Autor Wątek: Online  (Przeczytany 1706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Online
« dnia: Grudzień 25, 2018, 17:21:31 »
Witam. Mam pytanie odnośnie gry online w wersji 2019. Ogólnie jest to pierwsza wersja pesa w którą gram online na xboxie i dlatego chciałbym się dowiedzieć o co chodzi w Online Divisions. Dokładniej chodzi o te punkty przy wyborze drużyn, punkty podczas wyszukiwania przeciwnika i te literki. Liczę, że ktoś jeszcze wchodzi na to forum i będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi 😊 Pozdrawiam.

Offline plose66

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2017
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.08.2017r.
Odp: Online
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2018, 12:40:16 »
Witam. Mam pytanie odnośnie gry online w wersji 2019. Ogólnie jest to pierwsza wersja pesa w którą gram online na xboxie i dlatego chciałbym się dowiedzieć o co chodzi w Online Divisions. Dokładniej chodzi o te punkty przy wyborze drużyn, punkty podczas wyszukiwania przeciwnika i te literki. Liczę, że ktoś jeszcze wchodzi na to forum i będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi 😊 Pozdrawiam.
Grasz bodaj 10 spotkań w dywizji. Jak przekroczysz określoną ilość punktów to awansujesz do wyższej dywizji. Im słabszą drużyne do gry bierzesz tym więcej punktów dostajesz za zwycięstwo.
Literki to chyba courtesy ranking, wskazuje czy nie rozłączasz sie  itp. AAA jest najwyższym znaczy najlepszym.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Online
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2018, 12:40:16 »