Dział Ogólny > Pro Evolution Soccer 2019

Strzały z dystansu

(1/1)

patryklwa123:
Zabijcie mnie, ale jest w nowym PES'ie jakiś patent na mocne strzału z dystansu? chociażbym nie wiem jak próbował to nic mi nie chcę wpaść z daleka, czasem coś zza dosłownie pola karnego, ale z większej odległości ci bramkarze bronią wszystko :D gram głównie masterleague, ale online mam ten sam problem, w 18stce ładne bramki czasami dało się wsadzić a tutaj to jakieś robocopy nawet z overallem 70 stoją na bramce :D aż się zastanawiam czy może jest jakaś specjalna nowa kombinacja przycisków której nie znam tak jak na strzał techniczny, że trzeba wcisnąć np. R2+strzał żeby uderzenie z daleka było tak jak napisałem na początku np. Mocniejsze? ktoś coś? czy taki ten PES już jest po prostu? ;)

plose66:
Taki jest, mało strzałów z dystansu wpada. Ewentualnie jak gracz ma jakies skille typu rising, diping, knuckle  shot  to moze cos tam wejśc ale generalnie mało to skuteczne w tej edycji.

patryklwa123:
No nic, chyba zagram sobie w takim razie jakąś karierę znowu w PES18, w wolnym czasie, bo jednak jakoś bardziej podoba mi się gameplay z komputerem w tej edycji, tak czy siak dzięki za odpowiedź

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej