
 :)  :)  :)
Nie dziw się, że ludzie wypisujà takie rzeczy. Wstyd się przyznać ale też cisnàłem szczególnie włochom. Mecze bez lagów przeciw italiańcom mógłbym policzyć na palcach jednej rèki. Jednak dociera do mnie że to nie koniecznie ich wina. Też przecież czasem jak łatwo wygrywam to widzę, że przeciwnik ma jakieś dziwne kłopoty - może wtedy moje łàcze go laguje. Uj wie.



Ja zagrałem 3 mecze i odłożyłem pada  :D
Trafił mi się turek co cheatował I w końcu rozłàczył mecz jak prowadziłem.

Potem jednak zagrałem kilka meczy vs com I doszedłem do super star. Zarobiłem chociaż na kontrakty bo już nie miałem kim grać  ;D
Zrobiłem też porzàdek w drużynie I przerobiłem sporo zawodników na trnenerów.
Znalazłem też takiego rodzynka u siebie i postanowiłem go wypaść na maksa  ;)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2018, 02:25:33 wysłana przez Jacinho »

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 16, 2018, 13:47:51 »
Witam po rocznej przerwie i przygodzie z fifą wracam do my club :)Mam pytanko potrzebuje trenera z wysokim skilem ale są tylko za coinsy,czy można jakoś odblokować żeby były za gp?
I drugie pytanie jak wygląda sprawa z dywizją bo niema już tabeli o co kaman

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 16, 2018, 16:23:42 »
Trenera za coinsy nie warto ( lepiej przeznaczyć je na featured players). Wszyscy lepsi trenerzy będa ci sie odblokowywac stopniowo do kupna za gp w miare ilości rozegranych meczów online.
Po 10 pierwszych meczach powinna ci sie pojawic tabela  dywizji w której rywalizujesz. Co tydzien dostajesz za miejsce w niej nagrode, i awansujesz/zostajesz/spadasz.

Wczoraj była  jakaś aktualizacja ? Dziś zagrałem jakiś meczyk i obrona całkiem przestała mi działać. Turek każdy mój ruch wyprzedzał  o pól sekundy i wchodził w moje pole karne jak chciał. Przy 5-0 zaczął sie bawić , to doszłem do 3-5 , ale potem wszystko wróciło do normy i mecz zakończył sie wynikiem 5-8 .... Qrwa masakra, raz ze Turek dobry ale nie jakiś maestro, dwa jakby wykorzystał wszystko to byłaby dwucyfrówka.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 16, 2018, 17:43:33 »
Turniej CoOpa jest I dlatego wszystko jest w “normie” konami  ;)

Grałem coop challenge I wygrałem dopiero za piàtym podejściem. Lagi niemiłosierne.

Polecam grać vs COM. To co tam się wyrabia na poziomie super star i legend jest nie do opisania  ;D
Skrypty bijà, aż głowa boli.


Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 17, 2018, 17:13:05 »
Dzięki za odpowiedz Plose66,Pozdro.dziś Powalcze z vs COM,top player narazie bez problemu do ogrania ciekawi mnie legend

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 18, 2018, 23:54:30 »
Wczoraj coop działał bez zarzutu- cud normalnie.
Chociaż nie rozumiem logiki konami gdzie wybierasz 3vs3 a grasz np: 3 przeciwko jednemu oponentowi, który gra z pomocà kompa. Mecz jest wtedy z góry przegrany, bo komp wyprawia cuda.

Dzisiaj postanowiłem pograć Ranked Match. Pierwszy mecz przeciw włochowi, lagi niemiłosierne-rozłàczyłem się - poddałem mecz. Drugi mecz przeciw portugalczykiwi- to samo. Trzeci mecz- nie znalazło przeciwnika.
Dziękuję konami za kolejne pieniàdze wyrzucone w błoto.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 19, 2018, 17:32:25 »
Z innej beczki. Skill malicia - jak wnioskuje to umiejętnosc zdobywania rzutów wolnych gdy przeciwnik nas atakuje. Dostał mi to Koulibay czyli twardy srodkowy obronca z bardzo mocnym phisical contact. Przyda mu sie to czy wymienic na coś innego?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 19, 2018, 21:36:40 »
Malicia to umiejętność symulowania bycia faulowanym, żeby wymusić od sędziego rzut wolny albo karny. Nie wiem ale obrońcy może przydałoby się coś innego?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 19, 2018, 23:53:03 »
Kur.wa żygać mi się chce od tej gry!
Pograłem chwilę w jakieś puchary I przełàczyłem na myClub a tak kur.wa jak w zwolnionym tempie przy restrykcji wyszukiwania ustawionej na 5. I przeciwko komu grałem? Jak zwykle jakiemuś lagujàcemu włochowi!

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 20, 2018, 09:44:58 »
Malicia to umiejętność symulowania bycia faulowanym, żeby wymusić od sędziego rzut wolny albo karny. Nie wiem ale obrońcy może przydałoby się coś innego?
Niby z obrońców ma to np. Bonucci. Pytanie czy dotyczy to tylko ofensywy czy tez defensywy. Niby sytuacja w której atakuje cie napastnik pressingiem , a obrońca wywalcza faul  mogła by sie czasami przydać, ale fakt trochę naciągane to, jak i taktyka ryzykowna .

Pograłem wczoraj w ten turniej CO-OPa. No miałes racje , zjebali dokumentnie. Generalnie nie lubie tego trybu , ale tu to juz całkiem głupio zrobili. Faktycznie wygląda to w ten sposób ze najczęsciej losuje 3 jeleni nie mających pojęcia o tym trybie na jednego wyjadacza który gra z COM, albo quest user (chyba z tej samej konsoli). I wyjadaczowi znajomosc schematów co-op az nadto wystarcza by easy wygrywac te mecze. Chyba z 3 bramki to straciliśmy gdy po przejęciu piłki okazywało sie ze dwóch z nas jest w tym samym miejscu , piłka sie odbijała i rywal z kontrą na 1 na 1 z bramkarzem....
W morde co bzdura, przeciez mozna by wylosowac tym trzem poczatkującym jeleniom, trzech innych im podobnych i wszyscy byliby zadowoleni. A tak to zrobili głupi turniej w którym bardziej otrzaskani grają co-opa praktycznie w wersji singla, i nabijają na nowicjuszach gp i ranking. TRzy mecze zagrałem i uznalem ze mam w dupie ten turniej , nie będę sie męczył dla jednej głupiej silver ball

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 21, 2018, 23:34:51 »
10 dni temu grałem z jakimś durniem co cały czas pauzował, faulował i lagował na potęgę. Przegrał ale za te głupie granie napisałem mu wiadomość z pytaniem po co te faule i pauzy cały czas.
Wczoraj grałem z nim znowu i wygrał przez super lagi (Włoch oczywiście) i znowu mu napisałem, że jedyne co potrafi to lagi serwować i tym razem wrzucam go na listę zablokowanych.

Dziś dostałem ostrzeżenie od PSN za nieodpowiednie zachowanie.
 >:D
Wymiękam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 21, 2018, 23:34:51 »