Autor Wątek: Gameplay  (Przeczytany 1454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline negreanu11

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2016r.
Gameplay
« dnia: Luty 28, 2019, 15:28:25 »
Witam, jestem od niedawna na forum, z pesem skonczylem jakos na edycji 2008-2009 i wtedy przerzucilem sie na fife tylko i wylacznie dlatego ze mecze i strzelanie bramek wydawalo mi sie takie same, czysta pozycja i petarda w bramke, przyznaje robilo to niesamowite wrazenie ale oczywiscie po jakims czasie sie przejadlo. Wracam do pesa oczywiscie co roku zobaczyc jak sie gra ale zazwyczaj nie zostaje w nim na dlugo. Poprzednia edycja fify robila to czego w sumie mega oczekuje od gry pilkarskiej, swobody w tym co robie, braku ograniczenia przez silnik gry, dlugosc animacji etc i to tam faktycznie dzialalo, zmiany taktyczne i formacje a takze instrukcje na poszczegolnych pozycjach sprawialy ze zmiana druzyny, taktyki dawalo calkowicie inny feeling gry i kazda stworzona akcja nawet cieszyla. Przyszla najnowsza edycja i w tym roku nie mialem zadnej przyjemnosci z gry i po dluzszym czasie meczenia sie odinstalowalem fife i zakupilem na promce pesika. Po paru godzinach spedzonych w normalnej wersji zauwazylem co mocno mi przeszkadza- zbyt szybkie tempo gry- nienaturalne podania z pierwszej pilki. Niestety zauwazylem ze granie wlasnie tak jest tutaj narzucone aby akcja sie udala, przez ograniczenie zbyt dlugich animacji przeciwnik zdazy ogarnac sie w obronie zanim moj zawodnik laskawie przyjmie pilke a co dopiero obroci sie i poda innemu zawodnikowi. Wiec gameplay byl zbyt szybki i przypominalo mi to ping pong. Poszukalem troche modyfikacji ktore zmienialy gameplay na wolniejsza rozgrywke- wiem ze jest taka opcja w menu ale nie do konca jest to to czym powinno byc.  W opcjach mozemy jedynie zwolnic animacje co wyglada jeszcze bardziej smiesznie. Po pograniu wlasnie tak troche dluzej wciaz czegos mi brakuje, kazda druzyna gra mi sie tak samo, tiki taka srednio dziala bo zawdonicy sa poukrywani za przeciwnikami a jesli nawet nie sa to zanim pilka doleci, przeciwnik sprintem ja przejmie w czasie kiedy moj zawodnik stoi jak slup, mega irytujace jest tez to ze nie mam pelnej kontroli w kazdej sekundzie co chce zrobic z zawodnikiem i mowie tu o tych wydluzonych, wymuszonych animacjach, nie jest to tak dynamiczne jak powinno byc.. macie jakis sposob na to czy trzeba raczej czekac kolejne edcyje zeby cos sie z tym naprawilo? Dajcie znac czy macie podobne odczucia. Niestety w tym roku zadna z odslon nie dala mi szansy na spedzenie chociaz 2 sezonow kariery a szkoda.. pozostaje mi czekac na wrzesien..
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2019, 15:30:50 wysłana przez negreanu11 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Gameplay
« dnia: Luty 28, 2019, 15:28:25 »