Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl > EFootball Pro Evolution Soccer 2021 - PS4

Co się dzieje z grą online?

(1/2) > >>

marek710507:
Może ktoś kto dłużej gra online chciałby mi wytłumaczyć jak grać online aby drużyna którą gram (bez różnicy która...City, Barca, Real, Polska) nie robiła sobie jaj podczas rozgrywki. W czasie meczu zawodnicy robią takie babole że tylko to wysłać do "futbolowych jaj". Piłka odbija się od nich jak od muru, zero przyjęcia, specjalne przepuszczanie piłki między nogami, przewracają się o własne nogi, zawodnicy mojego zespołu zwyczajnie uciekają od piłki albo zatrzymują się biegnąć do niej, biegają jak otłumanione osły. I do tego jakim cudem np. Rashford bez piłki nie może dogonić kontratakującego Krychowiaka z piłką albo Bonucci szybszy od Sterlinga?
Coś tu nie gra. A może jest jakiś myk w ustawieniach gry online?
W rozgrywce offline.... obojętnie puchar, Master League, nieraz konsola pomaga drużynie przeciwnej, ale nie w takim stopniu jak dzieje się to online. Katastrofa nie gra...
Gram w PES od samego początku istnienia tej gry i takich szopek to jeszcze nie widziałem.
Co jest nie tak? Ma ktoś jakieś lekarstwo?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów chcących przyłączyć się do tego tematu.

Fred23X:
 8) A co się spodziewałeś , przeciez to największy gniot w historii konami, oczywiście jesli mówimy o grze online, bo ofline jest super, online niestety rządzą skrypty, scenariusze, lagi , itp itd , ja juz chyba w to gram dlatego, że nie ma nic innego na rynku , bo Fifa to jest jeszcze gorzej ... Ech a PES taki był kiedys zajebisty, 1998 , 2006 , 2013 , 2016 

Palacio:
Ja grałem tylko na początku premiery gry i  miałem takie odczucia, że w trybie online są za duże opóżnienia. Fifa o wiele lepiej z tym stoi.

marek710507:
Jakim cudem niektórzy gracze wygrywają po 100 i więcej meczy z rzędu bez porażki?
Wystarczy wejść w statystyki graczy z top 20.
Uważam że jest to niemożliwe przy tak zachowującej się rozgrywce gdzie wręcz z góry po pierwszych 5 min gry wiadomo, że choćbym nie wiem jak się starał i tak ten mecz umoczę nawet z przeciwnikiem po 10 piwach (wygląda to jak z góry ustawiona parodia meczu)

Fred23X:
Miedzy innymi też "Pay to Win " , grałem z jednym francuzem , rating wtedy prawie 2 tys , ja coś ok 800 , nic nie grał, i chyba za bardzo tez nie potrafił, ale to ja "nie mogłem strzelic " finalnie 1:0 dla niego po kuriozalnym samobóju , po meczu pytam sie ile coinsów zakupił , on : coś koło 200 k , w przeliczeniu daje ok 7100 zł  :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej