Autor Wątek: Hubi89PL melduje się  (Przeczytany 913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Hubi89PL melduje się
« dnia: Sierpień 27, 2022, 04:52:56 »
Wracam po 4 latach z dalekiej podróży do nieśmiertelnej strony która łaczy mnie z nią wiele niezapomnianych chwil- integracji i poznawania ludzi gdzie łączyła i wciąż łączy nas jedna pasja PES.
33 lat zyje na tym globie i zapewne wielu z nas w naszym zyciu od tamtego czasu sie zmieniło,pomimo to  to jest niebywałe uczucia i ta cała aura, która  wibruje we mnie kiedy zachaczam i postanawiam zrobić sobie chwilowy przystań.
Ta strona powoduje ze przelatują w mojej głowie wiele niezapomnianych momentow..Kiedy jeszcze niebylo smartfonow , Facebooka a wszyscy spotykaliśmy się na kanake Irc'sie aby rzucac wyzwania naszych oponenttów, a gadu gady był naszym komunikatorem do umawiana się ma mecze towarzyskie i ligowe.
Wczoraj mialem urodziny i jakoś nostalagia zmusiła mnie do tego aby wejrzec na tą strone i coś nadzwyczajnego a nawet normalnego napisać jakie we mnie emocje towarzyszą i setki wspomnien z tą stroną
Dozobaczenia! Bede tutaj częściej zaglądać, odrazu mówię że sporo pamiętam ksyw graczy.
Ciekaw jestem co tam u was slychać😀

Na tej stronie grałem spędzając setki godzin na PESIE6, PESIE2008,2009, 2010.
WIELKI ELO I POZDRAWIAM .

PES- ŁĄCZY LUDZI 4LIFE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2023, 14:26:44 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Hubi89PL melduje się
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2022, 04:58:17 »
Boomersko to zabrzmiało? Bo tak nas się wyzywa :D ale co oni mogą wiedzieć, gimby tego nie znają, mogą nam jedynie pozazdrościć  tego vibe.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2023, 14:27:54 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hubi89PL melduje się
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2022, 04:58:17 »