Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 06, 2019, 13:32:42 »
Ja tez sobie zrobilem przerwe. Gralo sie normalnie az do czasu kiedy zaczelo sie wszystko [cenzura] i przegrałem chyba 6 meczow z rzędu bo doslownje nie moglem dojsc do bramki przeciwnika.dodatkowo nje mam coinow i nie stac mnie na trenerow a jedynie co z gornej pulki maja ciekawe ustawienia.

edit: o cholere tam chodzi? wlaczylem dzis, kupilem sobie fajnego trenera i chcialem go wyprobowac. Zagralem trzy mecze takie lagi ze szok... wszyscy takie macie?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2019, 20:24:54 wysłana przez fabironi »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 06, 2019, 22:50:41 »
Ja tez sobie zrobilem przerwe. Gralo sie normalnie az do czasu kiedy zaczelo sie wszystko [cenzura] i przegrałem chyba 6 meczow z rzędu bo doslownje nie moglem dojsc do bramki przeciwnika.dodatkowo nje mam coinow i nie stac mnie na trenerow a jedynie co z gornej pulki maja ciekawe ustawienia.

edit: o cholere tam chodzi? wlaczylem dzis, kupilem sobie fajnego trenera i chcialem go wyprobowac. Zagralem trzy mecze takie lagi ze szok... wszyscy takie macie?

Czy to jest ten sam forumowy kolega co tak bije wszystkich dookoła w peesa?
Ten co nabija weekly points jak szalony i dla którego przeciwnik poniżej 500 ratingu to leszcz na którego szkoda czasu?
Nie może to być.
 ;D ;D ;D
wybacz stary. Musiałem.
 ;)

**
Cóż, witaj w świecie peesa, w królestwie lagów, skryptów i innych różnych dziwów.
**

Od czwartkowej aktualizacji jest porażka. Nawet w coopie cyrki się dzieją.

w tym tygodniu wbilem 440 weekly pointsow. Wbilbym wiecej ale wlasnie przegralem z gosciem co mial 3 mecze rozegrane, trollowalem goscia, wywalajac pilki z przed pustej bramki przeciwnika w kosmos, az sie na mnie zemnscilo i mi dwukrotnie wyszedl sam na sam :D odrobilem ale znow mi dolozyl w tej panice i sie skonczylo. No coz przegralo sie z glupoty :D ale nie mialem motywacji, 1 gosc w mojej 3 dywizji nabil 900 punktow... w przyszlym tygodniu mam nadzieje nabic wiecej punktow.

Najbardziej wkurza mnie kiedy mi losuje przeciwnika co ma mniej niz 500 ratingu, gra jest po prostu nudna jak flaki z olejem, a nie kazdy sie rozlacza jak dostaje trzy szybkie gole i musze klepac do konca meczu. Opcja losowania przeciwnika wedlug podobnego ratingu nie dziala i zawsze dostaje duzo slabszego.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 07, 2019, 19:06:32 »
he he  8)

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 08, 2019, 19:07:53 »
Czy to jest ten sam forumowy kolega co tak bije wszystkich dookoła w peesa?
Ten co nabija weekly points jak szalony i dla którego przeciwnik poniżej 500 ratingu to leszcz na którego szkoda czasu?
Nie może to być.
 ;D ;D ;D
wybacz stary. Musiałem.
 ;)

**
Cóż, witaj w świecie peesa, w królestwie lagów, skryptów i innych różnych dziwów.
**

Od czwartkowej aktualizacji jest porażka. Nawet w coopie cyrki się dzieją.


nie mam watpliwosci, ze takiego nieudacznika, to zgasilbym nawet w panujacych obecnie lagach.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 08, 2019, 19:53:21 »
nie mam watpliwosci, ze takiego nieudacznika, to zgasilbym nawet w panujacych obecnie lagach.
Może troche szacunku dla przeciwnika? Nazywanie kogoś nieudacznikiem , dlatego że nie poświęcił kilkuset godzin wolnego czasu na doskonalenie swoich umiejętności w głupawą gre komputerową jest słabe....

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 08, 2019, 20:12:45 »
Może troche szacunku dla przeciwnika? Nazywanie kogoś nieudacznikiem , dlatego że nie poświęcił kilkuset godzin wolnego czasu na doskonalenie swoich umiejętności w głupawą gre komputerową jest słabe....
rozegralem w pesa 19 moze ze 150 meczy, na wiecej czasu nie mialem. A tym gosciem to moglbym co najwyzej podloge wytrzec, po tym jak zacytowal moje starsze wiadomosci, aby mnie obsmiac.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 08, 2019, 22:05:56 »
rozegralem w pesa 19 moze ze 150 meczy, na wiecej czasu nie mialem. A tym gosciem to moglbym co najwyzej podloge wytrzec, po tym jak zacytowal moje starsze wiadomosci, aby mnie obsmiac.
Na moje rzeczywistość Cię zweryfikowała i tyle w temacie ... a teraz puszysz się jak świnia na obierki ...

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 08, 2019, 23:34:58 »
rozegralem w pesa 19 moze ze 150 meczy, na wiecej czasu nie mialem. A tym gosciem to moglbym co najwyzej podloge wytrzec, po tym jak zacytowal moje starsze wiadomosci, aby mnie obsmiac.

Obśmiałeś się sam baranku bo każdym wpisem udowadniasz jakim smarkiem  jesteś.  ;D
Gdybyś był dużym chłopcem to może byśmy kiedyś zagrali. Teraz jedynie wzbudzasz u mnie śmiech bo beczysz jak koza kiedy nie masz już wsparcia handicapów.

Otrzyj łzy i graj dalej. Gra ustawi cię na właściwe miejsce i może zrozumiesz, że wiele godzin przed tobą, żeby być chociaż przeciętnym.  >:D ;D >:D

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 09, 2019, 08:51:30 »
Obśmiałeś się sam baranku bo każdym wpisem udowadniasz jakim smarkiem  jesteś.  ;D
Gdybyś był dużym chłopcem to może byśmy kiedyś zagrali. Teraz jedynie wzbudzasz u mnie śmiech bo beczysz jak koza kiedy nie masz już wsparcia handicapów.

Otrzyj łzy i graj dalej. Gra ustawi cię na właściwe miejsce i może zrozumiesz, że wiele godzin przed tobą, żeby być chociaż przeciętnym.  >:D ;D >:D

gosciu masz bol dupy bo pewnie nigdy nie udalo ci sie przekroczyc 500 rankingu i cie zabolalo. Mysle, ze mimo tych "lagow", 1k jest spokojnie do uzbierania w ciagu 200 meczy. Wystarczy byc konsekwentnym w taktyce, nie eksperymentowac i miec czas na gre
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2019, 08:56:39 wysłana przez fabironi »

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 09, 2019, 12:34:05 »
Witam panowie od pewnego czasu gram z kolegom w co-op w 6 dywyzji przejechaliśmy sie po rywalach w 5 jest już ciężko i mam pare pytań jestem na 33 lv kolega na 30 lv i pokazuje mi w opcjach rekrut? Pare razy widziałem że rywale mają dużo większom ławke rezerwową? I oco chodzi z reiting co tydzień od nowa 400.Odkryłem też że jak jestem zpalony to gra sie dużo lepiej w noralnym trybie konami powinno zamiast gp i coinsów dziennie wysyłać epke palenia wtedy gra była by do zaakceptowania.Pozdrawiam graczy i z góry dziękuje za odpowiedź

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 09, 2019, 13:52:35 »
rozegralem w pesa 19 moze ze 150 meczy, na wiecej czasu nie mialem. A tym gosciem to moglbym co najwyzej podloge wytrzec, po tym jak zacytowal moje starsze wiadomosci, aby mnie obsmiac.
Widze ze guzik zrozumiałes .... Zawsze sie znajdzie ktoś w tej grze kim jak to metaforycznie ujołes "wytrzesz podłoge" , tak samo jak zawsze znajdzie sie ktos kto ogra cie tak że piłki nie powąchasz. No i co z tego ? no i nic bo to tylko gra. Złotych kalesonów za punkty z gry nie kupisz. Kolega zażartował że nie miałeś racji, usmiechnij sie gościu, korona Ci z głowy nie spadła od tego .  Ale to w jaki sposób sie do niego odnosisz po tym,  pokazuje żeś zwykły cham i obwieś, który w życiu pewnie jest takim samym chamem i obwiesiem , i któremu sie wydaje ze skoro potrafi lepiej od kogoś grać w gre komputerową to juz jest kimś.
ps. Zamiast odpisywać obrzucając mnie gównem , lepiej sie zastanów czy nie mam troche racji.

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 09, 2019, 14:07:25 »
Widze ze guzik zrozumiałes .... Zawsze sie znajdzie ktoś w tej grze kim jak to metaforycznie ujołes "wytrzesz podłoge" , tak samo jak zawsze znajdzie sie ktos kto ogra cie tak że piłki nie powąchasz. No i co z tego ? no i nic bo to tylko gra. Złotych kalesonów za punkty z gry nie kupisz. Kolega zażartował że nie miałeś racji, usmiechnij sie gościu, korona Ci z głowy nie spadła od tego .  Ale to w jaki sposób sie do niego odnosisz po tym,  pokazuje żeś zwykły cham i obwieś, który w życiu pewnie jest takim samym chamem i obwiesiem , i któremu sie wydaje ze skoro potrafi lepiej od kogoś grać w gre komputerową to juz jest kimś.
ps. Zamiast odpisywać obrzucając mnie gównem , lepiej sie zastanów czy nie mam troche racji.
Jak sie znajdzie ten ktos kto mnie ogra to niech mnie ogra a nastepnie obleje pomyjami, nie mam absolutnie nic przeciwko. Natomiast ten smieszek powyzej to typowa cizia ktora wykorzystala okazje do wbica noza wplecy .

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 09, 2019, 14:58:43 »
Nieeee to nie moze być ze Ty tak na serio  ;D
Nie wiem kto kogo ogra, Ty czy Śmieszek ..... wisi mi to . Mozna mieć najlepsza taktyke, znac wszystkie nuianse i tajniki tej gry, ale i tak nie bedzie sie miało szans z kims o duzo lepszym czasie reakcji, bardziej podzielnej uwadze, lepszym przeglądzie  sytuacji, i paru innych cechach których gracz nie wypracuje chociażby sie zesrał i grał po 15 godzin dziennie.
Wiem natomiast że kolega Śmieszek jest bardzo sympatycznym członkiem społeczności forum . Stara się pomóc innym gdy zapytują , parę razy wklejał jakieś fajne poradniki czy inne użyteczne materiały które wielu osobom się na pewno przydały. A czy jest dobrym graczem, czy ma wysoki czy niski rating .... co mnie to obchodzi.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 09, 2019, 22:55:19 »
gosciu masz bol dupy bo pewnie nigdy nie udalo ci sie przekroczyc 500 rankingu i cie zabolalo. Mysle, ze mimo tych "lagow", 1k jest spokojnie do uzbierania w ciagu 200 meczy. Wystarczy byc konsekwentnym w taktyce, nie eksperymentowac i miec czas na gre
Jak sie znajdzie ten ktos kto mnie ogra to niech mnie ogra a nastepnie obleje pomyjami, nie mam absolutnie nic przeciwko. Natomiast ten smieszek powyzej to typowa cizia ktora wykorzystala okazje do wbica noza wplecy .

Rozumiem twój problem - nie dość, że masz małego, to jeszcze ci nie staje.

Żeby cię trochę podbudować to powiem ci, że mam rozegranych 2460 meczy total w myClub i rating 273.

A teraz żegnam cię niedorozwoju.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 09, 2019, 22:58:22 »
Nieeee to nie moze być ze Ty tak na serio  ;D
Nie wiem kto kogo ogra, Ty czy Śmieszek ..... wisi mi to . Mozna mieć najlepsza taktyke, znac wszystkie nuianse i tajniki tej gry, ale i tak nie bedzie sie miało szans z kims o duzo lepszym czasie reakcji, bardziej podzielnej uwadze, lepszym przeglądzie  sytuacji, i paru innych cechach których gracz nie wypracuje chociażby sie zesrał i grał po 15 godzin dziennie.
Wiem natomiast że kolega Śmieszek jest bardzo sympatycznym członkiem społeczności forum . Stara się pomóc innym gdy zapytują , parę razy wklejał jakieś fajne poradniki czy inne użyteczne materiały które wielu osobom się na pewno przydały. A czy jest dobrym graczem, czy ma wysoki czy niski rating .... co mnie to obchodzi.

 ;)

Moim zdaniem zweryfikować jak kto jest dobry w peesa można tylko na jednej konsoli. Online niestety zbyt wiele loterii.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 09, 2019, 23:33:38 »
Witam panowie od pewnego czasu gram z kolegom w co-op w 6 dywyzji przejechaliśmy sie po rywalach w 5 jest już ciężko i mam pare pytań jestem na 33 lv kolega na 30 lv i pokazuje mi w opcjach rekrut? Pare razy widziałem że rywale mają dużo większom ławke rezerwową? I oco chodzi z reiting co tydzień od nowa 400.Odkryłem też że jak jestem zpalony to gra sie dużo lepiej w noralnym trybie konami powinno zamiast gp i coinsów dziennie wysyłać epke palenia wtedy gra była by do zaakceptowania.Pozdrawiam graczy i z góry dziękuje za odpowiedź

W jakich opcjach pokazuje ci „rekrut”?
Co op gracie Online CO-OP czy przez myClub? Zgaduję, że przez myClub dlatego, że grając Online CO-OP grasz orginalnymi drużynami zarówno klubowymi jak i narodowymi - stąd ta większa ławka rezerwowa. Przed meczem wyświetla komunikat, że połączyło cię z z przeciwnikiem z Online CO-OP. Nie pamiętam dokładnie czy grając przez Casual match ławka rezerwowych również nie jest liczniejsza.
Rating kasuje się co czwartek i walczysz od nowa, żeby utrzymać się w danej dywizji albo wskoczyć wyżej.
Z levelami jest różnie. Czasami uzbieram ledwie 700 punktów przy wygranym meczu a czasami 2500 przy przegranym. Zresztą punkty są mało ważne.
Od kilku tygodni level mi spada na łeb , na szyję ale utrzymuję się wciàż w pierwszej dywizji.
Jak się zgracie z kolegą to polecicie do przodu bez problemu.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2019, 23:49:18 wysłana przez Jacinho »

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 10, 2019, 01:23:42 »
;)

Moim zdaniem zweryfikować jak kto jest dobry w peesa można tylko na jednej konsoli. Online niestety zbyt wiele loterii.
A tu sie nie zgodzę. Mamy tu w forumowej lidze, jednego kolegę  który jest od reszty znacznie lepszy. Na kilka meczy które z nim grałem online to bodaj dwa w miare wyrównane które i tak przegrałem, a reszta srogi wpierdol.  Zwyczajnie czułem że gra lepiej , nawet online.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 10, 2019, 10:05:12 »
A tu sie nie zgodzę. Mamy tu w forumowej lidze, jednego kolegę  który jest od reszty znacznie lepszy. Na kilka meczy które z nim grałem online to bodaj dwa w miare wyrównane które i tak przegrałem, a reszta srogi wpierdol.  Zwyczajnie czułem że gra lepiej , nawet online.
Zgadza się , ale zweryfikowac to mozesz tylko grając na jednej konsoli, absolutnie nie odbieram mu umiejętności i znajomości gry , ale skąd masz pewność , ze gra FAIR ? , oczywiście nic nie sugeruje, tylko gra online jest nieporozumieniem , nie raz grałem z bratem i w tym czasie rozmawialiśmy przez telefon , porażka, opóźnienia momentami takie , ze nic nie mogłeś zrobić ...

PS Jak ktoś chętny na turniej , możemy zrobić np u mnie , oczywiście podlewany "zupą chmielową " ;)

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 10, 2019, 18:12:28 »


Chyba wiem gdzie twórcy PES-a 2019 szukali inspiracjii ...


« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2019, 18:16:55 wysłana przez Fred23X »

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 01, 2019, 09:12:34 »
Ostatnio zaczalem rozgrywac dziennie jeden mecz i bawie sie skupiajac sie zwlaszcza na dryblingu. Kurde mysle ze wysoka umiejstnosc panowania nad pilka moze calkwicie zmieniac oblicze meczow. Zauwazylem ze jeden skuteczny drybling zawodnikiem na skrzydle i od razu otwiera sie klarowna sytuacja do zdobycia bramki. Znacie jakies skuteczne sztuczki? Ja generalnie skupiam sie na opanowaniu szybkiego zwrotu zawodnika z pilka dzieki tej opcji automatycznie mozna zgubic przeciwnika a dodatkowo wasz zawodnik jest w maksymalnym tempie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 01, 2019, 09:12:34 »