Autor Wątek: Dyskusja ogólna  (Przeczytany 1168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Palacio

 • Administrator
 • ***
 • Autor wątku
 • Join Date: Mar 2009
 • location: Buenos Aires
 • Wiadomości: 27431
 • Dostał Piw: 300
 • Na forum od: 04.03.2009r.
  • Status GG
  • Steam
  • BOCA JUNIORS
 • Gram w: eFootball PES 2022
Dyskusja ogólna
« dnia: Styczeń 18, 2024, 00:51:59 »O grze:

Spoiler for Hiden:
O TEJ GRZE:
■ Z „PES” do „eFootball™”
Nadeszła nowa era cyfrowej piłki nożnej: „PES” zamienia się w „eFootball™”! Zagraj w piłkę nożną nowej generacji w grze „eFootball™”!

[Sposoby gry]
■ Stwórz swoją własną drużynę marzeń
Poza emblematami takich drużyn jak FC Barcelona, Manchester United FC, FC Bayern München, AC Milan, Internazionale Milano i innych europejskich potęg piłkarskich, możesz również oznaczyć swoją drużynę najnowszymi paskami i godłami reprezentacji oraz drużyn klubowych z Ameryki Południowej, ligi J.League i innych zakątków świata!

■ Podpisuj kontrakty z zawodnikami
Po utworzeniu drużyny trzeba dodać do niej zawodników! Od obecnych supergwiazd po legendy futbolu: podpisuj kontrakty z zawodnikami i wznieś swój zespół na nowe wyżyny!

・ Lista zawodników specjalnych
Tutaj możesz podpisać kontrakty z zawodnikami specjalnymi – wybitnymi uczestnikami współczesnych spotkań, graczami z najlepszych lig i legendami rozgrywek!

・ Lista zawodników standardowych
Tutaj możesz wybierać swoich ulubionych zawodników i podpisywać z nimi kontrakty. Możesz także użyć funkcji sortowania i filtrów, aby zawęzić pole wyszukiwania.

・ Lista menedżerów
Tutaj możesz podpisywać kontrakty z menedżerami, którzy – dzięki swym powiązaniom z różnymi stowarzyszeniami trenerskimi – oferują odmienne podejścia taktyczne.

■ Rozgrywanie meczów
Jeśli posiadasz już zespół wraz ze swoimi preferowanymi zawodnikami, czas udać się na boisko.
Od testowania swoich umiejętności przeciwko SI po rywalizację rankingową w meczach on-line: graj w eFootball™ tak, jak lubisz!

・ Popraw swoje umiejętności w meczach przeciwko SI
Dostępnych jest wiele wydarzeń, które pokrywają się z kalendarzem piłkarskim w świecie rzeczywistym – w tym wydarzenie „Starter” dla tych, którzy dopiero zaczynają, a także szereg wydarzeń, w których można grać przeciwko drużynom z czołowych lig. Stwórz drużynę marzeń o parametrach odpowiadających motywowi wydarzenia i przystąp do gry!

・ Poddaj swój talent próbie w meczach z innymi użytkownikami
Daj porwać się rywalizacji w czasie rzeczywistym w podzielonej na dywizje lidze „eFootball™ League” i szerokiej gamie cotygodniowych wydarzeń. Czy zdołasz doprowadzić swoją drużynę marzeń na szczyt 1. dywizji?

・ Mecze ze znajomymi – maks. 3 na 3
Skorzystaj z funkcji „Friend Match”, aby zagrać przeciwko znajomym. Pokaż im, na co stać Twoją drużynę!
Dostępne są również mecze w trybie kooperacji do 3 na 3 uczestników. Spędź czas w towarzystwie znajomych i poczujcie razem piłkarską gorączkę!

■ Rozwój zawodników
W zależności od reprezentowanego typu gracza, umiejętności zrekrutowanych zawodników mogą być dalej rozwijane.
Awansuj swoich graczy na nowe poziomy, używając ich w meczach i korzystając z programów treningowych, które można zdobyć jako nagrody w wydarzeniach. Po osiągnięciu przez zawodników nowych poziomów, możesz wykorzystać otrzymane punkty postępów do dalszego rozwoju ich zdolności. Przydziel punkty postępów do wybranych kategorii, jak strzelanie, drybling lub obrona, a stosowne statystyki zawodnika wzrosną.
Jeśli nie masz zaś pewności, w jaki sposób rozwijać swoich zawodników, możesz posłużyć się funkcją automatycznego przydziału punktów.
Rozwijaj swoich zawodników tak, jak chcesz!

[Jeszcze więcej zabawy]
■ Cotygodniowe aktualizacje
Dane z prawdziwych meczów rozgrywanych na całym świecie są gromadzone i co tydzień implementowane do gry za pośrednictwem funkcji aktualizacji, aby zapewnić bardziej autentyczne wrażenia z rozgrywki. Aktualizacje te wpływają na różne aspekty gry, w tym oceny kondycji zawodników oraz składy drużyn.

■ Daj porwać się sezonom
Gra eFootball™ rozgrywana jest na przestrzeni kolejnych sezonów.
Każdy sezon odznacza się motywem odzwierciedlającym najnowsze trendy w świecie piłki nożnej. Możesz uzyskać przewagę w wydarzeniach, podpisując kontrakty z zawodnikami i budując drużynę odpowiadającą motywowi sezonu.
Stwórz wyjątkową drużynę na każdy z sezonów i ciesz się rozgrywką!

*W przypadku klientów, których kraj/region w grze to Japonia, monety eFootball™ są ważne tylko przez 180 dni od daty zakupu.
*Loot boxy wymagające płatności za pomocą monet eFootball™ nie będą dostępne dla graczy z Belgii.
*Monety eFootball™ można zakupić w grze i pozwalają one wykonywać różne czynności, takie jak rekrutowanie zawodników lub odblokowywanie przepustek na mecze.
*Powyższy opis może ulec zmianie na skutek przyszłych aktualizacji.


Wymania systemowe:

Spoiler for Hiden:
KONFIGURACJA MINIMALNA:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10 - 64bit
Procesor: Intel Core i5-2300, / AMD FX-4350
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 7790
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni
KONFIGURACJA ZALECANA:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10 - 64bit
Procesor: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni

ZWIASTUN:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

GAMEPLAY:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Dyskusja ogólna
« dnia: Styczeń 18, 2024, 00:51:59 »