Autor Wątek: Problem z plynnoscia gry w sieci  (Przeczytany 4025 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Busio

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2007r.
Problem z plynnoscia gry w sieci
« dnia: Lipiec 02, 2007, 09:34:28 »
Mam zlacze 1mb/s i mam pewne problemy z plynnoscia gry w sieci. Nie wiem czy to wina procka(800mhz)
czy niestabilnego lacza. W grze pojedynczej nie mialem takich problemow z gra wiec mysle ze to raczej nie jest wina procesora. Moze sie myle?? Bede bardzo wdzieczny za pomoc w tej sprawie.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2007, 22:32:30 »
800 mhz to nie za slabo ? pes6 to troche na mocniejszych sprzetach nie chodzi trzeba.

Ja mam athlona 3200+ i z gf4mx pes6 cial... zmienilem grafike na 7600GS DDR3 i smiga jak zloto w 1400x1050 :P

Offline kurion

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2007r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2007, 21:20:24 »
Witam kupilem niedawno sobie pes 6 i zacz??em grac w niego online... na pierwszy rzut oka wszystko bylo ok, kiedy zacz??em grac z kuzynem okazalo sie ze jemu gra laguje...
za kazdym razem gdy gra ze mn? laguje.. Kiedy gra z innymi graczami gra normalnie... Inni gracze z ktorymi gram potwierdzaj? ze maj? lagi ... Zacz??em zwracac na to wi?ksz? uwag? i zauwazylem ze u mojego kuzynka gdy pisze "trwa sprawdznie lacza internetowego"(przy uzyciu opcji "siec") po jakis 2 moze 3 sekundach wlacza si? nastepna strona a u mnie trzeba poczekac z jakies dobre 20 sekund... On ma 640 neostrade przez zwykly modem a ja mam tez 640 neostrade tyle ze przez liveboxa... Moze wiecie oco chodzi, moze mieliscie podobny problem, licze na wypowiedz tych osob które maj? liveboxa... Acha co do programow typu emule itd mam wszystko wylaczone tak samo antywirus jest na opcji OFF...
Komp podl?czony jest z liveboxem przez siec wi-fi, próbowalem tez grac poprzez kabel ethernet (karta sieciowa) i zacinalo tak samo...
Zapora sieci jest wy??czona jezeli oto chodzi...

Jezeli chodzi o kompa oto on:
Procek: 2200++ Athlon
512 ram
karta: Radeon 9000+
Jak gram z kompem gram na najwiekszych detalach i nic nie tnie
pozdro i czekam na odpowiedz ....

Offline Markus85

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2007r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2007, 01:31:34 »
karta graficzna Radeon 9000 ? - na Full  :)

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2007, 19:12:39 »
Witam kupilem niedawno sobie pes 6 i zacz??em grac w niego online... na pierwszy rzut oka wszystko bylo ok, kiedy zacz??em grac z kuzynem okazalo sie ze jemu gra laguje...
za kazdym razem gdy gra ze mn? laguje.. Kiedy gra z innymi graczami gra normalnie... Inni gracze z ktorymi gram potwierdzaj? ze maj? lagi ... Zacz??em zwracac na to wi?ksz? uwag? i zauwazylem ze u mojego kuzynka gdy pisze "trwa sprawdznie lacza internetowego"(przy uzyciu opcji "siec") po jakis 2 moze 3 sekundach wlacza si? nastepna strona a u mnie trzeba poczekac z jakies dobre 20 sekund... On ma 640 neostrade przez zwykly modem a ja mam tez 640 neostrade tyle ze przez liveboxa... Moze wiecie oco chodzi, moze mieliscie podobny problem, licze na wypowiedz tych osob które maj? liveboxa... Acha co do programow typu emule itd mam wszystko wylaczone tak samo antywirus jest na opcji OFF...
Komp podl?czony jest z liveboxem przez siec wi-fi, próbowalem tez grac poprzez kabel ethernet (karta sieciowa) i zacinalo tak samo...
Zapora sieci jest wy??czona jezeli oto chodzi...

Jezeli chodzi o kompa oto on:
Procek: 2200++ Athlon
512 ram
karta: Radeon 9000+
Jak gram z kompem gram na najwiekszych detalach i nic nie tnie
pozdro i czekam na odpowiedz ....

Moze i nie tnie, ale nie chodzi w tym tempie co trzeba..

Offline emdoka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2006
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2006r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2007, 18:31:18 »
ema ema. to ja mo?e powiem o swoim problemie, który nie dotyczy gry w internecie, ale gry jako takiej w ogóle czyt. p?ynno?ci. nie ma sensu zak?ada? drugiego tematu traktuj?cego o tym samym wi?c opisze o co mi chodzi tutaj. na ?rodku obrazu mam jakby przezroczysty pasek, wygl?da to tak jakby obraz sk?ada? si? z trzech cz??ci - góra, dó? i ?rodek i te elementy wzajemnie by si? gryz?y. gram na medium 1280/960 mam procka celerona 3,2 giga ramu i grafike geforce'a 7300 gt. czy kto? mia? mo?e podobny problem lub wie jak mi pomóc, ?eby gra ?miga?a lalunia? wydaje mi si?, ?e na moim sprz?cie nie powinno by? z tym problemów. z góry dzi?kuje i pozdrawiam ligowców - nastukafszego i vanbastena, mo?e mnie pami?taj? :) Pozdrawiam serdecznie.
rzyce klika

Offline Busio

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2007r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2007, 13:16:22 »
No dobra kupilem se procka 2500+ i dalej mam lagi szczegolnie w drugich polowach meczu. A czasami kolesie do mnie pisza ze tez maja przezemnie lagi a mam 2 mbity tyle ze z TELE 2. W trakcie grania wszystkie programy typu emule wylaczam zostaje tylko winamp ale to chyba nie przez to.

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2007, 13:26:47 »
tele2..... to neo 100% lepsze :]

Offline emilio_pl

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2006
  • location: Go?dap
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2006r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2007, 15:44:07 »
tele2..... to neo 100% lepsze :]
popieram :D lepiej wzi?? neo ni? tele2 lub netie na ??czu TP bo wtedy mog? by? problemy  :D

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2007, 16:24:06 »
tele2..... to neo 100% lepsze :]
popieram :D lepiej wzi?? neo ni? tele2 lub netie na ??czu TP bo wtedy mog? by? problemy  :D
Napisa?em tam bo ja mam NEO :P

Offline Busio

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2007r.
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2007, 10:18:31 »
No kurcze kumpel ma 512 z neostrady i nie ma lagow a jam mam 2 mbity z tele 2 i mam lagi. Nie mowie ze ciagle ale tylko w wybranych meczach. A plynnosc gry w sieci zalezy glownie od transferu danych a nie od firmy...

Offline Indy22

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2007r.
    • Inter
Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2007, 16:57:03 »
Piszecie ze mam takie ?acze a ja takie?

TO CO PODAJECIE TO JEST DOWNLOAD A LAGI SA PRZEZ TO ZE MACIE NISKI UPLOAD.
Neo 6Mb/s to jest 768 kilobajtow/sekunde przy pobieraniu a oddawanie przy tej opcji neo to 512kb/s czyli 64 kilobajty/sekunde.

Wiekszosc us?ugodawcow takich jak Netia, TP, Tele2 oferuje ?acza asymetryczne i to jest wina lagow.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z plynnoscia gry w sieci
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2007, 16:57:03 »