Autor Wątek: [PC] Most Popular Balls v.0.5 (best quality now) *with menu images*  (Przeczytany 2066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
 

Most Popular Balls v 0.5 (the best possible quality and compability; 1ST in the world I post work with new PES 2008 textures, not PES 6 import) with ball images in menu support

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


zrodlo:gamingaccess.com

Offline Infection

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2007
  • location: ?ód?
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2007r.
Odp: [PC] Most Popular Balls v.0.5 (best quality now) *with menu images*
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2007, 11:15:07 »
a ja mam pytanie ja od 5 nie umiem sie bawić i wrzucać te pliki jak to wrzucić moje pytanie brzmi ?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: [PC] Most Popular Balls v.0.5 (best quality now) *with menu images*
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2007, 15:21:25 »
Pileczki instalujemy Game Graphic Studio i tez mykaja  A wiec napisze wszystko krok po kroku ;] zaczynam: -Otwieramy program Game Graphic Studio -Dajemu file-->open-->przechodzi my tam gdzie jest zainstalowana gra-->w folderze z gra wchodzimy w IMG--> i najpierw otwieramy plik CV_0.img -po czym ze wszystkich plikow znajdujacych w folderze CV_0.img szukamy pliku unnamed_852.bin gdy go znajdziemy dajemy prawym przyciskiem myszy i dajemy IMPORT FILE i dajemy to co sie znajduje w folderze co sciagnelismy paczke pileczek  -pozniej otwieramy tak samo wszystko tylko CV_1.img i wyszukujemy w nim pliku np. balls_2.bin po czym dajemy tak samo IMPORT FILE i otwieramy pileczki ktore sciagnelismy i pokoleji podmieniami kazda ) No i nic trudnego ) Zycze dobrej zabawy...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: [PC] Most Popular Balls v.0.5 (best quality now) *with menu images*
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2007, 15:21:25 »