Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 25, 2018, 01:34:10 »
Dokładnie teraz masz wyliczoną średnią z kilku meczy i jest ona aktualizowana co czwartek i wtedy przydzielają Ci dywizję.Dostajesz też kasę za miejsce które zajmiesz w swojej grupie. Ostatnio grałem z gościem co miał 320 pkt i był w 3 dywizji.Prawdę mówiąc współczuję jego przeciwnikom z którymi grał przede mną tam musiały być cyrki.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 01:37:41 wysłana przez marinero0812 »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 25, 2018, 19:42:18 »
Aktualizacja na razie nic nie poprawiła , dalej ten sam shit  :o

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 26, 2018, 08:52:50 »
total guwno po wczorajszej aktualizacji ktora nic nie zmienia najgorsze jest to ze pilka lata sobie jak chce defensywa ktora jeszcze tydzien temu miała kontrole teraz lataja jak dziki i potykaja sie o siebie cos znowu napieprzyli

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 26, 2018, 14:32:55 »
W poniedziałek kupiłem, dziś odinstalowałem i więcej do tej gry nie wrócę. W kilku poprzednich wersjach byłem naprawdę dobrym graczem, a tutaj w MyClub przegrywam 80% meczów. Kombinowałem już na wszelkie znane mi sposoby, ale w dalszym ciągu leją mnie gracze z ratingiem około 400. Tracę kuriozalne bramki i nawet nie jestem w stanie zauważyć, jak dochodzi do momentu, w którym piłkarz przeciwnika znajduje się nagle sam na sam z moim bramkarzem. Nie wspomnę o lagach i pół godzinnym oczekiwaniu na przeciwnika. Jakoś trzeba przetrawić pieniądze wyrzucone w błoto, w tym roku daruję sobie kopanki, wybieram Call of Duty.

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 26, 2018, 16:07:50 »
Ja wczoraj rozegrałem po aktualizacji 3 mecze:
1. 4-5 (w pierwszej połowie przegrywałem 0-4)
2. 3-4
3. 4-2

coś musieli zmienić... Chciałem nawet zrobić PrtScn jak 3 moich obrońców stoi koło siebie po jednej stronie boiska, a środkiem piłkę dostaje napastnik przeciwnej drużyny.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 27, 2018, 03:17:56 »
W poniedziałek kupiłem, dziś odinstalowałem i więcej do tej gry nie wrócę. W kilku poprzednich wersjach byłem naprawdę dobrym graczem, a tutaj w MyClub przegrywam 80% meczów. Kombinowałem już na wszelkie znane mi sposoby, ale w dalszym ciągu leją mnie gracze z ratingiem około 400. Tracę kuriozalne bramki i nawet nie jestem w stanie zauważyć, jak dochodzi do momentu, w którym piłkarz przeciwnika znajduje się nagle sam na sam z moim bramkarzem. Nie wspomnę o lagach i pół godzinnym oczekiwaniu na przeciwnika. Jakoś trzeba przetrawić pieniądze wyrzucone w błoto, w tym roku daruję sobie kopanki, wybieram Call of Duty.

Konami dopieprzyło cały ten syf niby po to, żeby dać szansę nowym graczom. Czyli, jeśli wiesz jak operować padem, żeby kontrolować grę a przeciwnik nie za bardzo - do tego ma słabą drużynę - to uruchamiają się kody (skrypty) i gra „dopomaga” słabszej drużynie. Łatwo to zaobserwować szczególnie przy obronie, która biega wszędzie tam, gdzie nie powinna.

Często wybieram najsłabszą drużynę na poziomie jednej gwiazdki i rozgrywana cotygodniowe Challenge z silniejszymi drużynami. Dlatego, że nie jestem w stanie wygrać moją 5* drużyną dla odreagowania gram najsłabszą przeciwko mocniejszym. Czuję jak komputer mi pomaga chociaż bardzo często przegrywam bo taki CR7 albo Neymar potrafi załatwić strzałem mojego bramkarza prawie z połowy boiska. Czasem się zdarza, że wygram. Jeśli przegram, to jedną bramką przez błąd obrońcy (typowe) albo jakimś turlanym strzałem z dupy.

Do tego dochodzą lagi - opóźnienia, spowolnienia albo brak w ogóle reakcji zawodników na murawie.
To wtedy zamiast oddać strzał, zawodnik zatrzyma się przed piłką, zamiast strzelić - poda, ten z przypisaną szybkością 85 będzie wolniejszy od tego z 69, króciak metr siedemdziesiąt skoczy wyżej od tego co ma metr dziewięćdziesiąt. Jakiś cienias z ratingiem 230 rozwali cię 6:0 albo stracisz bramkę w 45+ albo 90+doliczony czas gry itd. Takie bzdury gdzie konami chciało dodać trochę dramaturgii do zdechłej gry. Teraz to już rozszarpali padlinę.

Ja miałem kilka lat przerwy z przygodą z pesem, wróciłem w 2016 i chociaż była to prosta gra, uważam, że najlepsza.
Od wydania 2017 , z każdym rokiem jest tylko gorzej. Całe to „ulepszanie” dobiło tylko tą grę, zresztą konami rozpier.oliło już kilka swoich gier jak chociażby Metal Gear Solid.
Wygląda na to, że dobijają pesa - skutecznie.
Jak widać na forach albo w necie to sporo ludków - szczególnie gówniarzy - pokochało tą grę i chwalą konami w niebogłosy. Ja nie mogę - w grze znajduję więcej błędów niż pozytywnych, porządnych i potrzebnych ulepszeń.

Pomimo sporej różnicy w grafice i kilku kolorowych dodatków to niestety jak ktoś napisał powyżej - ta gra to gówno.




Post Połączony
Na ostatnich 20 meczy , 3 wygrane, 17 przegranych.
50% z nich w ogóle niegrywalne, reszta standardowe lagi.
Je.ać to!
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 11:13:12 wysłana przez Palacio »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 28, 2018, 15:47:13 »
Dlatego gram w Fife 19 w FUT

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 31, 2018, 10:48:51 »
Najgorsze co jest to co ja nazywam tzw seria niefortunnych zdarzen. Jest taki moment w trakcie meczu, ze po prostu widac ze nie wazne co zrobisz to skrypt i tak przepchnie rywala do strzalu a w 99% do gola. W tych akcjach Twoi zawodnicy nie wyskocza do pilki, dasz strzalke w gore to pobiegna w dol, zmienisz zawodnika to ten sie zatrzyma nagle, jak przejmiesz pilke i dasz kierunek zagrania tam gdzie chcesz to i tak pilkarz zagra pod nogi rywalowi. A najbardziej denerwuja mnie te sytuacje gdzie pilka zawsze odbije sie na korzysc Twojego przeciwnika. Nagle jakims dziwnym trafem przy probie wybicia trafisz swojego w plecy, w dupe, w piete, w glowe i odbije sie 15x po drodze od wszystkich na boisku a na koncu wyladuje w polu karnym na dobitke praktycznie do pustej dla rywala.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 31, 2018, 22:03:36 »
Niestety, tak skonstruowali grę, że wygląda tak jak piszesz.

Mam tak często:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

To kody w grze decydują o wyniku.
Są ludkowie co twierdzą, że łatwo im pokonać skrypty i dlatego łatwo wygrywajà.
Moim zdaniem tylko tak im się wydaje szczególnie w grach online z „żywym” przeciwnikiem, gdzie moim zdaniem wygrywa ten, kto laguje - nieświadomie jego łącze może rozwalić całą grę przeciwnika, gdzie jego zawodnicy biegają jak na koksie a ci z drużyny przeciwnej jak po kilkudniowym melanżu.

Co jeszcze zauważyłem, to to, że gra serwuje „ciągi”. Tzn, że np: przez 30 kolejnych meczy możesz być w ciągu i przegrać 20, zremisować 6 i wygrać 4 mecze. Itp.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2018, 00:08:31 wysłana przez Jacinho »

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 01, 2018, 18:36:37 »
Mbappe , strzałka do góry , ale niestety niejaki Blind z lvl 30 biega szybciej od niego, sorry ja wysiadam, strzałki, lvl zawodników, zgranie, poziom nie ma najmniejszego znaczenia , [cenzura] skrypt i nic więcej

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 01, 2018, 19:55:32 »
U mnie gdy gram z przeciwnikiem z niskim rantingiem zawsze są lagi i jest duże opóznienie.Tego nie można nazwać rozgrywką to jest tragedia.Tyle było gadania że ta edycja będzie wyjątkowa będą nowe triki, stamina miała odgrywać taką role.I co większość ludzi na 4 levelu gra mając dobry pierwszy skład a na ławce białe piłki.Oczywiście niech każdy gra tak jak chce ale gdzie tu sens i logika.To jest najgorsza edycja typowy skok na kasę , parę meczy wygra jeden parę drugi i nie ważne czy umiesz grać i jaki masz skład.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 01, 2018, 20:28:23 »
Wczoraj wieczorem wybrało mi przeciwnika z rozegranymi  tylko kilkoma meczami.
Chłopak w składzie miał dwóch srebrzaków, reszta białe piłki- bramkarz 58, najmocniejszy napastnik 63. Myślę sobie - spuszczę mu lanie i idę spać. Moi jak na zamulaczach do potęgi - jak już biegli to nie do piłki albo nawet w stronę akcji tylko uj wie gdzie. Mam napastnika powyżej 190cm i szybkość powyżej 80 ale leszcze przeciwnika obskakiwali go jak dzieciaka- biegali szybciej, skakali wyżej, podawali każdą piłkę pomiędzy sobą...  bramkarz  przeciwnika bronił jak lew jeśli króryś z moich orłów oddał strzał w kierunku bramki...
Eeeech, konami doje.ało piź.dzie uszy.

Po czwartej bramce do zera, wyłączyłem tą farsę.

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 01, 2018, 21:00:56 »
I takie sytuacje się zdarzają bardzo często.Trafiasz na takiego gościa myślisz sobie teraz mu dokopie ale nic z tych rzeczy , gra ci na to nie pozwoli.Też miałem takie mecze dosłownie nie mogłem się ruszać ,  podawać , biegać ogólnie duże opóznienie reakcji piłkarzy na grę.Oczywiście mój bramkarz przeważnie wybija piłkę pod nogi przeciwnika.Kiedyś napisałem do gościa z którym grałem jak mu chodziła gra i czy miał lagi ,on mi odpisał że u niego wszystko było w porządku zero opóznienia i lagów.Zresztą co tu pisać jak już nasi Pesowi youtuberzy narzekają to coś jest na rzeczy.Skrypty, handicap i momentum były w każdej edycji  ale najgorsze jest to że co rok jest coraz gorzej.Strach pomyśleć co będzie jak wydadzą darmową wersję.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 03, 2018, 16:53:21 »
W czwartek zagrałem jakieś 10 meczy - wszystkie wygrałem.
Wczoraj ani chu, chu, nie znalazło mi przeciwnika więc zagrałem kilka meczy VS COM i Co op - większość wygranych, dwa remisy.
Jak wam idzie w tę rewolucyjną grę 😉?

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 03, 2018, 18:29:41 »
Nie idzie, gram tylko ligę i puchar z forum tutaj

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 04, 2018, 13:45:58 »
W kratkę są dni że gra chodzi normalnie tych jest mało,przeważnie lagi i opóznienia.Po tej aktualizacji i czwartkowym evencie te turnieje przeszedłem bez problemu ale ta sytuacja zapewne nie potrwa długo.Przed tym czwartkiem było kilka dni że wogle nie chciało mnie łączyć z przeciwnikami, mieliło po czym wyrzucało mnie z serwera.Mi osobiście lepiej grało się w demo i tym mnie kupili.Po rozczarowaniu 18tką i połomaniu płyty kupno 19tki nie wchodził w rachubę.Głupi mariuszek dał się nabić w butelkę po raz kolejny.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 04, 2018, 22:50:19 »
Chyba każdy jak zwykle dał się nabrać na demo  :D

U mnie wróciło do normy, czyli lagi i głupawe zachowania zawodników i 80% przegranych. Gram sobie teraz z drugiego konta.
Jeden chłopak mi się rozłączył jak przegrywał a szkoda bo nagrałbym jak jego bramkarz się zachowywał. Kurfa, aż mi go było szkoda  ;D

Myślę nad zakupem jakiejś innej gry albo w ogóle odłożenia pada i bynajmniej nie zawracania sobie du.py konami.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 06, 2018, 16:12:24 »
Shit, shit , shit, pieprzone prawo serii.  Zatrudniłem nowego trenera, wszystko ładnie wychodziło. Rating powoli w góre. Wczoraj po 5 zwycięstwach z rzędu juz było 750 , no i wiedziałem ze to nic dobrego nie wróży.  Oczywiście wszystko w pewnym momencie sie zesrało. Od tamtego momentu 1 win reszta bodaj 7 meczy  przegrane. Nic nie wychodzi, podania juz nie dochodzą, pojedynki 1-1 przegrywane, zaś bramkarz przestał bronić. Ale spoko przeciez wiem juz jak to działa, przegram jeszcze z kilkanaście meczy i znów zaczne wygrywać  :P

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 06, 2018, 19:53:52 »
Nie rozumiem tej japońskiej logiki.
Zamiast zrobić jakieś lepsze ligi albo rozgrywki odnośnie możliwości graczy, żeby grało się sprawiedliwie i wyrównanie, to dopieprzają jakieś skrypty cholera wie po co.

Mi rating spadł poniżej 600 ostatnio. Powiedziałem sobie, że jak zlecę poniżej 500 to wyj.bię tą grę razem z konsolą. Jakimś cudem podskoczyłem do 650 ale za to od dwóch dni nie wyszukuje mi przeciwników i gram coopa albo vs COM tylko. Dziwne, bo z drugiego konta na konsoli mogę grać normalnie - jeśli przy tej grze można tak powiedzieć  :D

Offline marinero0812

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2016
  • location: polska,elbląg
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.05.2016r.
  • Gram w: pes 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 06, 2018, 20:05:26 »
No niestety też tak miałem na 10 spotkań, 9 w plecy i jeden remis już  było blisko połamania płyty.Odstawiłem grę na parę dni i odpuściło na       parę meczy.I teraz jak czuję że mam objawy podobne do twoich przestaje grać po dwóch , trzech spotkaniach i robię sobie przerwę na 2-3 dni.Wiem że nie jest to jakiś magiczny sposób ale mi w pewnym sensie pomaga gra się już trochę lepiej.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 06, 2018, 20:05:26 »