Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl > Dyskusje Ligowe

Zebranie zarządu: nowi opiekunowie pesleague.pl

(1/7) > >>

newsman:
Wczoraj w  nocy odbyło się zebranie rady nadzorczej ligi wraz z prezesem. Dyskutowaliśmy do rana,ale decyzje które zapadły mam nadzieje, że przypadną wam do gustu. Nowymi strażnikami praw serwisu pesleague.pl zostali:- Grzegorz "styku" Stykowski- Rafał "scorpion17" PawińskiOsoby przez nas wybrane zawsze nam pomagały, wykazywały dużą kulturę osobistą a przede wszystkim cały swój wolny czas poświęcali pesleague.pl. Sylwetki zawodników:Rafał "scorpion17" Pawiński. mieszkaniec MysłowicW Pes-a zacząłem grać dzięki Dawidowi89 notabene także graczowi pesleague ;) A zacząłem od przygody z 4 częścią tej gry. Następnie była 5 część, i po jak najbardziej pozytywnych wrażeniach z poprzednimi częściami postanowiłem spróbować swoich sił w lidze PES-a. Tak całkiem przypadkowo trafiłem na pesleague.pl i tutaj także pozostałem do dnia dzisiejszego ;)Grzegorz "styku" StykowskiNazywam się Grzegorz Stykowski, urodziłem się 13 lipca 1982 roku we Wrocławiu, więc mam 25 lat... jeszcze ;-) bo niedługo wypadają moje 26-te urodziny.Po ukończeni szkoły podstawowej, skończyłem Liceum Ekonomiczne, oraz Policealne Studium "Finanse i Rachunkowość". Od najmłodszych lat moją pasja jest piłka nożna... kiedyś dosyć długo trenowałem ją dość intensywnie grając w Polarze Wrocław, mogę pochwalić  sie nawet, że w jednej drużynie grałem z Łukaszem Gargułą.No ale cóż... jemu się udało wybić dalej a mnie nie(hehe). Miałem za sobą bardzo ciekawy turniej we francuskim Lille, poza tym grając w tym klubie nie miałem jakiś wielkich sukcesów czy nagród, raz udało mi się zostać najlepszym zawodnikiem turnieju halowego ale to historia... co innego jak grałem w reprezentacji mojej szkoły(Liceum Ekonomiczne). Zdobyłem z tą szkołą dwa brązowe medale Mistrzostw Polski Szkół Handlowych :-).    Obecnie mieszkam z moją ukochana i wyrozumiałą bardzo dziewczyną, z którą za parę dni planujemy zrobić małego "Styka" hehe. W wolnych chwilach oddaję się temu co kocham... czyli piłeczce... najwięcej tej wirtualnej. Jestem naprawdę zadowolonym z mojego obecnego życia małego szaraczka, który ma swój ciepły kącik, kochającą kobitkę i pesleague.pl :-))).

maciek_pl:
no to panowie zaczeły sie schody...

Roo66:
Życzę powodzenia nowym opiekunom ;D  i jak najmniej pracy ::)

Gattuso:
Kapitalna sprawa od dawien dawna byłem zwolennikiem Scorpiego zawsze wysoka kultura osobista , spokój , opanowanie .Tudzież miałbym wielkie wątpliwości do Styka musi opanować nerwy inaczej długo tego stołka nie utrzyma - powiem tak cenię jego wkład ale musi zrozumieć że nie zawsze jego pomysły będą podobały się innym .Styku Scorpii powodzenia :) - z tego miejsca jest mi przykro że takiej szansy nie otrzymał Mati :(
.A jeszcze jedno w tej chwili pod nieobecność Marynarza PES 4 jest zaniedbana jak nigdy dotąd może tam należało by też znaleź jak nie admina to osobę , która by podczas jego nieobecności go zastąpiła .

maciek_pl:
nie rozumiem czemu mówisz pod pojęciem zaniedbywana.Macie następujące rozgrywki:

- liga mistrzów
- puchar ligi
- pucharu dnia
- mistrzostwa europy
- konkurs na nagrody sezonu -nikt przez tydziebn nic nie napisał...


więc szkoda słów, bo twoje wypowiedzi Tristan nie rozumiem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej