Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl > Dyskusje Ligowe

Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa

(1/99) > >>

newsman:
Nie będę owijał w bawełnę tylko powiem o co chodzi prosto z mostu.Wieczorne przeciążenie strony...chyba każdy wie o co chodzi..Chyba każdy zauważył ze wieczorem stronka muli + do tego co jakiś czas jakiś głąb dojdzie do wniosku, zęby poatakować stronę i wtedy jest kaplica. Wyjście jest z tego jest kupienie nowego kompa na serwer, bo obecny celeron 2.2 juz sobie nie radzi mimo licznych zabiegów tuningowych. Z tego co patrzyłem to komputer oparty na core 2 duo + 2GB ram + 2 x hdd to koszt rzędu 1500zl. Nasza prośba jest taka, aby każdy z graczy przelał po 10 złoty a zbierze się super sumka. Cała nasza kasa poszła na nagrody dla was i w tym momencie nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić. Wszyscy, którzy dokonają wpłaty zostaną umieszczeni na liście sponsorów.

Jeżeli chcesz wspomóc finansowo działanie serwisu możesz przelać pieniądze na konto:

08 1140 2004 0000 3202 3045 0490
z tytułem przelewu : "Dotacja pesleague.pl" oraz nazwę użytkownika.

- dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE

- dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Najlepiej wplacac na konto to wtedy cala wplacona suma wplynie do nas a nie tylko czesc.

Zarząd pesleague.pl



stan konta 1430 złotych

Panowie albo nazbieramy na serwer albo zamykamy lige. Nie ma sensu by korzystanie ze strony bylo meczarnia a nie przyjemnoscia. Decyzja lezy w Waszych rekach, nazbieranie na wlasny nowy serwer to najtansze rozwiazanie i albo sie to uda albo liga zostanie zamknieta gdy korzystanie ze strony bedzie coraz bardziej utrudnione co nastapi ze pewnoscia po wakacjach.

Sponsorzy: (zostana umieszczeni na liscie sponsorow na stronie)

JASIU
Kerypro
rudy1981_PL
anonim :)
argas
VIVI27
MARIOZ
ERNESTINIO
MUERTAS
WISNIA
HANTER
KULASINHO
MMALYY22
KASPERCZAK
ADAM WIECEK
arapek
RODEK
KURZY187
pysiek10
ARTURGKS
SEBAKLEJ
FIGHTERS84
SUCHY262
matip125
balcerr
ledzik
_DJ_
DABAL
GALASZ
Dosia_10
swiezak
PEPE
POLKONRAD
WISNIA
Nergal1984
TOMMY612
bolkens
JACK
STYKOWSKI GRZEGORZ
FIGHTERS84
ciechan78
MARKUS
MALCER
GakuHudygram
Damian_NML
webber04
Piotr@S
KARWOCHA
PLASEK 20
SCORPION17
SZULU
ROSIAKTOTTI

Matip125':
Moze jeszcze tak by udostepnic tkz. usluge PAYPAL :) Czyli, szybki przelew karta kredytowa :P

maciek_pl:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMoze jeszcze tak by udostepnic tkz. usluge PAYPAL :) Czyli, szybki przelew karta kredytowa :P

--- Koniec cytatu ---

dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE
dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE

maciek_pl:
Jak ktoś wpłacić i poda na forum kwotę... to go dopiszemy na listę

Kalit:
Chętnie bym coś dał ale nie mam nawet konta w banku (a od mamy kasy na takie coś nie wygrzebie jedyne z czego to z komórki mogę dać) chyba że można by było sms wysyłać :) jak będzie taka możliwość to chętnie go wyśle

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej