Dział Ogólny > Aktualności

Hubi89PL melduje się

(1/1)

Hubi89PL:
Wracam po 4 latach z dalekiej podróży do nieśmiertelnej strony która łaczy mnie z nią wiele niezapomnianych chwil- integracji i poznawania ludzi gdzie łączyła i wciąż łączy nas jedna pasja PES.
33 lat zyje na tym globie i zapewne wielu z nas w naszym zyciu od tamtego czasu sie zmieniło,pomimo to  to jest niebywałe uczucia i ta cała aura, która  wibruje we mnie kiedy zachaczam i postanawiam zrobić sobie chwilowy przystań.
Ta strona powoduje ze przelatują w mojej głowie wiele niezapomnianych momentow..Kiedy jeszcze niebylo smartfonow , Facebooka a wszyscy spotykaliśmy się na kanake Irc'sie aby rzucac wyzwania naszych oponenttów, a gadu gady był naszym komunikatorem do umawiana się ma mecze towarzyskie i ligowe.
Wczoraj mialem urodziny i jakoś nostalagia zmusiła mnie do tego aby wejrzec na tą strone i coś nadzwyczajnego a nawet normalnego napisać jakie we mnie emocje towarzyszą i setki wspomnien z tą stroną
Dozobaczenia! Bede tutaj częściej zaglądać, odrazu mówię że sporo pamiętam ksyw graczy.
Ciekaw jestem co tam u was slychać😀

Na tej stronie grałem spędzając setki godzin na PESIE6, PESIE2008,2009, 2010.
WIELKI ELO I POZDRAWIAM .

PES- ŁĄCZY LUDZI 4LIFE

Hubi89PL:
Boomersko to zabrzmiało? Bo tak nas się wyzywa :D ale co oni mogą wiedzieć, gimby tego nie znają, mogą nam jedynie pozazdrościć  tego vibe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej