Ankieta

#CarrerMode - wybierz

NEW MEXICO UNITED (MLS)
INTER MIAMI FC (MLS)
LANSING IGINTE FC (MLS)
LOS ANGELES FC (MLS)
D.C. UNITED (MLS)
COLUMBUS CREW SC (MLS)
HERTHA BSC (Bundesliga)
VALENCIA CF (La Liga)
OLYMPIQUE DE MARSEILLE (Ligue 1)
RANGERS F.C. (SPL)
WEST HAM UNITED F.C. (Premier League)
SPORTING CLUBE DE PORTUGAL (Liga NOS)

Autor Wątek: ## Gamba Osaka ## Nadahu zwolniony! ## [ A N K I E T A ]  (Przeczytany 13056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2019, 12:40:47 »
Takiego meczu oczekiwało się w spotkaniu z Vissel Kobe (co prawda miałem nadzieje na 1 zwycięstwo z klasowym rywalem). Spotkanie obfitowało wam w wielkie emocje, pod jedną i druga bramka. Goli nie brakowało.

Tak jak napisałeś,Gamba Osaka może pluć sobie w brodę, do przerwy prowadzenie 2:0, po przerwie i stracie bramki wyszliście znów na prowadzenie 3:1. Wielka szkoda, pytanie czy zabrakło koncentracji? Tlenu? Czy może już myśleli o świętowaniu pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie? Kurcze, wygrana z takim rywalem byłaby czymś :(

Super, ze Ganso jest u ciebie głową drużyny w postaci rozgrywania. Odkąd tam gra strzeliliście 4 bramki :D Tylko no w końcu musi być pierwsze zwycięstwo!

Myślę jednak ze kolejny mecz będzie tym prestiżowym starciem. Mamy wyczekiwane derby, a jak wiemy derbowe spotkania maja swoje zasady ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 30, 2019, 13:16:07 »









Spoiler for Hiden:
Wielka szkoda, pytanie czy zabrakło koncentracji? Tlenu? Czy może już myśleli o świętowaniu pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie?
To byłoby drugie zwycięstwo w sezonie. :)



Super, ze Ganso jest u ciebie głową drużyny w postaci rozgrywania. Odkąd tam gra strzeliliście 4 bramki :D Tylko no w końcu musi być pierwsze zwycięstwo!
6 bramek. ;) i drugie zwycięstwo ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 30, 2019, 21:50:23 »
Z całego opisu wydaje mi sie ze mecz godny derbowego starcia, tak jak pisałeś, szczególnie w pierwszej połowie. Do przerwy kibice mogli widzieć atak za atakiem, cios za cios. Szkoda ze żadna bramka nie wpadła. Po przerwie obie strony trochę stonowały i chyba bardziej skupili sie na spokojnym kreowaniu akcji, aby wykorzystać "jedną" okazje i wygrać mecz. Na szczęście, to Gamba Osaka była tym szczęśliwcem, który wypracował sobie bramkę meczowa za sprawa Ademilsona. Posiadanie piłki godne podziwu, 36% do 64%? Wow japońska tiki-taka. Co jeszcze zwróciło moją uwagę? Wejście na boisko 39-latka :o Ilu jest takich grajków w kraju kwitnącej wiśni?


Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2019, 13:23:48 »











Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2019, 23:05:35 »
Co powinno cieszyć? A przede wszystkim dobre zgranie zespołu w każdej formacji. Dobrze tez, ze w razie niepowodzenia Aguilara w defensywie, masz, kogo nim zastąpić.

Niestety w pierwszy spotkaniu nie wywalczyliście punktu, ale raczej byliście blisko. Tak to bywa, ze w futbolu o zwycięstwie i porażce może zadecydować jeden najmniejszy błąd. Szkoda. W kolejnym spotkaniu odegraliście sie i pokazaliście swoje umiejętności. Szczególnie jestem ciekaw przewrotki, po której objęliście prowadzenie ;) Może uda mi sie ją zobaczyć :D

Po marcowym graniu jesteście w połowie tabeli i w przyszłym miesiącu gracie dwa mecze z ekipami pod wami, no i obecnie liderującym zespołem. Zapowiada sie bardzo ciekawy miesiąc grania. Co jeszcze? Bardzo fajna grafika zapowiadająca derby Osaka. Nie wiem jak to zrobiłeś, jak na to wpadłeś, ale mega wpada w oko;)

PS.: Z forma strzelecką El Nino nie jest najgorzej :D

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2019, 13:05:02 »








Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 02, 2019, 22:12:00 »
Takiej formy oczekiwano od samego początku od Gamby Osaka. Wyniki z dwóch, a nawet jak wspominałeś trzech ostatnich spotkań robią już wrażenia!

Przede wszystkim gratulacje za dwa mega wydarzenia. Po pierwsze pokonanie lidera tabeli pięknym wynikiem na ich obiekcie 1-3 i po drugie awans na 5 lokatę. Te wyniki i miejsce mentalnie i psychicznie powinny umocnić twój zespoli oby tak bylo :D Uj-Jo chyba na dłużej chce zawitać w podstawowym składzie ;)

Ściągniecie młodego, 20-letnie i perspektywicznego zawodnika to wielki plus dla twojej drużyny. Jak w większości przypadków, nie znam chłopa, ale odczuwam takie wrażenie ze wiele wniósłby do Gamby:D

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 05, 2019, 15:11:50 »
Ale przyjemnie jest wejść na forum po tak długim czasie i zobaczyć, że coś w tym dziale jeszcze się dzieje i w dodatku są tu takie wątki jak ten! Przeczytałem wszystkie posty i naprawdę mega podoba mi się styl, oprawa graficzna i sposób prowadzenia kariery. Co przede wszystkim zwróciło moją uwagę to genialne obrazki. Ta grafika przed derbami Osaki - coś pięknego, swoją drogą sam robiłeś? Te z prezentacji kadry albo z pożegnania Endo też palce lizać. Do tego wszystkiego, te screeny z PESa świetnie się komponują i wyglądają naprawdę dobrze. Ogólnie, muszę przyznać, że moja znajomość japońskiej piłki jest dość znikoma, dlatego przyjemnie jest wyciągać z każdego posta nowe informacje i zapamiętywać nazwiska. Jeśli chodzi natomiast o samą treść, to widać, że zespół zaczął się zgrywać. Na początku sezonu wyniki były słabe, ale teraz ta seria zwycięstw pozwala podskoczyć w tabeli. Ciekawe jak dużo zmieni się po derbach Osaki, na które czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że wskoczą już niebawem. ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 11, 2019, 13:53:00 »












Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 11, 2019, 15:07:28 »
Proszę proszę co Hwang się rozstrzelał i nie chce przestać... Gratulacje dla Gamby za zwycięstwo w derbach, bo dzięki temu czołówka nie odskoczyła, a najbliższe trzy mecze to spotkania z niżej notowanymi ekipami, z tego co widzę. Czekam z niecierpliwością na mecz z 23. maja i liczę, że kibice gości przyjadą w słusznej ilości i zaprezentują taki doping, jak z tego filmiku <3 <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

PS: Ile trzeba przejść rund, żeby zagrać w finale pucharu?
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2019, 15:14:03 wysłana przez Linkin »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 11, 2019, 23:41:34 »
Derbowe spotkanie godne uwagi! Graliście ze swoim odwiecznym rywalem cios za cios, ale co najważniejsze, ani przez moment nie zwątpiliście w odniesienie końcowego zwycięstwa. Udało wam sie to w momencie "zakończenia meczu”, za co należą sie ogromne gratulacje!

Przed wami bardzo wymagające tygodnie piłkarskie. Nie dość ze terminarz ligowy jest mocno napakowany to dochodzą jeszcze pucharowe rozgrywki. Zobaczymy jak w nich pójdzie Gambie!

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 13, 2019, 13:39:52 »













Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2019, 00:59:35 »
Prawdziwy roller coaster w zespole Gamby Osaka. Zaczynając od pełnego emocji spotkania przeciwko Sagan Tosu na własnym terenie, można śmiało stwierdzić ze bylo to idealne zwieńczenie majowych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu tego miesiąca graliście praktycznie cios za cios, jak równy z równym. Tym razem los przypisał szczęście waszym przeciwnikom.

W kolejnym meczu odgryźliście sie i szkoda przede wszystkim bramki straconej z kontrataku. Tak jak wspomniałeś, mieliście kontrol nad spotkaniem, dlatego tez szkoda ze wkradł sie mały crash.

Przedostatnim waszym starciem bylo spotkanie pucharowe, które chyba szczególnie nie należało do tych emocjonujących. Tak bynajmniej odczuwam to po przeczytaniu. Brawo po pierwsze za awans, ale w kolejnej rundzie czeka na was nie lada łatwy przeciwnik.

Cały miesiąc skończyliście dość zaskakująca porażka, aż 1:3. Cos nie gra w Gambie, cos sie popsuło i miejmy nadzieje ze Masuki Nadahu szybko zreperuje usterki ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: # Ganbare Masuki! 頑張れ 増木! # [ GAMBA OSAKA ]
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2019, 23:45:56 »





Cześć wszystkim. Na wstępie, decyzja o "zwolnieniu" Masuki Nadahu, ostatecznie kończy karierę Gambą Osaka. Szkoda, bo się rozkręcałem. Dlaczego zatem? Wraz z nową aktualizacją gry, trochę z mojej winy, utraciłem save'a z grą, co uniemożliwia mi kontynuację kariery.

Nie chciałbym jednak do końca kończyć zabawy z karierką, bo wkręciłem się na nowo w tą zabawę, poza tym w mojej pracy mam mnóstwo wolnego czasu, co nie dość, że pozwalało mi na granie tej karierki i opisywanie jej, to skutecznie mi ten wolny czas w pracy zajmowała. Koniec Gamby nie powoduje końca nudy w pracy, więc chciałbym zacząć coś nowego, coś, co byłoby też ciekawe dla Was, a że pomysłów jest kilka, to otwieram ankietę, w której to oddaje Wam głos, co Wy byście widzieli w zamian za Gambę.

Głosów można oddać aż trzy. Liczę na Waszą pomoc.



· NEW MEXICO UNITED

· INTER MIAMI FC

· LANSING IGINTE FC

· LOS ANGELES FC

· D.C. UNITED

· COLUMBUS CREW SC

· HERTHA BSC

· VALENCIA CF

· OLYMPIQUE DE MARSEILLE

· RANGERS F.C.

· WEST HAM UNITED F.C.

· SPORTING CLUBE DE PORTUGAL





Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: ## Gamba Osaka ## Nadahu zwolniony! ## [ A N K I E T A ]
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 18, 2019, 08:51:35 »
Śpieszmy się kochać save'y, tak szybko odchodzą...

Swoje głosy oddałem, nie powiem na kogo, bo RODO. : P

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: ## Gamba Osaka ## Nadahu zwolniony! ## [ A N K I E T A ]
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 18, 2019, 11:07:18 »
Straszna szkoda szkoleniowca Masukiego Nadahu. Owy trener miał pewną smykałkę, która zadziwiała, Gamba grała właściwie, byli w normie. Wiadomo mogli więcej punktów zdobyć, zagrać parę meczy lepiej, ale i tak nie bylo najgorzej. Mam nadzieje, ze jednak znajdzie odpowiedniego pracodawcę, który pozwoli mu na większe sukcesy. Szkoda, ze na tym etapie kończy sie przygoda z Gamba Osaka.

Co do nowego projektu to śmiało mogę powiedzieć, ze swoje glosy oddałem na Herthe Berlin, Valencie i Inter Miami. W pierwszej kolejności górowała u mnie niemiecka ekipa. Chciałbym ciebie zobaczyć u naszych zachodnich sąsiadów i co tam osiągniesz. Drugim wyborem byli Amerykanie, czyli Inter Miami. Jak już ci mówiłem maja świetny projekt. Na koniec z calej trojki wybrałem Valencie. Czemu? Mają świetne predyspozycje aby walczyć w lidze o miejsce premiowane Ligą Mistrzów. A po za tym mimo miłości do Barcy, to uwielbiam Nietoperzy.

Offline dr10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.05.2012r.
Odp: ## Gamba Osaka ## Nadahu zwolniony! ## [ A N K I E T A ]
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 19, 2019, 11:24:45 »
Hertha!!! Mam nadzieję, że wrócisz do Bundesligi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ## Gamba Osaka ## Nadahu zwolniony! ## [ A N K I E T A ]
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 19, 2019, 11:24:45 »