Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2018, 16:53:28 »
Straconego gola da się wyczuć kilka chwil zanim wpadnie. Coś się uruchamia w tej grze, że zawodnicy sà przyblokowani. Mam wtedy to uczucie, że zaraz stracę bramkę i tak właśnie się dzieje.

Gram wczoraj w daily online challenge. 5 czy 6 meczy pod rzàd przegrane, chociaż kilka z nich prowadziłem 2 albo 3 do zera. W około 80 minuty zwrot akcji i przegrywam conajmniej jednà bramkà. Grałem drużynà na 5* . Po tych kilku meczach nie miałem kasy na odnowienie kontraktòw, wku.rw itd.
Chciałem już wypieprzyć konsolè ale mòwię sobie -zagram jeszcze jeden mecz.
Wybrałem najsłabszà drużyne 1* . W razie czego jak mecz pòjdzie źle to chociaż nie stracę wiele na odnowieniu kontraktu a w ostateczności odłożę pada, przeciwnik niech się wyżyje na moich słabeuszach a na koniec meczu będę miał chociaż trenera wartego 1k.
Połàczyło mnie z przeciwnikiem z teamem 5*, Ronaldo Neymar itd. vs moje słabeusze 1*. Tym razem handicapy były mocno po mojej stronie i sprałem przeciwnika aż miło.
Z najmocniejszà drużynà  nie miałem większych szans, żeby wygrać mecz a z jednogwiazdkowà drużynà rozwaliłem 5cio gwiadkowà drużynę.


« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2018, 16:59:28 wysłana przez Jacinho »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2018, 20:46:57 »
dlatego to jest kupa jakich mało, twoje umiejętności tutaj nic nie znaczą tylko skrypty decydują , żałosne , pisałem już jak to grałem z tak słabym ogórkiem , w 2018, nic nie mogłem wbić , kompletnie , widac było, ze scrypt jest po jego stronie i co ? moi wibili sobie swojaka w 89 min , żeby mimo wszystko chłopina wygrał sobie ten mecz, żenada ... , podobny mecz miałem ostatnio w 2019 , ach gdzie jest PES 2013 , 2015

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 13, 2018, 21:51:50 »
Dokładnie.
Każdy mecz to dowód na to jak rozpieprzona jest ta gra a mimo wszystko pełno ludzi, którzy twierdzà inaczej. Przede wszystkim ci, którzy ubili jakieś ratingi.

Kilka dni temu grałem z jednym ktòry miał podobne statystyki  odnośnie ilości wygranych meczy itp.
Jednak był supełnie wyżej sytuowany w ratingach. Jak to ku.wa jest naliczane?

Dodatkowo facio miał jakieś 750 punktów pes league , jak jes uzbierał - nie wiem? Oczywiście wygrał ze mną ale grał jak ostatni łamaga.

I w większości bramki tracę w taki i podobny sposób:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Post Połączony
Dzisiaj dwa mecze przegrałem moją jednogwiazdkową drużyną przeciw pięciu gwiazdkowej- 3:2 i 1:0.
Wstawiłem więc moją dwugwiazdkową drużynę.
Chłopak mnie chyba zlekceważył bo pierwszą połowę przetrzymywał u siebie piłkę i pykał jakieś zwody. Wziął się dopiero po drugim golu ale było za późno, zresztą zobaczcie jakie miał statystyki na koniec meczu  :laugh:

Moi nie miei zbytnio powera w porównaniu z zawodnikami przeciwnika więc sporo strzałów oddawałem z daleka.

Teoretycznie powinienem być bez szans ale konami ma przecież tajną broń w postaci handicapów  ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2018, 04:50:58 wysłana przez Jacinho »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 15, 2018, 20:09:26 »
Wczoraj głównie co op bo nie znajdowało przeciwnikòw, dzisiaj 3mecze jak do tej pory i lagi sięgajà zenitu.
Co za porażka!

Ktoś wstawił zdjęcie na fb jak rozwalił telewizor.

Żeby sraczki dostali, złodziejskie japońce.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2018, 20:29:13 wysłana przez Jacinho »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 19, 2018, 17:18:40 »
Strzeliłem właśnie pięć goli w meczu i przegrałem 4:3.
Po prostu świetnie.

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2018, 14:39:05 »
Witam
Jakie macie ustawienia internetu na PS4,żeby nie było takich opóźnień bo nie da się normalnie grać online.
Mam 50 Mb połączone kablem.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2018, 23:07:38 »
Witaj w klubie.
Ja mam tak głównie jak gram przeciwko Włochom, Portugalczykom i Hiszpanom.

Jedyne co możesz zrobić to ustawić poziom 5 przy wyszukiwaniu przeciwników i liczyć na szczęście.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 20, 2018, 23:47:01 »
Bramkarz wielkolud !
 :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 21, 2018, 21:33:13 »
Od piàtku ani jednego meczu bez laga.
Niech żyje konami!

Jak wam issue w tà na maksa zje.anà grè?
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 21:34:03 wysłana przez Jacinho »

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2018, 09:28:22 »
Co do MyClub to niestety w to sie nie da grac. Gameplay jest na ps4 tak zeskryptowany ze w co drugim meczu strzelasz albo tracisz bramke w okolicach 45+1 lub 45+2 oraz 90+1 itp. Co wiecej sa mecze ze Twoi pilkarze mimo team spirit 99 maja IQ 1 i zachowuja sie jak idioci, naprawde. Zmieniasz zawodnika, ten sie zatrzymuje. Pilka przechodzi jak przez ducha przeciwnikowi i nie wazne co zrobisz i tak gosc bedzie mial zaraz sytuacje sam na sam bo gra go przepycha pod bramke az znajdzie w sytuacji bramkowej. Gramy z kolego we dwoch clan i tyle co sie denerwujemy na ta gre to na zadnej nie stracilismy jeszcze tyle nerwow.

Dodatkowo ten tryb jest w tak bezczelny sposob zrobiony na zarobek na mikrotransakcjach ze az szkoda sie starac. Dla przykladu majac same czarne pilki i team spirit 99, druzyne na poziomie 3000 grajac clan we dwoch z kolega za wygrana uwaga dostajemy po 3100 gp a w tym samym czasie wygasa nam dwoch kluczowych zawodnikow za ktorych musimy zaplacic 5 tys gp +. No to jaki to ma sens skoro nawet wygrywajac jest sie na minus? Grajac myclub nie wplacajac zadnych pieniedzy za coinsy nie jestem wstanie nazbierac nawet 25 gp na jedno losowanie a nawet jak mi sie uda to kalkuluje ze mi sie nie oplaca krecic bo przeciez i tak dostane biala srebrna zlota pilke :) i strace 25 kola ktore wole juz miec na kontrakty.

Dzis Konami nowa kampania z giftami tez przeszlo samych siebie. Dali scouta 5 stars na Europe. No wiec wchodze patrze ze moze podpisac z kazdego koloru pilki, w koszyczku 6000 mozliwych pilkarzy. Probuje wiec dodac do niego swoich agentow zeby zawezic troche wyniki wyszukiwania i co sie okazuje? Po dodaniu jakiegokolwiek scouta ktorego mam (oczywiscie nie 5 stars bo mnie na nich nie stac skoro nie stac mnie nawet na jedno losowanie za 25gp) okazuje sie ze nagle 5 stars scout traci mozliwosc zdobycia czarnej pilki i proponuje max zlota :) No to jaki to ma sens? Gra jest nielogiczna. Ja nie oczekuje ze kombinujac 5 stars z 2 stars czy 3 stars nagle bede mial 70% czarna ale fajnie byloby gdybym chociaz mogl zawezic lige. No wiec wylosowalem samego scouta 5 stars i co? Biala pilka, totalny no name ktory do niczego mi sie nie przyda.

Oczywiscie moj komentarz jest napisany w takim a nie innym tonie, ale wiem ze sa ludzie ktorzy widza jak ten tryb jest zbudowany. Ja swoja druzyne zbudowalem w duzej mierze niestety wydajac 200-300 zl i krecac featured players, weekly players i collectors boxa majac sporo szczescia przy tym rowniez majac farta i losujac neymara z agenta ktorego dostalem przy zakupie gry.

Natomiast gra w ten tryb nie daje zadnej przyjemnosci. Zero mozliwosci zarobku gp tak zeby mozna bylo cos zakrecic. Wygrywasz spotkanie i jestes stratny 3k + srednio co drugi mecz.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2018, 09:30:11 wysłana przez creativeopinion »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 22, 2018, 11:26:14 »
Dkładnie tak jak piszesz.

Skrypty, intelligencja zawodnikòw (albo raczej jej brak), gole w ostatnich sekundach, betonowi zawodnicy...

Z kontraktami też racja. Ja gram głòwnie drużynà 1 i 2 gwiazdkowà ale jak grałem coopa to traciłem tylko kasè na kontrakty.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 22, 2018, 22:36:49 »
 creativeopinion , ja to powtarzam od 2017 r, ale większość niestety jest ślepa

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 23, 2018, 02:16:45 »
creativeopinion właśnie jest to tak zrobione jak grasz czarnym składem i wygrywasz to jakoś sobie naskrobiesz na te kontrakty.Ale jak przegrasz kilka  kilkanaście meczy pod rząd to nawet farmić się nie chce i co wtedy kupować consy.Tak oni by na pewno chcieli zresztą Jacinho o tym ostatnio pisał że przegrał kilka meczy  i nie miał za co odnowić kontraktów.Panowie w 16 ten dział miał bodajże 168 lub 174 strony w 17 też coś koło tego.A teraz 2 miesiące po premierze raptem 2 nie wiem czy do końca tej edycji dojdziemy do 5 stron , albo nie ma o czym pisać bo wszyscy wszystko wiedzą albo ludzie pomału przestają w to grać.Co do bramkarza to kiedyś był taki meksykanin Campos też niski ale ten bije go na głowę.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2018, 02:19:11 wysłana przez marinero0812 »

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 23, 2018, 13:30:01 »
Powiem tak, ja wciaz zostaje z PES-em bo FIFE raz w zyciu kupilem, ale mimo pieknej otoczki, licencji i ogolnie cukierkowej oprawy nie czerpalem w ogole przyjemnosci z gameplay-a i gralo sie beznadziejnie. PES jest o niego lepszy, ale wyglada na to ze trzeba ograniczyc sie do friendly match lobby normalnymi druzynami czy jakies tournaments i tyle.

MyClub jest nie grywalny wlasnie przez te skrypty i szkoda na to nerwow. Nie testowalem coopa normalnego ale podejrzewam ze jest tak samo skoro i tak tam mozna doloswoac przeciwnika z myclub.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2018, 17:27:07 »
No akurat odnośnie kasy na kontrakty to nie jest jakiś wielki kłopot . Spokojnie można natrzepać punkcików na sim meczach ( chociaz juz nie ma contract renewals za dyzwizje). O czarne piłki w special agentach jest wręcz bezsensownie łatwo. Obecnie bez nie ma tam zaniżonego współczynnika prawdopodobieństwa dla czarnej/ złotej . W tym tygodniu agent CL (ale nazwany inaczej) - na 500 piłek , było 80 czarnych. Czyli na 2 losowania statystycznie 1 czarna wpada.  Wiadomo czasami mniej, czasami więcej, ale jaki miałem uciułane 400 tys i wszystko dałem na losowania to mniej więcej tak wpadało. Jest tak łatwo w tym o czarne piłki ze zabawy ze scoutami, trade itp są bez sensu, chyba ze zależy nam na konkretnym nazwisku.
Scrypty.... No są, czasami wszystko wychodzi, czasami wjebuję wszystko jak leci, ale jakiejś tragedii nie ma. Jak coś mnie wqrwia to kompletne nastawienie na one touch football. W myclubie z kim bym nie grał to momentalnie przeciwnik do ciebie doskakuje. Nawet nie kombinuję z dryblingiem , bo jestem na to za wolny. Lepiej z pierwszej piłki odegrać i dzida do przodu, i niestety większość tak gra. No i to tez przekłada się na kwestie lagów, problemów z lączem itd. Za dużo sie nie wymyśli w meczu  w którym  przeciwnik wygrywa wszystkie pojedynki 1 na 1 , i jest przy piłce za każdym razem ułamek sekundy przed tobą, a jak masz piłke to nie masz na nic czasu bo doskakuje do ciebie w tempie ninja.... Ale większosć meczy wydaje mi sie mimo wszystko da sie grać, i pisze tak mimo słabiutkiego ratingu ( teraz mam 650 , ale jak w pewnym momencie zacząłem kombinowac z bardziej kombinacyjną grą to szybko poleciało poniżej 600)

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 23, 2018, 20:23:13 »
Lagi przede wszystkim, później skrypty zabijają tą grę. Osobiście nie dbam o kontrakty dopóki mam kim grać.  Nie muszę też grać samymi czarnymi dopóki zawodnicy, którymi gram reagują odpowiednio na przyciskanie guziki.
Jak do tej pory gram/patrzę jak po boisku biega banda bezgłowych kurczaków bez ładu i składu.
Jeśli przegrywam z gościem z ratingiem 230, dlatego, że moi zawodnicy kręcili się po boisku w różnych dziwnych kierunkach albo stoją i obserwują piłkę, albo bramkarz robi wszystko byle nie dotknąć piłki, to znaczy, że coś nie tak z tą grą.

Nie muszę wygrywać cały czas (to już mi dawno przeszło) ale dajcie mi chociaż 10% kontroli nad zawodnikami.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 24, 2018, 08:07:32 »
wywaliłem wczoraj Lozano, Mbappe, JordiAlbe, Ruben Diaza, Muniera po za skład , w ich miejsce srebrne piłki, skład wrócił na 3 gwiazdki overall i o dziwo wygrałem 3 mecze pod rząd , śmiech na sali normalnie

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 24, 2018, 10:40:03 »
Cześć wszystkim. W poniedziałek nabyłem PES'a 2019 na PC. Ostatnia część, w jaką grałem, to wersja 2017, dlatego mam pewne pytanie odnośnie MyClub. W poprzednich odsłonach były do rozgrywania Online Divisions, gdzie gracze awansowali lub spadali, a tutaj czegoś takiego nie ma, lecz w profilach zawodników nadal widnieją dywizje, w których się jest. Rozegrałem już kilkanaście meczów, lecz cały czas jestem w 12 dywizji i nie wiem, jak awansować do wyższej. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

Co do samej gry... W poprzednich częściach reprezentowałem naprawdę wysoki poziom, natomiast w tej mam spore problemy i przegrywam większość spotkań. Nie działają moje taktyki oraz ustawienia, gra jest strasznie chaotyczna. Zawsze lubiłem grę kombinacyjną ze sporą wymianą krótkich podań, a tutaj to po prostu nie działa...

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 24, 2018, 15:45:43 »
Tutaj nic nie działa, za wyjątkiem skryptów i lagów  ;D ;D ;D

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 24, 2018, 18:50:47 »
Cześć wszystkim. W poniedziałek nabyłem PES'a 2019 na PC. Ostatnia część, w jaką grałem, to wersja 2017, dlatego mam pewne pytanie odnośnie MyClub. W poprzednich odsłonach były do rozgrywania Online Divisions, gdzie gracze awansowali lub spadali, a tutaj czegoś takiego nie ma, lecz w profilach zawodników nadal widnieją dywizje, w których się jest. Rozegrałem już kilkanaście meczów, lecz cały czas jestem w 12 dywizji i nie wiem, jak awansować do wyższej. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

Co do samej gry... W poprzednich częściach reprezentowałem naprawdę wysoki poziom, natomiast w tej mam spore problemy i przegrywam większość spotkań. Nie działają moje taktyki oraz ustawienia, gra jest strasznie chaotyczna. Zawsze lubiłem grę kombinacyjną ze sporą wymianą krótkich podań, a tutaj to po prostu nie działa...

 Teraz wylicza średnią z dziesięciu meczy i co czwartek lokuje cię w odpowiedniej dywizji.

Reszta jak Fred napisał.




TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 24, 2018, 18:50:47 »