Autor Wątek: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA  (Przeczytany 5166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
PROSZ? O WASZE OPINIE, JAK SIE WAM PODOBA?A ORGANIZACJA, MECZE, ZAWODNICY, NAGRODY, INICJATYWA......prosz? o opinie o pracy adminów, o postawach graczy...czyli wszytko co chcecie powiedzie? o mp ( WADY i ZALETY)

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2007, 09:30:14 »
PO pierwsze i ostatnie powinny byc kary jesli ktos nagra jak przeciwnik gra na czas.po drugielecialy zwaly az chuczalo;) niestety admini albo nie chcieli widziec albo nie wiem co:D po  trzecie fajnie sie gralo:P ale szkoda ze w 1 rundzie za duzo nie pogralem:) dzieki za mecze wszystkim mojim przeciwnika:) i prosze nastepny raz zebym w kazdej rundzie nie trafial albo na lukiego albo na oleja;) bo to przesada;D
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline meen1989

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2006r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:17:25 »
Wszystko by?o w porz?dku. Tylko nie potrzebnie kto? oszukiwal np lampart_77. Nie wiem dlaczego specjalnie lagowa?. By? mo?e zobaczy? jakie s? nagrody to mu si? woda w g?owie zagotowa?a. Ale moje uparcie i reakcja adminów wyja?ni?a sytuacj? i to jest jak najbardziej w porz?dku. Druga sprawa gracz arjen. Twierdzi? ?e ustawili?my mecz. Oczernia? potrafi ka?dy nie maj?c ?adnego dowodu. Równie dobrze ja mog?em powiedzie? ?e oni te? ustawili mecz. Jak grali to te? meczu nie ogl?da?em. Nie mia? dowodów a oczernia?. A tak po za tym wszystko by?o ok tylko z Mackiiiem przegra?em bo strzeli? bramk?  na 2:1 w doliczonym czasie gry. A na koniec powiem ?e spoko by?y te mistrzostwa:) :)

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:14:37 »
jeden co zrobil zwalek sie odezwal:D a bylo tego duzo:D
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:24:30 »
Ja tam ?adnych wa?ków nie robi?em, przegra?em swój ostatni mecz w grupie i niestety z 10 punktami nie uda?o mi si? przej?? nawet eliminacji... Niektóre osoby zapisa?y si? do turnieju nie maj?c nawet oryginalnego PESa... skandal!  :P

Offline Michu89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2007, 12:24:57 »
Wszystko by?o by ok gdybym tak szybko nie odpad?  :(. Pocieszeniem mo?e by? to ?e Maciek1988 z ktorym przegralem w 1/16 zaj?? pó?niej 3 miejsce. Ogólnie mistrzostwa uwazam za udane ;)
Wiele Serc Jedno Bicie POGO? SZCZECIN Ponad ?ycie!!!

Offline Alienlol

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2007, 12:26:16 »
Mia?em nadzieje na co? wiecej z mojej strony tzn.ze dalej dojde ale niektorzy gracze szybko sprowadzili mnie do pionu. Dobrze ze wogole przeszed?em eliminacje grupowe.Na swoja obrone mam tylko to ze w niedziele gralem na gigantycznym kacu ;) Jak dla mnie mistrzostwa zdecydowanie na + .Oczywiscie nie oby?o sie bez wa?kow i k?otni jak pisali koledzy wyzej oraz  "graczy widmo"ale to przeciez nie wina organizatorow .Ogolnie rzecz biorac czekam na nastepne takie turnieje pozdro :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE --->zapraszam do rejestracji :)

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2007, 13:09:14 »
Mistszostwa byly ok tylko graczom nieraz puszczaly nerwy ale to normalka o taka stawke

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2007, 13:20:58 »
no to ja powiem co? z mojego punktu widzenia administratora:
- my?l?, ?e w sumie dobrze nam to wysz?o, terminarz jak najbardziej udany, zostawili?my sobie czas dzi?ki czemu spoko wszytko by?o. Wiadomo czasami 5 minut w t? czy w t? nie robi ró?nicy
- gracze: ciekawe mecz, cho? boli mnie nie to, ?e nie którzy "zabij? by wygra?"...nie podam przyk?adów.....je?eli jest co? do wygrania, znika zasada fair play
- sprawa techniczna i  LG - msciel napisa? na 6
- praca adminów: moim zdaniem pomagali jak mogli, cho? nie wszystkie decyzje sie podoba?y, ale có? jeden cz?owiek wszystkim nie dogodzi
- du?a liczba ch?tnych i du?o spotka?, nie by?o przypadku w tym kto awansowa? do fina?u

CHCE PODZI?KOWA? WSZYSTKIM CO W?O?YLI SWOJE SI?Y PRZY ORGANIZACJI  MP, a w szczególno?ci firmie REJESTRACJA lub LOGOWANIE za nagrody

za rok nast?pne Mistrzostwa Polski On-line

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2007, 15:11:57 »
Siemka mo?e pare s?ów ode mnie jako , ?e troche w tym uczestniczy?em tak?e od "kuchni".Z tego co wida? ludzie powy?ej skoncentrowali  si?  g?ównie na pozytywach ja spróbuje napisa? co mi si? nie podoba?o , co trzeba zmieni? bo chyba jednak wa?niejsza jest tutaj konstruktywna krytyka która by? mo?e niebawem zaprocentuje.Pozwol? sobie podzieli? moj? wypowied? na 2 cz??ci pierwsza skierowana do pracy adminów druga za? to sprawy organizacyjno -techniczne.

Prace adminów ocenie do?? krytycznie oto moje spostrze?enia:
-zaanga?owanie wysokie ,
-w niektórych sytuacjach brak konsekwencji przyk?ad M?ciciela faza grupowa tura g?ównego przez k?opoty z lobby które trwa?y <pauza> 30 min przed?u?a czas z 16.00 do 16.15 oznajmiaj?c to na irc ...oczywi?cie by?o wiadomo ?e niektórzy maj? jeszcze po 2mecze w grupie i nie zd??? to rozegra? -upomnia?em M?ciciela ale bez reakcji..ale nie to by?o najgorsze paranoj? by?o to ?e jednak wybi?a 16.15 cisza wiec ludzie zacz?li rozgrywa? ostatni mecz w grupie po 10 minutach gdy wielu graczy rozgrywa?o te spotkania dostajemy info ?e FAZA PUCHAROWA juz wygnenerowana i maja czas do 17.00 potem walkowery...musialem osobiscie dzwonic do ledzika zeby zaptrzesta? meczu wyszedl z gry i rozpoczal faze pucharowa....

Sprawy organizacyjne my?l? , ?e ogólnie MP by?o b??dnie rozplanowane ju? pomijaj??, ?e na?ó?y?y si? z MP w Wa-wie swoja drog? ciekawe czy by?o to dzi?anie celowe .Powiem wi?cej przez to by?o wiele absurdalnych sytuacji.Pos?u?? si? za przyk?ad grupa 23 w której to gra? Luki i Over .Dla mnie osobiscie kompletnie niezrozumia?e by?o przyznanie WO Overowi w paru meczach walkowera na jego korzy??...Ch?opaki wrócili wieczorem i byli na irc Luki co prawda nie gra? spotka? ale napisa? na gg do swoich zawodnikow w grupie a Over odrazu pisa? ?e b?dzie chcia? WO....wczoraj dowiedzia?em si? ?e napisa? info na gg o 5 nad ranem  :o dziwne ze dostal WO ludzie czekali w sobote caly dzien na niego....
Jedna faza nie powinna trwa? d?u?ej ni? jeden ca?y dzie? bo potem takie absurdalne sytuacje wychodza bo jeden by? w sobote caly dzien a drugi zjawil sie na 3 h w niedziele....
Sprawy techniczne pytanie czy nie da?o by si? tak zmodyfikowa? system aby w grupach o kolejno?ci decydowa? przy jednakowej ilo?ci pkt bezpo?redni mecz mi?dzy "zainteresowanymi" kluabmi<graczami>?

Jeszcze siebie ocenie bo Over pisa? co? w swoich wcze?niejszych postach...Do?o?y?em wszelakich stara? aby jak najwi?cej ludzi ?ci?gn?? do tych MP.Powiem wi?cej ka?demu z osobna t?umaczy?em jak si? zarejestrowa? i jak wej?? na IRC.Moim zdaniem to by?a podstawa co prawda jesli pytali o innne rzeczy udziela?em odpowiedzi ale równie? pisa?em ?e wiele informacji uzyskaj? w samym ju? IRC-u .Moge tylko powiedzie? ?e 3 dni non -stop by?em przed kompem uwa?am ?e wykona?em ci??k? i mozoln? prac? , która je?li nie dzi? nie jutro to na pewno w niedalekiej przysz?o?ci zaprocentuje .

Pzdr

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2007, 15:30:35 »
nie zgodz? si? do ko?ca z gattim i b?d? broni? m?ciciela.
1)Gatti wyt?umacz czemu mimo prze?o?enia fazy o 30 minut - co brali?my pod uwag? bior?c zapas czasu- czemu sam Ledzik nie zdazy? zagra? meczy grupowych bo?? czemu inni si? wyrobili a on nie, a mo?e pisa? graczom, ?eby grali z kim? innym a on dogra..we? to pod uwag?

2 ) termin MP zbieg? si? przypadkowo. W inny czasie z przyczyn osobistych, ?adne z adminów nie móg? by by?, wi?c wybrali?my jedyny wolny termin. I tak poszli?my graczom na r?k? i ci co chcieli gra? to by grali i nie robili problemów.


3) nie mo?na zrobi? tak, ?e decyduje mecz pomi?dzy zawodnikami, decyduje tak jak w lidze angielskiej....bramki

4)Gatti powiem ci mówisz, ?e siedzia?e? 3 dni a ka?dy z nas ma tak codziennie  siedzi i pomaga. Wi?c cho? na chwile poczuj si? jak my, mimo twoich dobrych ch?ci  i pracy któr? wykona?e? nie podlegaj?c? dyskusji zawsze znajdzie sie kto? komu nie b?dzie odpowiada?o to co robisz boo......i tu jest zawsze jakis powód.....bo pami?taj ten co nic nie umie i nie wie, ten co nic nie robi zawsze najg?o?niej gada

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2007, 15:34:01 »
a powiem co? nie skromnie, ale ?adna liga  nie jest tak rozbudowana i nie ma takich du?ych mo?liwo?ci do prowadzenia takich rozgrywek jak my... i  jest si? czym chwali?!!!!! bo za du?o pracy w?o?yli?my w to!!!!

a dowodem na to jest pchanie si? do ligi osób wcze?niej wyrzuconych i proszenie nas o dopuszczenie. wcze?niej wyzwali obra?ali, pluli na nas a teraz chc? gra?...wida? nie docenili nas .....i chc? gra?. Oni nie maja honoru, bo ja po takim czym? jak oni zrobili nawet bym na stron? nie wszed?

a z drugiej strony ludzie nie doceniaj? to co maj?, i zawsze szukaj? wad a nie zalet!


to tak od serca
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 15:38:47 wysłana przez maciek_pl »

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2007, 16:32:44 »
Jak ju? napisa?em wy?ej to moje subiektywne spostrze?enia , które chcia?bym aby nie by?y komentowane a g??boko przemy?lane i wzi?te do serca,a przede wszystkim da?y do my?lenia.Jednak?e je?li kto? chce porównywa? t? lig? do innych b?d? jej broni? bo jest najlepsza na scenie online pesa i ma mnóstwo zalet , o któryc inne ligi na dzie? dzisiejszy mog? tylko pomarzy? .

Offline lonatyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:08:14 »
Wszystko by?o ok, ale nie zgadzam si? z decyzj? adminó co do mnie. Zagra?em wszystkie mecze a grupy wysz?a osoba która zagra?a 2 mecze a za reszte wpad?y jej walkowery. I w nast?pnej rundzie te? si? nie pojawi?a. Uwa?am ?e to ja powinienem przej?? do nast?pnej rundy!!!!!!!!!!!!

Offline Szubi

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 206
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2006r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2007, 19:47:13 »
mimo ze uklasowalem sie na 3 miejscu w grupie i koniec gry bylo dla mnie uwazam ze organizacja byla na 4+ mozna by bylo troszku ulepszyc ale macie na to czas rok pozdro
SZUBI

Offline Xulorin

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.07.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2007, 19:53:06 »
Turniej uwa?am za udany chocia? kilka wad mia?. Aby je naprawi? proponowa?bym mo?liwo?? zg?aszania zawodnika tylko 1 na 1 ip. A nie ?e ca?a rodzina nagle zg?asza si? niby na turniej a to tylko jedna osoba. A jakby zagrali jakby trafili na siebie? Papier, kamie?, no?yczki? A drugi to zawodnicy widmo, zg?aszaj? si? i ich nie ma... Po 3 gra na czas by?a te? du?ym problemem ale na szcz??cie tylko raz na to trafi?em.

Ale jestem zadowolony z turnieju chocia? szkoda ?e nie doszed?em jeszcze dalej. Dzi?ki ;)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2007, 20:12:13 »
Turniej uwa?am za udany chocia? kilka wad mia?. Aby je naprawi? proponowa?bym mo?liwo?? zg?aszania zawodnika tylko 1 na 1 ip. A nie ?e ca?a rodzina nagle zg?asza si? niby na turniej a to tylko jedna osoba. A jakby zagrali jakby trafili na siebie? Papier, kamie?, no?yczki? A drugi to zawodnicy widmo, zg?aszaj? si? i ich nie ma... Po 3 gra na czas by?a te? du?ym problemem ale na szcz??cie tylko raz na to trafi?em.

Ale jestem zadowolony z turnieju chocia? szkoda ?e nie doszed?em jeszcze dalej. Dzi?ki ;)

Xulorin po ka?dej imprezie uczymy si? czego? nowego :) nast?pnym razem nie dopu?cimy aby wi?cej ni? jeden gracz gra? na jednym ip , co do zawodników-widmo to po ka?dej takiej zabawie tworzymy czarn? list? , wi?c b?dzie ich na pewno mniej

Offline Majik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2006r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2007, 22:08:01 »
To ja tez dorzuce swe 3 grosze na temat MP  :D. Ciekawa impreza zakrojona na szeroka skala, moze nawet za szeroka - "gracze widmo" , nie wiem jak mozna by bylo temu zaradzic, moze faze grupowa rozolyc to na dluzszy okres czasowy , a decydujace mecze w ciagu jednego dnia rozegrac hmmm.. nie wiem pozostawiam to w kwesti organizatorom. Jesli chodz o rozne zagrywki "ponizej pasa" to mnie nie dotknely wiec nie bede nikogo tu krytykowal, wrecz przeciwnie chce podziekowac raz jeszcze przeciwnikom  i tym ktorzy mi kibicowali i druzynie ze stadionu W. Lobanowskiego ;) - DZIEKUJE. Swoj udzial zakonczylem w rundzie pucharowej, jak sie pozniej okazalo grupe mialem bardzo trudna Olej (mistrz lub wice-mistrz) i Karol (cwiercfinalista), mecz z janosem nie odbyl sie (rezygnacja janosa).Jesli bede mial mozliwosc to w nastepnych MP rowniez wystapie, czy bedzie to Dynamo  :P, nie wiem z pewnoscia zespol z tej polki  :D. Nic wiecej mi nie przychodzi do glowy moze jeszcze cos kiedys dopisze.   

Pozrowienia dla organizatorow i uczestnikow.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2007, 14:58:34 »
Mistrzostwa Polski on-line dobieg?y ko?ca. Mistrzem Polski w Pes6 on-line w 2006 roku zosta? Olej z Delty. Pokona? on po zaci?tym meczu Lukiego_k 3:2.


kilka statystyk:
Rozegrane mecze: 656
Strzelone bramki: 2359
Srednia bramek na mecz: 3.59
Odslon strony: (Sobota + Niedziela): 57394
uczestników :232
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2007, 15:01:37 wysłana przez maciek_pl »

Offline Pablisso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2007, 16:24:58 »
maciek b??d :p 2007 roku
w newsie te? jest ?le :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Mistrzostwa Polski on-line 2007 by pesleague.pl&komsad.pl - WASZA OCENA
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2007, 16:24:58 »