Autor Wątek: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!  (Przeczytany 6691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« dnia: Styczeń 07, 2019, 18:32:49 »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2019, 18:36:55 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Die Bayern | #CZE'18 - Mourinho trenerem Bayernu!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2019, 23:01:37 »
Szczerze mówiąc, jak wstawiłeś watek z ankieta, myślałem ze ruszysz z kariera za jakiś tydzień, a tu nagle taka niespodzianka. Bardzo się ciesze ze wracasz do karier, bo twój poziom prezentowania ich był zawsze przeze mnie mocno doceniany i tym razem jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie wiem jak z dnia na dzień wpadasz na tak genialne pomysły co do oprawy graficznej!

Jak już wspomniałem w wątku z ankieta,mój wybór padał na Inter, ale decyzja objęcia Bawarczyków jest tez w pewnym stopniu uzasadniona. Jak się mówi o Mou "The Special One" czy swojego czasy "The Only One", JM chciał podbijać piłkarski świat w wielu krajach, a Niemcy dla Portugalczyka to coś zupełnie nowego, nowy rozdział. Zobaczymy czy sięgnie po LM, mistrzostwo kraju jak wyznaczał sam sobie cele. Juz nie mogę się doczekać pierwszych spotkań i życzę wytrwałości i powodzenia ;)

Offline dr10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.05.2012r.
Odp: Die Bayern | #CZE'18 - Mourinho trenerem Bayernu!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2019, 11:16:11 »
4 liga i 4 Mistrzostwo, kto wie? Bayern Monachium Jose wybrał, zobaczymy jak mu pójdzie, ciekawi mnie teraz polityka transferowa tego klubu, gdy trenerem został Portugalczyk... mam nadzieję, że jeszcze w tym okienku zacznie przeprowadzać rewolucje wiekową. Ciekawi mnie jak dogada się z piłkarzami i czy przy nim Lewandowski rozwinie się jeszcze bardziej, a może Jose z niego zrezygnuje. Czekam na pierwsze transfery i na relację z turnieju. Tylko nie kończ tego szybko, bo wchodząc w Twoje kariery od zawsze podobała mi się oprawa graficzna, jest po prostu super i do tego teksty są na odpowiednim poziomie, więc całość czyta się i ogląda wspaniale. Piona.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #LIP'18 - Słaby debiut Portugalczyka
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2019, 21:34:25 »






« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 21:40:58 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Die Bayern | #LIP'18 - Słaby debiut Portugalczyka
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2019, 00:35:08 »
Na rynku transferowym dzieją się wręcz niemożliwe rzeczy. Icardi w Realu! Rodrigo w Atletico! Alli w Citizens! Olaboga, ciekawe, co przyniosą kolejne dni tej szalonej karuzeli transferowej. Jeżeli chodzi o wzmocnienia Bawarczyków to w pierwszej kolejności łapałbym za telefon i dzwonił do Dortmundu po Sancho. Chłop jest niesamowity, a gra w pierwszym składzie, w lidze mistrzów tylko rozwinie jego karierę! Propozycje za Robbena raczej niezbyt kuszące, może nie tyle, co dla Bayernu, ale samego Arjena. Co do Lewego, to wydaje mi się ze nasz rodak Bayernu nie zamieni już na inny topowy zespól europejski.

Szkoda tej przygody w Brazylii. JM jak napisałeś nie zaczął najlepiej, ale wydaje mi się, ze w pierwszych poważnych spotkaniach pokaże swoje prawdziwe oblicze i będzie dominował w Bundeslidze.

Oczywiście całość w niepowtarzalnym i fenomenalnym stylu przedstawiłeś. Zarówno pod względem graficznym jak i składowym.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #SIE'18 - Inauguracja sezonu w Bundeslidze
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2019, 15:29:52 »






TABELA BUNDESLIGI, stan na 31 lipca 2018
Spoiler for Hiden:

STRZELCY BUNDESLIGI, stan na 31 lipca 2018
Spoiler for Hiden:

BUNDESLIGA, jedenastka 1. kolejki
Spoiler for Hiden:

SUPERPUCHAR NIEMIEC, Finał
Spoiler for Hiden:











Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Die Bayern | #SIE'18 - Inauguracja sezonu w Bundeslidze
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2019, 16:46:58 »
O matko boska - mega dlugi post, ale to dobrze. To znaczy ze w sierpniu dzialo sie wiele. Przejdzmy zatem do sedna.

Eintracht Frankfurt pokazał własną sile, pokazał ze nie obawiają sie najmocniejszych ekip na krajowym podwórku, ale ze również mogą wiele zdziałać z każdym rywalem. Szkoda tej porażki, bo zawsze inaczej wchodzi sie w sezon. Ja na twoim miejscu przy pierwszej lepszej okazji starałbym się sie na pozyskanie Rebicia. Gość jest nie z tej ziemi, nie ma, co czekan na formę, jaka pokaże Werner (który dla mnie również ma talent i fajnie, ze go kupiłeś)

Hoffenheim od kilku sezonów robi sie czarnym koniem niemieckiej piłki. Podejrzewam, ze jeszcze trochę i będą mogli grać o 2-3 miejsce w lidze. Nie miałeś łatwej inauguracji, ale dobrze ze Tolisso uratował cztery litery JM i w pierwszym meczu (nie ważne jak) zgarniacie komplet punktów.

Cieszy mnie to ogromnie, ze ściągnąłeś Sancho (pomimo, ze bardziej wole BVB niż Bayern), ale jest to mega mocne wzmocnienie dla Bawarczyków. Najbardziej zdziwił mnie transfer Koke do Juventusu. Dla mnie gość jest zawodnikiem, który oddaje serce jednej ekipie i myślałem ze pozostanie na Wanda Metropolitano.

W Champions League trafiliście na łatwą grupę i powinna być to lekka przeprawa. Najtrudniejszym rywalem powinna okazać sie Benfica na Estadio da Luz, ale czas pokaże.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #WRZ'18 - Historyczny wyczyn!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2019, 21:24:21 »







TABELA BUNDESLIGI, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


STRZELCY BUNDESLIGI, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


STRZELCY LIGA MISTRZÓW, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


TABELA LIGA MISTRZÓW, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:






SUPERPUCHAR EUROPY, finał
Spoiler for Hiden:





Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Die Bayern | #WRZ'18 - Historyczny wyczyn!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:23:20 »
Ciężkie jest wytrwałe prowadzenie kariery, bez komentarzy innych, także dołożę cegiełkę, bo od momentu założenia wątku przez Ciebie, jestem, śledzę i teraz skomentuje.

Tak, jak napisałem w wątku Ebiego, cieszę się, że jesteście, że założyliście swoje kariery. Trzymam za Was kciuki, by były one wytrwałe. W Twoim przypadku Ras, pamiętam L'pool, który miał 3 (?) sezony bodajże. Chciałbym, by Bayern miał podobną ilość.

Do treści... Odkąd tylko pamiętam, to Bayern nie miał takiego szkoleniowca, jak Jose. Klub z Monachium zawsze kojarzył mi się z dostojnymi postaciami, takimi jak Guardiola, Heynckes, Hitzfeld czy nawet Ancelotti, lub Kovać. To są trenerzy, którzy mniej lub bardziej, ale w jakimś tam stopniu na pewno wpisują się w ramy coacha dla Bayernu. Z całym szacunkiem, ale Mourinho taką postacią, przynajmniej dla mnie, nie jest. Chimeryczny gość, który może i ma bardzo bogate CV, lecz swoim zachowaniem i odmiennością obycia, nie prezentuje dla mnie ideału trenera Bawarczyków. Nie mniej... życzę powodzenia, szczęścia, pomyślności. ; )

Wyniki w BuLi bez zaskoczenia, oceniać będzie je można dopiero (pewnie) w okolicach lutego-marca. Zaskakuje, ale pozytywnie, mnie jedynie miejsce po 6. meczach Hannoveru 96. Niech się utrzyma tak wysoko jak najdłużej.  ^-^

Co mogę polecić Ras? Twórz swój Bayern, twórz coś nowego. Oddaj Lewego w oknie, bazuj na Wernerze, albo innym napastniku. Niech odejdzie Robben, Ribery. Może ten Tolisso będzie następnym pokoleniem Bayernu.

Nie mniej, jeszcze raz, Powodzenia Ras! ; )

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #PAŹ'18 - Maszyna zatrzymana!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2019, 22:22:28 »







TABELA BUNDESLIGI, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


STRZELCY BUNDESLIGI, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


TABELA LIGA MISTRZÓW, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


STRZELCY LIGA MISTRZÓW, stan na 30 września 2018
Spoiler for Hiden:


DFB-POKAL, wyniki 2 rundy Pucharu
Spoiler for Hiden:


DFB-POKAL, pary 3 rundy Pucharu
Spoiler for Hiden:




Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Die Bayern | #PAŹ'18 - Maszyna zatrzymana!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2019, 11:23:57 »
Spadek formy, o którym piszesz, jest widoczny może nie tyle po wynikach (i pierwszej porażce) w Bundeslidze, co po wynikach w meczach Champions League. Wiadomo, gra w Europie dopiero zaczyna się na wiosnę, Wy dalej jesteście na pierwszym miejscu w tabeli LM, ale brak wygranej z Ajaxem, czy niefrasobliwość w defensywie w meczu z AEKiem (z takimi rywalami gładkie zwycięstwa są obowiązkiem).

Dużo daje do myślenia fakt, że po 9. spotkaniach BuLi, najlepszym strzelcem Twojego zespołu jest Robben z 4. bramkami. Sugerowałem się pozbycia Robbena i dalej pozostaje przy swoim. Widzę, że Jose się ze mną nie zgadza, a ja nie zgadzam się z nim.  8) (nie wiem czy celowy wpis czy nie, ale bardzo fajny, jeśli chodzi o interakcje) Daje do myślenia też postawa Lewego: jak piszesz, słaby z Gladbach, nie ma go z Wilkami, nic nie daje w meczu z Mainz, który ostatecznie przegrywasz. Czy to już czas by uświadomić sobie, że Robert jest co raz starszy, lepszy już nie będzie, a obecnie nie jest on minimum w TOP3 napastników na świecie. Coś się kończy, a może już skończyło.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2019, 18:36:43 »







TABELA BUNDESLIGI
Spoiler for Hiden:


NAJLEPSI STRZELCY BUNDESLIGI
Spoiler for Hiden:


GRUPA LIGI MISTRZÓW
Spoiler for Hiden:


NAJLEPSI STRZLECY LIGI MISTRZÓW
Spoiler for Hiden:












Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2019, 20:08:04 »
Czarne chmury wciąż wiszą nad Allianz Arena, które niebawem mogą przerodzić się bunt. Ktos zaraz mi napisze, co się czepiasz przecież jest dominacja na krajowym podwórku. Jednak nie w tym rzecz. Takie kluby jak Bayern Monachium powinny deklasować średniaków Bundesligi, pokonywać AEK Ateny u siebie. Tu jest zupełnie inaczej i Mou ma nad czym główkować. Wyszarpane zwycięstwa w Bundeslidze po 1:0, a także niezbyt wysoka forma w Champions League mogą niebawem mocno działać na niekorzyść Portugalczyka.

Offline dr10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.05.2012r.
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 27, 2019, 13:16:32 »
James Rodriguez po sezonie wraca na Santiago Bernabeu... czyli co, Ty w swojej karierze już zdecydowałeś, że nie kupujesz go na stałe, a szkoda bo James z tego co widzę, to często pojawia się w podstawowej jedenastce. Zobaczymy, czy Mourinho spełni oczekiwania zarządu i da im upragnioną Ligę Mistrzów, a byłoby ciekawie, że to Mourinho okazałby się TYM Geniuszem, którym swego czasu w Monachium miał być PEP, a AEKiem bym się nie przejmował :D  Mullera też bym sprzedał...

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 27, 2019, 22:32:44 »
Tak patrzę na pozycje Mainz w tabeli BuLi i zastanawiam się czy Wasza porażka z nimi nie była przypadkowa. Okej, wówczas zagrałeś na dwójkę z przodu i to może było efektem tamtejszej porażki (nowe ustawienie - nowy styl gry), a może właśnie Mainz w tym sezonie jest taką swego rodzaju rewelacją rozgrywek.

Piszesz przy spotkaniu z Freiburgiem, że Ci nie pasuje Muller do ekipy... No może i faktycznie, ale masz racje, trzymaj gościa. To jest legenda, to jest ikona. Chociażby na zmiany w końcówkach, czy na mecze, gdzie można złapać oddech. Porażka w LM, porażką, ale... porażka na Allianz Arena i to z AEKiem? O ile mam ogromną sympatie do tego klubu, o tyle nie miał prawa wygrać w Monachium z Bayernem. Szkoda straszna Was, mocna wtopa. Na tyle mocna, że ewentualna wpadka z Ajaxem sprawi, że sezon na dobrą sprawę będzie stracony, bo celem przecież jest Champions League. Nie wyjście z grupy sprawi, że Mou w Bayernie kompletnie nie pasuje. Dawaj tą szóstą kolejkę!  8)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2019, 17:20:26 »
Kto ma Fifę 19 na PC i jest w stanie przetestować mój stan zapisu gry? :) Wracam po 10 dniach do gry, ściągam aktualizację i wyskakują mi jakieś chińskie znaczki podczas wczytywania kariery.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2019, 17:29:14 »
Kto ma Fifę 19 na PC i jest w stanie przetestować mój stan zapisu gry? :) Wracam po 10 dniach do gry, ściągam aktualizację i wyskakują mi jakieś chińskie znaczki podczas wczytywania kariery.
Przeczytałem dziś wszystkie posty, a tu zanim zdążę skomentować, mogę pomóc. Wyślij mi ten stan na pw. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Die Bayern | #LIS'18 - Ręka na pulsie w LM!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2019, 17:29:14 »