Autor Wątek: CyberTour 2008 - CyberCup przystanek Olsztyn - 17 maj - turniej pes6 by pesleag  (Przeczytany 22639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qrczaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
2 godziny czekania, jeden 10 minutowy mecz i do domu , haha no nie wyszło, może następnym razem :D
Wygrywać 2:0 i przegrać ostatecznie 2:3 lipa :( Czekam na foty !!

Offline Dawidosz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
A ja jestem zadowolony ;] Byłem tam chyba najmłodszy, a wygrałem 2 mecze z zapewne o wiele bardziej doświadczonymi graczami ;] Szkoda tylko 3 meczu, bo do 89 minuty było 1:1...a jednak porażka...
Za rok będzie jeszcze lepiej!
Pozdrowienia dla pana, który fajnie prowadził turniej ;]

Offline Qrczaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
A ja jestem zadowolony ;] Byłem tam chyba najmłodszy, a wygrałem 2 mecze z zapewne o wiele bardziej doświadczonymi graczami ;] Szkoda tylko 3 meczu, bo do 89 minuty było 1:1...a jednak porażka...
Za rok będzie jeszcze lepiej!
Pozdrowienia dla pana, który fajnie prowadził turniej ;]

Taki urok piłki kopanej :D

Offline DaKcTs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Turniej super, awans do 1/4 i sromotna porazka ze zwyciezca Olim. Poziom nie byl zly a polfinaly stay na naprawde wysokim poziomie.Pozdro da ekipy Cyber sport ;D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
TURNIEJ SUPER :)

jak wróce powstawiam filmiki, zdjęcia :)

super was było poznac ponowie :) pokazaliście jak naprawde można się fajnie bawić :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
powiem,że było zapisanych ponad 128 osób :)

i każdy się cieszył gra :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
było naprawdę fajnie, atmosfera b.dobra dużo emocji - frekwencja graczy w Pes-a była o wiele większa niż w pozostałych grach zliczonych razem  :D ;D ::) 

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Ja nie mogłem zagrać,bo miałem mecz, ale pokibicowałem bratu, który wygrał turniej. Atmosfera bardzo fajna organizacja też stała na wysokim poziomie. A najbardziej podobał mi się tekst macka po turnieju do Olliego po co ty przychodziłeś? Mogłeś powiedzieć, że będziesz to byśmy Ci wcześniej nagrody wysłali :D

Offline Dawidosz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
Mam nadzieję, że za rok również odbędzie się takki turniej  ;)   

Offline Qrczaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
Mam nadzieję, że za rok również odbędzie się takki turniej  ;)   

Ooo tak! W wersję 08 na konsoli !

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Ja jednak mam nadzieję, że PES09 będzie bardzo dobry i wszyscy będą w niego chcieli grać oczywiście w wersję na nową generację.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
» Pierwsze fotki z CyberTour: CyberCup przystanek Olsztyn       
 


Ogień !!! Nawet nie wiem jak to opisać, co się tu dzieje :P Jeśli ktoś sobie myślał, że CyberCup Olsztyn to będzie mała lokalna imprezka to się grubo pomylił. Powiem tak: życzę innym eventom growym takiej frekwencji graczy i publiczność. Dość, że napiszę, że zapisy otworzyliśmy o 10:00, a już 10:15 do samego PES było zapisanych 100 osób, a kolejka była dalej ogromna :) O wspaniałej publiczności, która dopinguje zadowników i wspólnie z nami sie bawi opowiem kiedy indziej :P

















i kilka komentarzy;

gulcz    - dokładnie - atmosfera byla nieziemska :)
prowadzacy impreze w PESa - bardzo spoko i na luzie ludzie.
szkoda ze turniej CSa został potraktowany po macoszemu, ale jaka gra taki turniej :P

PES wymiótł. Klimat towarzyszacy stanowiskom do grania był boski.

Pozdrawiam całą ekipę PESteam, oraz Fear Factory, w szczególnosci Oliego, który cały turniej po prostu wymiótł swoim skillem. W finale wygrał 9:5 i nawet użył kilka razy "kwadratu" na padzie :)

Dalsze pozdro dla Venoma. Kienderka, Tomaszka, Tomka K.

Oby wiecej takich imprez.

Kosak - taki lanik to swietne miecho...warto bylo postac;)atmosfera genialna


więcej macie tutaj... REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 


 
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 18:07:43 wysłana przez maciek_pl »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
oki to ja opowiem coś ze strony organizacyjnej :)

Przybyłem już w piątek - na stanowisko pesa przeznaczono 8 PC :) z pełnym wyposażeniem oraz piłkarzyki. Składaliśmy wszystkie stanowiska ( razem z NFS - który miał 3) do 3 nad ranem. Było śmiesznie :P

Sobota....

Obudził mnie Belzebub telefonem :P hehe i o godzinie 8:30 odbyło się uroczyste spotkanie  z nim na szczycie :D....zjedliśmy śniadanie już na sali :)

Byliśmy przygotowaniu na ok 64 osoby. W plecaku miałem tabele i mieliśmy grać mecze - 16 grup po 4 osoby, każdy z każdym. Jednak już po 10 minutach mieliśmy ok 100 osób....ale pesleague.pl nic nie zaskoczy. Tu procentuje nasze doświadczenie .... nie chcieliśmy nikogo zawieść i zrobiliśmy taki patent, że 128 osób zostało podzielonych w pary i rozegraliśmy system pucharowo czyli przegrany odpada.
Dzięki temu każdy mógł zagrać mecz 10 minutowy i każdy był zadowolony :)

Wszytko przebiegało sprawnie :) rozdawaliśmy gadżety pesleague.pl oraz sponsorów turnieju.
Wydaje mi się, ze atmosfera na trybunach była boska....nie zabrakło okrzyków,piwka, pizzy. Niektórzy gracze nawet wymieniali się koszulkami po meczu..... :)

Organizowaliśmy różne konkursy m.in najwięcej przestrzelonych karnych - rekordzista 4 z rzędu...rewelacją był koleś co grał i nie wiedział kim gra :P... odśpiewaliśmy sto lat... wszytko szło pięknie

Turniej skończył się o 18:00. Wygrał Ollech który pokonał Binka :). Trzecie miejsce zajął orion... mecze były bardzo zacięte i na dużym poziome... taki komentarz na szybko :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
no i czekam na wasze komentarze i oceny :D

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
graty Olli skillu :D

Offline Olli

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
  • MISTRZ POLSKI PES 2008
Na początku chciałbym powiedzieć, że bardzo się cieszę że ten cykl turnieji został rozpoczęty właśnie w Olsztynie w moim rodzinnym mieście. Jeżeli chodzi o organizację to nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Jestem pod wrażeniem umiejętności zabawiania ludzi przez Maćka :D. Poprowadziłeś to naprawdę bardzo fajnie, a w międzyczasie Belzebub czuwał nad poprawnym przebiegiem rozgrywek. Bardzo pozytywną sprawą bylo pozwolenie na granie wszystkim bo oczywiscie mogliscie pozwolic np tylko 64 bo tylu oczekiwaliscie i koniec, ale zagral każdy. kazdy mial szanse spróbowania swych sił w PES 6. Bardzo fajny turniej z naprawde ciekawymi nagrodami. Pozdrawiam oby wiecej takich turnieji, szczególnie niedaleko Olsztyna :D :D

Offline Binek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Elbląg
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
To i ja pozwolę sobie coś skrobnąć. Na turnieju pojawiłem się z kompanem z naszego klanu, a mianowicie Komorą. Od samego początku byłem wielce zdziwiony frekwencją uczestników, nie spodziewałem sie tak dużego zainteresowania turniejem PES'a. Taka liczba graczy zaowocowała tym, że trzeba było grać systemem pucharowym, czyli przegrywający odpada.

Sam na codzień grywam na konsoli, na PC grałem w Pesa poraz pierwszy w życiu, więc pierwsze spotkanie było tzw. zapoznawcze.  :) Na szczęście tego dnia gra mi "nie przeszkadzała" ;D wygrywać kolejnych meczy więc zająłem 2 miejsce. W finale niestety nie miałem zbytnich szans, ponieważ Oli to bardzo dobry gracz, więc ja grając Realem od początku spotkania stałem na straconej pozycji, przeciwko Introwi. Poległem 5-9, wynik pokazuje całą "genialność" Pes 6.

Co do samej organizacji, to chciałbym pochwalić organizatorów, za szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie turnieju, mimo takiej frekwencji. Nagrody zaś naprawdę wporządku, otrzymałem wysokiej klasy kamerę interetową, klawiaturę, starter Heyah z 300 zł na koncie, oraz jak sie dziś dowiedziałem otrzymam jeszcze puchar. NIc tylko się cieszyć. :)

Ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorom, oraz graczom, mam nadzieję że to nie ostatnia taka inicjatywa w Olsztynie.

Offline Kaly

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Pare literek ode mnie:
Atmosfera super, frekwencja mnie jakos nie zaskoczyla, spodziewalem sie okolo 100 osob i o dziwo sie nie zawiodlem :D szkoda tylko ze byl system przegrany odpada :P i odpadlo mi sie w 1/16 :D Pozdro dla prowadzacych i gratuluje zwyciezcy! mam nadzieje ze jeszcze taki turniej zawita do olsztyna :D moze nastepnym razew w PES2008  :P
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 22:10:16 wysłana przez Kaly »

Offline DaKcTs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Turniej na prawde wyszedl super. Frekwencja pokazjue ze Pro cieszy sie w Olsztynie duzym powodzeniem. Byly to pierwsza tego typu impreza i ponad 100 osob. Trzaba pomyslec i cos w pazdzierniku zorganizowac. Troche balem sie tej formy pucharowej, glupio tak juz w pierwszym spotkaniu odpasc ;) Ale nie bylo tak zle, porazka w cwiercfinale z Olim (ach ten Ibrahimovic) i dalej ogladalem spotkania z boku. W finale spotkalo sie dwoch najlepszych graczy, ale Oli byl chyba tego dnia nie do zatrzymania. Organizacja super. Kupa smiechu, fajne podarunki i komantarz prowadzacego podczas spotkan niczym darka szpakowskiego ;) Oby za rok impreza odbyla sie ponownie w naszym miescie. Wielkie dzieki dla organizatorow (sorry za nicka i klopoty z jego wymowieniem ;)) i graczy.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
dziś wrzuce kolejne fotki :) i może filmik :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer