Autor Wątek: WWW.NBA-LIVE.PL  (Przeczytany 2849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
WWW.NBA-LIVE.PL
« dnia: Kwiecień 23, 2008, 17:10:16 »
NBA Live zawiodło wiele osób swoją jakże cieńką grywalnością, grafiką i wszystkim co możliwe. No może jedynie menu może się podobać. Także bardzo się zawiodłem na NBA Live 08 gdyż jest kompletnie niegrywalne. A więc postanowiłem udoskonalić najlepszą część NBA Live mianowicie 05. Uaktualniłem wszystko co było możliwe, dopracowałem rostera, zebrałem najlepsze patche ze sceny NBA Live i postanowiłem się z wami podzielić tym co udało mi się wykonać. Projekt nazywa się NBA Live 2005 - Game Time Patch i mam nadzieję, że wszystkim Wam się bardzo spodoba, a z dysku zniknie ten gniot Live 08 i już nigdy tam nie zawita

Patcha ściągniesz z Naszego downloadu. ( REJESTRACJA lub LOGOWANIE)

Patch w skrócie zawiera:

- Aktualny roster
- Aktualne statystyki
- Aktualne akcesoria
- Nowe twarze
- Nowe buty
- Nowe menu
- Nowe ruchy
- Nowe oświetlenie
- Nową muzykę na hali


Oraz wiele, wiele innych ciekawych rzeczy, których siły wymieniać nie mam.

Patch jest w formie całego folderu gry i nie potrzeba do niego posiadać instalki gry.

Instrukcja instalacji:

1 - Rozpakuj archiwum, podając po kolei ścieżki do kolejnych partów
2 - Przenieś folder po rozpakowaniu w miejsce gdzie chcesz posiadać NBA Game Time 08
3 - Kliknij prawym na wpis do rejestru, wybierz edytuj i podaj w miejsce ścieżki "E:\Gry ..." ścieżke do twojego pliku exe, który znajduję się w folderze gry
4 - Po edycji wpisu kliknij dwa razy lewym przyciskiem myszy na wpis co doda go do rejestru
5 - Przenieś "NBA LIVE 2005  - Wrzucić do Moich Dokumentó" do moich dokumentów
6 - Zapisz się do turnieju i graj !


Pozdrawiam i życzę wielu długich godzin grania oraz zachęcam do zapisywania się na forum do Playoffów 2008 na tym oto patchu. Wszystkie pytania dotyczące patcha, turnieju proszę kierować na forum strony.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE



ZAPISY Do Turnieju Playoffs 2008 OTWARTE ! ! !

Zasady ligi:

- Gramy na patchu
- Gramy 4 kwarty po 8 minut + dogrywka/i
- Gramy na sliderach z patcha oraz ustawiniach przed meczowych: Exibition, 30 Speed, Injury 30, Fatigue 50
- Łączymy się bezpośrednio przez IP
- Każdy gracz przejmuje 2 drużyny, które będą nadane przez losowanie, bądź jedną jeżeli będzie dużo chętnych do gry.
- Każdy gracz dostaje drużyne 1ną z Zachodu, 2gą z Wschodu
- Gramy 7 meczy jak w NBA (Oczywiście można przejść bez rozgrywania 7 meczy tak zwanym sweepem)
- Rozstawienie drużyn takie jak w PlayOffs
- Każde rozłączenie wywołane przez gracza kończy się walkowerem
- Po każdym meczu wynik należy podać w temacie do tego wyznaczonym wraz ze skrinem, zdjęciem wyniku. (Wykonuje się je przyciskiem "Print Screen" na klawiaturze.) Obydwaj gracze muszą je umieścić.
- Mecze rozgrywane są "w domu", "na wyjeździe" tak jak w PO. Czyli np jeżeli zaczynamy PO jako Spurs gramy u siebie czyli gracz grający Spurs wybiera w trybie Play Online opcję Create a game a drugi lączy się z do jego IP przez opcję Join a game.
-Jeżeli pojawi się dużo chętnych to każdy dostanie po jednej drużynie aby wszyscy mogli zagrać.
- Liga ruszy jak zbierzemy komplet graczy.
- Gracze muszą po każdym meczu zdać skriny (wcześniej już pisałem) oraz statystyki swojej drużyny, które można wyciągnąć do pliku txt po wejściu w opcje statystyk i kliknięcie na dole przycisku, który zapisze je w "moich dokumentach".
- Prowadzone będą statystyki najlepiej zbierających, rzucających itd PlayOffów
- Wszystkie problemy, zażalenia itd proszę składać do patronów ligi: Konferencja zachodnia: Kubbas, Inspektor wschodnia: Machoni
- Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy w tym temacie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Szablon zapisywania się:

- GG
- Wiek
- Czy posiadasz już patcha?
- Szybkość internetu
- Czy na pewno rozegrasz całą lige do końca?

Rozstawienie drużyn w PO 2008. Każdy gracz dostanie wylosowaną jedną drużynę z każdej konferencji. Bądź jedną ogólnie jeżeli znajdzie się dość duża ilość chętnych na gre w lidze.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kubbas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2007r.
    • PEPatching
Odp: WWW.NBA-LIVE.PL
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2008, 16:21:12 »
Zapraszam do gry ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: WWW.NBA-LIVE.PL
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2008, 16:21:12 »