Dział Ogólny > Sprawy dotyczące FORUM

Organizacja Forum + Liga PES 2020

(1/2) > >>

Bartekeuro:
Słuchajcie. Każdy wie, że w Pesa 19 grało regularnie około 10 osób - to i tak duży postęp i sukces patrząc np na 2018 rok, gdzie nie grał nikt :police:

Chciałbym zebrać ekipę tutaj na forum aby wspólnie podziałać, bez względu na to co się będzie działo -- > tak jak to robię w karierze :) Myślę, że to dobry przykład.
Jeśli jednak nikt nie będzie chciał pomóc - rąk nie załamię i dalej będę działać.

Poszukuję:

1.Odpowiedzialnego moderatora, wystarczy mi 1 ale taki z krwi i kości który ma czas i umiejętności, oraz smykałkę do tematu.  Same chęci to trochę za mało. Ważne aby ogarniał podstawowe tematy i sam dodał coś od siebie, jak np grafiki w postaci loga, tabeli etc.

2. Grafika - tutaj jest marotm, jednak dobrze aby był też jakiś drugi który mógł by pomóc :) Pomysł jest też taki aby był dział jak ZAMÓWIENIA - i każdy by mógł np zamówić sobie jakąś grafikę.
3. Ogólnie osoby które miałyby czas i chęci na różnego typu werbowanie nowych graczy, ale też osoby zajmujące się wszelaką reklamą forum.
4. Twórcy dodatków - tutaj zdaję sobie sprawę. że z tym będzie najciężej - jednak może ktoś od czasu do czasu coś stworzy.
5. Regularnie grającym graczy - to wyjdzie w praniu.
6. Z czasem fajnie jak by dział nakręcił się sam --> sport etc.

Mam parę nagród na turnieje, ale to z czasem.

Jeśli są osoby które chcą pomóc - zapraszam do odzewu na PW lub w tym temacie.

Palacio:
Jestem za. Co jakis czas staram się dodać jakieś dodatki albo ogarnąć spam posty.

Bartekeuro:
Drugi grafik wstępnie się zgłosił :)
Jeśli się dogadamy to będzie on robić między innymi stroje na zamówienie ;)  itp

RED DEVILS:
Siema ogolem to robie duzo rzeczy do pesa miedzy innymi robilem grafike do 2 patchy ekstraklasy , stroje ekstraklasy tez robilem , edytowac pliki tez tak potrafie , jak by sie udalo znalezc ekipe moze nie taka jak kiedys na zrobienie patcha do pesa 20, jak by byla ekipa byly by checi zeby zrobic patch

matyjasik90:
Ogólnie ja to ciągle gram w PESA lecz długo nie byłem na forum 😀
Post PołączonyOgólnie długo gram w PESA . Można zobaczyć dołączenie na forum

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej